Jump to content
Rebane

IV IMM EMV 2009 kohapealne melu, kommentaarid, fotod

Recommended Posts

Noored

Dmitri Kostitsõn

Illimar Gaidalenko

Sander Kuusk

Juuniorid -75kg

Maiko Kängsep

Kristjan-Johannes Konsap

Siimon Ilja

Anton Ostroglazov

Maksim Zavertailo

Juuniorid +75kg

Ilja Tsistjakov

Mikk Raudsepp

indrek kutusov

Mehed -80kg

Andrei Abrossimov

valju jagomäe

Ahti Jakson

Argo Väli

Ilja Tsistjakov

Mehed -90kg

Ott Kiivikas

marek liiva

Mehed +90kg

Argo Ader

Klassikaline Kulturism -175cm

Imre Vähi

Harri Indus

Klassikaline Kulturism +175cm

Tanel Anton

Kalle Kippar

Jüri Leinvald

Argo Vaible

Marko Tooming

Bodyfitness -163cm

Vitaliya Dmitrieva

Laura Reisalu

Marina Sakutene

Bodyfitness +163cm

Katrin Kimber

Christina Alev

Annika Summel

Tiina Porgand

Naised kulturism

Gerbel Mikk

Naised fitness

IMM

BodyFitness -163cm

Irina Zenkova

Fitness

Olga Aleksejeva

Irina Palaguta

Anastasija Vanejeva

Ketija Zālīte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav nimekiri ja loodetavasti lisandub sellele veel rahvast. Üllatav, et seekord on ka meestel -80 kg juba 4 võistlejat. Nendest meestest saaksid ilmselt enamus võistelda ka klassikalises kulturismis -175 cm kategoorias ning loodan, et keegi nendest ka minu kategooriasse tuleb konkurentsi pakkuma. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle nimekirja alusel prindin välja diplomid. Kui keegi hakkab 'klassi' vahetama, siis peavad osad inimesed arvestama sellega, et jäävad diplomitest lihtsalt ilma.

Kui teed trenni ja osaled võistlustel, siis peaks ju küll selge olema, mis kategoorias kavatsed osaleda mitte alles kaalumisel hakkama mõtisklema, kas juurde võtta 3 kilo või alla pigistada veel 300 grammi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle nimekirja alusel prindin välja diplomid. Kui keegi hakkab 'klassi' vahetama, siis peavad osad inimesed arvestama sellega, et jäävad diplomitest lihtsalt ilma.

Kui teed trenni ja osaled võistlustel, siis peaks ju küll selge olema, mis kategoorias kavatsed osaleda mitte alles kaalumisel hakkama mõtisklema, kas juurde võtta 3 kilo või alla pigistada veel 300 grammi.

Klassikalises kulturismis sõltub ju teinekord kategooria 1 mm-st ja samuti 100-st grammist. Võimalik, et osad -80 kg mehed saavad klassikalise kulturismi jaoks kaalu ja pikkuse paika täpselt võistluspäevaks. Ka viimastel suurvõistlustel on toimunud klassikalise kulturismi katekooriates päris palju muudatusi kuna mõni sportlane on osutunud millimeeter pikemaks või 100 grammi raskemaks-kergemaks ning sellest on nad ka suunatud teise kategooriasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks on nimekiri lõplik, kuna eelregistreerimise alusel hakkab peakontoris möll pihta. Sätitakse paika avakava jms. Selle jaoks tehakse ka eelregistreerimine.

Kui nüüd mõni inimene otsustab veel võistleda (aga pole eelregistreerinud) siis saab seda kindlasti teha ka võistluspaika tulles. Kuna ta pole lihtsalt eelregistreerinud, lisandub tema osavõtutasule veel 150.- EEK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis küsimus, et kas võistlusjuhendist võib välja lugeda, et nendel EMV kulturismis pole sportlasel osalemiseks arstitõendit vaja?

Võiks ju olla, et "sportlane vastutab enda tervisliku seisundi eest ise" vms.

