Jump to content
BRIKI

Fitness Model 2009 - tule osalema!

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Fitness model konkursile ootame osalema neidusid vanuses 16-21 ja 22–36 aastat

Oma osalemissoovist palume teatada kirjalikult mailiaadrssil info@fitnessmodell.ee enne 14.09.2009

Konkursil  edu saavutamiseks piisab meie kogemusest ja Teie kolmekuulisest ettevalmistamisest!

Lisainformatsioon Tel. +37255636498

Registreerimiseks palun kirjuta ülaltoodud mailiaadressile oma:

nimi, vanus, pikkus, kaal,elukoht ja kontaktandmed.

Korraldaja: Fitness Model Estonia Federation

...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness modellid on need, keda saab näha näiteks ajakirjade veergudel, reklaamides jms. Sisuliselt modell, kuid eeldatakse, et sportlik vorm oleks hea. Lavaline liikumine jms ka sinnajuurde.

Oskab keegi täiendada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna huvi ei anna häbeneda siis helistasin info saamiseks numbrile, mis reklaamis kirjas oli. Kahjuks aga räägiti minuga vaid meie "teises riigikeeles" mida ma absoluutselt ei oska ja juhatati siis kodulehele, kus on ka kõik info, mitte eesti keeles.

<_< Kas tegu on siis võistlusega mis pole mõeldud eestlastele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna huvi ei anna häbeneda siis helistasin info saamiseks numbrile, mis reklaamis kirjas oli. Kahjuks aga räägiti minuga vaid meie "teises riigikeeles" mida ma absoluutselt ei oska ja juhatati siis kodulehele, kus on ka kõik info, mitte eesti keeles.

<_< Kas tegu on siis võistlusega mis pole mõeldud eestlastele?

Järelikult :P

Jälle õõnestavad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna huvi ei anna häbeneda siis helistasin info saamiseks numbrile, mis reklaamis kirjas oli. Kahjuks aga räägiti minuga vaid meie "teises riigikeeles" mida ma absoluutselt ei oska ja juhatati siis kodulehele, kus on ka kõik info, mitte eesti keeles.

<_< Kas tegu on siis võistlusega mis pole mõeldud eestlastele?

Haige ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi läheb aina huvitavamaks <_<

Moblas käis just piiks ja tuli sõnum.

"Kui te soovite osa võtta. Saatke oma andmed info@fitnessmodell.ee"

Ei noh....seletaks siis vähemalt mida seal võistlusel tegema peab. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi läheb aina huvitavamaks <_<

Moblas käis just piiks ja tuli sõnum.

"Kui te soovite osa võtta. Saatke oma andmed info@fitnessmodell.ee"

Ei noh....seletaks siis vähemalt mida seal võistlusel tegema peab. ;)

Helista jah veel kuhugi, nüüd hakkadki saama igasugust jama mobla peale :P

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et organisaatorid on samad.

Leidsin meie vene foorumist...

Положение конкурса fitness modell 2007

I round

Fitness modell girl

обязательная программа в группе из разных направлений фитнеса: step body, позирование, дефиле

Fitness modell woman

Обязательная программа в группе: body pamp, body trim, позирование, дефиле.

Форма: топы и спортивные шорты.

Оценка: пропорции, сепарация, общая выносливость, артистизм.

II raund

Fitness modell girl

Позирование на основе соревновательного body fitness

Fitness modell woman

Позирование на основе соревновательного body fitness

Форма: купальники body fitness

Оценка: пропорции, сепарация, умение представить своё телосложение, артистизм.

III raund

fitness modell girl

Дефиле в платьях

Fitness modell woman

Дефиле в платьях

Оценка: по итогам двух раундов судьи выбирают среди победительниц в категориях абсолютную чемпионку,- fitness modell 2007

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Reklaampilt/-plakat kubiseb juba õigekirjavigadest ;)

Ma ei saa ka aru, mis neid segab n6u ja abi kysimast... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne kui üles panime, palusin saata tal plakati teksti ümberkirjutatuna ,et oleks arudsaadavam ja selgitaks võistluse olemust. Mulle saadeti tekst, mis oli kopitud plakatilt, koos kõigi nende vigadega. Kirjutasin ta ümber nii kuidas oskasin ,et oleks paremini arusaadav. Kuid plakat jah - no comments, tänapäeval ei tohiks eestis olla küll puudust inimestest, kes plakati teksti osa ilma vigadeta suudaks tõlkida.

Kuid usun, et teie suhtumine ei ole siiski pahatahtlik - eks kirjavigu on meil siin endalgi küllaga olnud ja peaasi ,et inimesed vaatamata raskele ajale ikka midagi korraldavad, seega palun mõistvat suhtumist ja teine kord, usun et tuleb kirjaliselt ka parem plakat. Ma helistan ka ja küsin äkki saab saata võistluste juhendi - siis jääksid paljud küsimused ära. Muidugi ma ei kujuta ette, kes selle eesti keeles ära teeb ,kuid küsidavõib ikka. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne kui üles panime, palusin saata tal plakati teksti ümberkirjutatuna ,et oleks arudsaadavam ja selgitaks võistluse olemust. Mulle saadeti tekst, mis oli kopitud plakatilt, koos kõigi nende vigadega. Kirjutasin ta ümber nii kuidas oskasin ,et oleks paremini arusaadav. Kuid plakat jah - no comments, tänapäeval ei tohiks eestis olla küll puudust inimestest, kes plakati teksti osa ilma vigadeta suudaks tõlkida.

Kuid usun, et teie suhtumine ei ole siiski pahatahtlik - eks kirjavigu on meil siin endalgi küllaga olnud ja peaasi ,et inimesed vaatamata raskele ajale ikka midagi korraldavad, seega palun mõistvat suhtumist ja teine kord, usun et tuleb kirjaliselt ka parem plakat. Ma helistan ka ja küsin äkki saab saata võistluste juhendi - siis jääksid paljud küsimused ära. Muidugi ma ei kujuta ette, kes selle eesti keeles ära teeb ,kuid küsidavõib ikka. ;)

Ka toimumisaega ja kohta pole märgitud, mis oleks vajalik info <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka toimumisaega ja kohta pole märgitud, mis oleks vajalik info <_<

Ma helistasin ära ja lubati saata, niipea kui saadavad panen üles. Minu loogika ütleb, et see toimub detsembri kuus - varasematel aastatel on vist sel ajal olnud ja kui 14.09 on registreerimise viimane tähtaeg, siis on mingi 3 kuud harjutamist, siis peakski detsembris võistlus olema, kuid ootame ära võistlusjuhendi. Homme peaks üles pandama ka EMV võistlusjuhend kulturismis - fitnessis ja bodyfitnessis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×