Jump to content
Rebane

IV IMM EMV 2009 kohapealne melu, kommentaarid, fotod

Recommended Posts

Ma tahaks rohkem uudiseid, kuna remont hõivas aja ära, muidu olin plaaninud juba kevadel sinna minna, aga vot iial ei tea mis juhtub.Niisiis UUDISED, OH UUDISED,kuhu te küll jääte !?!?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea jah miks kõik pealtvaatajad seal niisama vahivad ...võiks infi anda keegi. Ma arvan, et kui Ott väga viitsinud oleks, võinuks ta enda võistlemise kõrvalt ka fotoreportaazi edastada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness

1. Irina Palaguta

2. Olga Aleksejeva

3. Ketija Zalite

4. Anastasija Vanejeva

Bodyfitness -163cm

1. Laura Reisalu

2. Vitaliya Dmitrieva

3. Irina Zenkova

Bodyfitness +163cm

1. Christina Alev

2. Katrin Kimber

3. Annika Summel

4. Tiina Porgand

Kulturism Noored

1. Sander Kuusk

2. Dmitri Kostitsõn

3. Illimar Gaidalenko

Kulturism Juuniorid -75kg

1. Maiko Kängsep

2. Kristjan-Johannes Konsap

3. Siimon Ilja

4. Maksim Zavertailo

Kulturism Juuniorid +75kg

1. Mikk Raudsepp

2. Ilja Tšistjakov

Kulturism Naised

1. Gerbel Mikk

Noored ja Juuniorid ABS

1. Mikk Raudsepp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klassikaline Kulturism -175cm

1. Imre Vähi

2. Harri Indus

3. Kalle Kippar

Klassikaline Kulturism +175cm

1. Jüri Leinvald

2. Argo Vaible

3. Tanel Anton

4. Marko Tooming

Kulturism Mehed -80kg

1. Valju Jagomäe

2. Ahti Jakson

3. Andrei Abrossimov

4. Argo Väli

Kulturism Mehed -90kg

1. Ott Kiivikas

2. Marek Liiva

Kulturism Mehed +90kg

1. Argo Ader

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik võitjad oli vist aktuaalses kaameras.

Väga huvitav oli vaadata.

Otil oli vorm ka lava taga päris hea, kui ta poseeris :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik võitjad oli vist aktuaalses kaameras.

Väga huvitav oli vaadata.

Otil oli vorm ka lava taga päris hea, kui ta poseeris :rolleyes:

Jep...nägin ka uudiseid. See ainuke asi mida pildis täna näha sai vöistluse kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust oli selle MMi märksõnaks areng versus selle puudumine. Vaata et, varem polegi ühe aasta jooksul selliseid muutusi näinud.

Muljetavaldav areng Argo Aderilt !!!

Mikk tõestas taas, et suudab alati vormi saada, ning enesekindlus on viinud selleni, et nii noores eas juba ABSis möllata.. aga noh, karjäär on alles ees. Kõva!

Abrassimov - areng 0, no comments. Võibolla ei peaks nii tihedalt võistlema?

Ahti - korralik edasiminek, Jagomäe pole enam kaugel :rolleyes:

Jüri Leinvald - tohutu potentsiaal!

Jokerist on muidugi kahju, aga statistika mõttes ju tulemus seegi :ph34r:

Lavalt puudusid väga paljud tugevad tegijad, kindlasti tahaks näha Morozovit - hirmus suureks on mees läinud.

Paljud ilmselt märkasid ka võlvide all värsket Euroopa Meistrit Kaido Koovitit, mis tekitas paljudes küsimusi, miks mees laval polnud. Aga eks mees tea ise kõige paremini, tegu on siiski tõsise sportlasega ning sellise tiitli kandja juba lavale nalja tegema ei tule.

Muudetud kasutaja wise poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust oli selle MMi märksõnaks areng versus selle puudumine. Vaata et, varem polegi ühe aasta jooksul selliseid muutusi näinud.

Muljetavaldav areng Argo Aderilt !!!

Mikk tõestas taas, et suudab alati vormi saada, ning enesekindlus on viinud selleni, et nii noores eas juba ABSis möllata.. aga noh, karjäär on alles ees. Kõva!

Abrassimov - areng 0, no comments. Võibolla ei peaks nii tihedalt võistlema?

Ahti - korralik edasiminek, Jagomäe pole enam kaugel :ph34r:

Jüri Leinvald - tohutu potentsiaal!

Jokerist on muidugi kahju, aga statistika mõttes ju tulemus seegi :D

Lavalt puudusid väga paljud tugevad tegijad, kindlasti tahaks näha Morozovit - hirmus suureks on mees läinud.

Paljud ilmselt märkasid ka võlvide all värsket Euroopa Meistrit Kaido Koovitit, mis tekitas paljudes küsimusi, miks mees laval polnud. Aga eks mees tea ise kõige paremini, tegu on siiski tõsise sportlasega ning sellise tiitli kandja juba lavale nalja tegema ei tule.

Taavi mu meelest ikka ;) ja eks mees taastub raskest võistlusperioodist ning astub järgmine aasta lavale :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kas sel aastal on siis t6esti see Masu ikka oma t66 teinud,yhtegi pilti pole v2ljas :ph34r: kaalumist ega lava taga ja lava ees :rolleyes: Nyyd oota mil jouab esmaspaev ja saab ka mone pildi !

Muudetud kasutaja susim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere õhtust/hommikust kõigile! Jõudsin Tartusse ja vaatasin üle enda kaameraga tehtud pildid. Andsin oma kaamera Silver Sõrmuse kätte ja ainult alguses on minu enda tehtud pildid. Silver paugutas ligi 300 pilti ja kuna keegi uusi pilte näinud ei ole, siis tõmban neid praegu arvutisse ja teen väiksemaks ning panen mõned olulisemad pildid siin üles et unetutel oleks tegemist :ph34r: Head vaatamist! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere õhtust/hommikust kõigile! Jõudsin Tartusse ja vaatasin üle enda kaameraga tehtud pildid. Andsin oma kaamera Silver Sõrmuse kätte ja ainult alguses on minu enda tehtud pildid. Silver paugutas ligi 300 pilti ja kuna keegi uusi pilte näinud ei ole, siis tõmban neid praegu arvutisse ja teen väiksemaks ning panen mõned olulisemad pildid siin üles et unetutel oleks tegemist :D Head vaatamist! :ph34r:

Mina olen vägagi unetu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×