Mulle see sobiks, kuna minu "perearst" asub üldse teises Eesti otsas ja ma ei ole kursis, kui kiiresti see vahetamine käib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole seekord vaja, iga üks lõppkokkuvõttes vastutab ise oma tervise eest. Jääb see tobe käik sinna perearsti juurde ära - samas kui inimene haige ei ole olnud, unustab muidu oma perearsti üldse ära.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle see sobiks, kuna minu "perearst" asub üldse teises Eesti otsas ja ma ei ole kursis, kui kiiresti see vahetamine käib.

Perearsti vahetamise protseduur ise, st võimalikke järjekordi arvestamata, võtab aega loetud minutid. Vaja minna sinu poolt välja valitud perearsti juurde (või registratuuri) ja küsida, kas on võimalik end antud arsti nn nimekirja lisada. Kui hästi läheb, siis ca viie minutiga on vajalikud muudatused tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohoo, viimase paari tunniga on rahvast veel juurde registreerinud! Mina ei pea ka oma kategoorias enam üksinda olema :D Äkki tuleb mõni suurem koll Aderile ka vastu? :P Igal juhul on tore üle pika aja nii palju võistlejaid selles nimekirjas näha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisasin selle teema just blogisse, aga panen ka siin üles:

Kirjutasin omale jälle välja kõik vajalikud asjad võistlusteks ning panen selle ka teistele võistlejatele, eriti juunioritele siia üles. Kui kellelegi meenub veel midagi olulist, mida kaasa võtta, siis andke teistele ka teada! Kohtumiseni pühapäeval ja vesi naha alla!

1. Arstitõend(2009 EESTI MV-l EI OLE ENAM KOHUSTUSLIK!)

2. Pesemisasjad: FAIRY(nõudepesuvahend grimmi eemaldamiseks), nuustik, suur vanem käterätt ning duššigeel või šampoon.

3. Võistluspüksid.

4. Pass või ID kaart.

5. CD soovitavalt ainult ühe looga- võistluslooga.

6. Plätad või vanemad sussid vajadusel jalgade otsa panemiseks ja ringi liikumiseks.

7. Võistlusgrimm (Soovitavalt vähemalt üks purk võistleja kohta, suurematele meestele rohkem)

8. Minul on lisaks võetud niisutatud lõhnatud salrätikud. Kevadel Serbias ja Leedus võistlustel olid need väga head abimehed, kui oli vaja suurem grimm kiiresti maha saada ning pesema ei saanud kohe minna.

9. Kindlasti kaasa võtta ka laadimiseks sobilikku toitu ning erinevat jooki, näiteks energiajooki. (Maailma meistrivõistlustel jõid paljud jõmmid Red Bulli).

10. Abiline. Kaasa ei saa võtta sellist abilist, kellel ei ole eelnevat abistamise kogemust sellisel üritusel ja kes niisama ringi vahib ja kõiki segab. Peab olema üks ja kindel abimees!

EDU KÕIGILE!!! KOHTUMISENI 3. OKTOOBRIL!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallis VENDV ara unusta ka hambapasta ja hari tasku panna,kuna on vagagi oluline valge ja puhas naeratus :D:P:lol::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallis VENDV ara unusta ka hambapasta ja hari tasku panna,kuna on vagagi oluline valge ja puhas naeratus :P:lol::D:D

Seda tuletad sa küll iga kord meelde. Kahjuks ei saa ma seda punkti juurde panna, sest siis solvaksin selle üleskutsega neid, kellel on kõverad hambad või kellel hambad üldse puuduvad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kummas kategoorias siis Tsistjakov võistleb? Kas juuniorid või mehed kuni 80kg?

:D Hea tähelepanek, aga võib-olla on tegemist nimekaimudega. Kui ma USA-s elasin, siis olid meie naaberkorteris Larissa ja Anatoli Ivanovid Moskvast ja ka kõrvalmajas elasid Larissa ja Anatoli Ivanovid Moskvast :o Kusjuures erinevad paarid ikka, aga nimed olid täpselt sarnased ja ka kodulinn sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×