Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Oh... Ma tänan sind! Nüüd ma tean, et kui võistlusperiood hakkab tulema, siis hakkan veerandkükke tegema - saan palju reljeefsemad jalad. Suured tänud, sulle!

Hahaha, lol

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ausõna ei viitsi ja ei ole tahtmist siin vaidlema hakata, kui mul jalg areneb ja ma ise olen rahul siis milles on probleem ?? :o

Usun, et kellegil siin pole probleemi! Teed nkn kuidas ise heaks arvad, me võime aind nõu anda.

Asi pigem selles, et rahvas tahab ka rekordite tõestust näha, mitte pelgalt numbreid! Igaüks võib kirjutada, et on 6x Mr.O v kükib 500kg x 6.

Ma ei väida, et sa ei suuda oma 140x5 vms teha, lihtsalt kui paned rekordeid pidevalt kirja, siis vahest tasub ka mingi video panna, siis rahval teada millega tegemist :)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et kellegil siin pole probleemi! Teed nkn kuidas ise heaks arvad, me võime aind nõu anda.

Asi pigem selles, et rahvas tahab ka rekordite tõestust näha, mitte pelgalt numbreid! Igaüks võib kirjutada, et on 6x Mr.O v kükib 500kg x 6.

Ma ei väida, et sa ei suuda oma 140x5 vms teha, lihtsalt kui paned rekordeid pidevalt kirja, siis vahest tasub ka mingi video panna, siis rahval teada millega tegemist :)

JAH, TANEL FILMIB JÄRGMINE NÄDAL JA ALEKSEI ON JULGESTUSEKS. OLGE SIIS ÕNNELIKUD JA OLGU TEIL HEA OLLA :) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saate oma video ära, ja eks ma olen nüüd selle võrra targem, et ei ole mõtet siia trenni kohta midagi kirjutada, nagunii saab pähe. :)

Kui sinu arust on nõu andmine "pähesaamine", siis edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sinu arust on nõu andmine "pähesaamine", siis edu!

No mõni andis head nõu, aga mõni materdas ka!

Aga no kükkige te siis kann vastu maad ja edu teie põlvedele !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Also, in case anyone hasn't noticed, we spend 40 weeks in the fetal position (which is basically a full squat) prior to entering this world - do we come out with bad knees?

Every exercise produces stress around a joint - the body then adapts to this stress.

Therefore, not only is the squat - as a closed chain exercise - considered a natural movement pattern with high functional carryover, but it is also a safe exercise if performed correctly (and that includes full ROM!)

http://www.bodybuilding.com/fun/full-squat-benefits.htm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga no kükkige te siis kann vastu maad ja edu teie põlvedele !

Nüüd räägi ära, miks kükk peaks põlvi lõhkuma? Pole mõtet alusetult midagi öelda.

Olgu, jäämegi Sinu vastust ootama. Seletan parem lühidalt ära, miks on kükk põlvedele tervislikum kui poolkükk.

Alustame sellest, et kükki tehes haaratakse töösse rohkem lihasgruppe, mis aitavad tööd teha (lisaks seljaleja reie nelipeale haaratakse tööle ka reie kakspea, tuhar ja puusad), ehk siis koormus langeb põlvedelt puusadele.

Teiseks on see, et kükke tehes on raskused ca 30kg väiksemad kui poolküki puhul, mis tähendab, et väiksem koormus põlveliigestele.

Kolmandaks on see, et poolkükke tehes on koormus kogu aeg põlvedel. Ja kui jätad veel poolikuks küki, siis tekib üliränk koormus põlvedele. Annab sama efekti kui jõutõmmet tehes kangi vastu maad ei lase, et siis jõud liigeses mitmekordistuvad.

Nii, et suruge ego maha ja tehke kükke!

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No on meestel viitsimist jageleda. :rolleyes: Ma ise ei ole väga suurte raskustega kunagi jalgasid treeninud ja usun, et ei ole minu jalgadel vähemalt võistluslaval häda midagi olnud. Samas bodypumpis kükke teen ilmselt kordades rohkem kui enamus jõusaalimehi. Kui ma ise jõusaaliga alustasin, siis nägin päris palju 90-date alguses erinevaid jõumehi, kes olid oma põlvedele kõvasti liiga teinud ja osadele oli mitmeid operatsioone tehtud. Samas on ka neid, kes sellest seltskonnast tänase päevani võimsalt tuld annavad ja ei ole häda midagi! Eks see kõik on väga individuaalne ja kuldset keskteed on võimatu leida. Ühes asjas olen ma täielikult nõus- võimalusel alati oma rekorditest video teha! Kui Eestisse tagasi jõuan, siis kindlasti jätkan oma 200 kg surumise projekti! Tublid olete kõik, et usinasti trenni teete ning hea, et Tartus selliseid noori fanaatikuid ikka leidub! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta raskust vähemaks ja küki sügavamale. Filmi oma kükke KÜLJE PEALT. Tee oma järeldused.

Üks paremaid liigutusi, mis näitab ära keha nõrgad kohad on kang pea kohal kükk. 10 kilone kang kätte ja kui kükid, siis on kohe näha, kas ja kus midagi valesti on.

Kulturistiks võib ilmselt saada ka ilma (täis)kükkimata. Muudel aladel aitab see kindlasti kaasa.

Jorgen

kükipuudulik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta raskust vähemaks ja küki sügavamale. Filmi oma kükke KÜLJE PEALT. Tee oma järeldused.

Üks paremaid liigutusi, mis näitab ära keha nõrgad kohad on kang pea kohal kükk. 10 kilone kang kätte ja kui kükid, siis on kohe näha, kas ja kus midagi valesti on.

Kulturistiks võib ilmselt saada ka ilma (täis)kükkimata. Muudel aladel aitab see kindlasti kaasa.

Jorgen

kükipuudulik

Aitähh Jorgen, proovin ära selle :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle eriti meeldib see, et poisid käivad samas saalis ja seal asju selgeks räägitud ei saa. Oleks tore kui Paul võtaks Lauril käest kinni ja näitab kuidas ässad kükke teevad ja siis kõik filmivad ja mina plaksutan käsi :))))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi ei käse samamoodi kükkida nagu teised, andsime nõu vaid nö... Iga ühe oma asi kuidas teeb lõppude lõpuks.

Natuke enda tegemistest ka :

Täna võtsin osa gümnaasiumidevaheliset Tartu Forseliuse rammuehe võistlusest. Saavutasin siis I koha ja 4 alavõitu 5st

576862_361971407196840_100001519526021_1004434_1672748518_n.jpg

Jõutõmbes panin algraskuseks 180kg, millega juba olin alavõidu teeninud:D mõtlesin, et enda testimse ja meelelahtutuse pärast teen siis 2 katset veel ikkagi, 200kgx1 ja 215kgx1 varuga kõik, tunde järgi kuskil 225-230 peaks üles tulema, kitsalt siis...

Aga kuna ma olen siiski rohkem kulturist, siis väga neid jõutõmbe ja küki ühe korduse maksimume ei testi.

Surumine 50kg seistes õlgadele 19 kordust ja kükk 115kg pingile 23 kordust( kuna olin viimane järjekorras, siis tegin täpselt 1 korduse rohkem, et säästa end). Pakkude tassimises 15m (40-60kg) samuti I koht ning III koha sain traktori vedamises, mis kaalus kuskil 2-3t - sealt noppisid paremad kohad suurema kehakaaluga tüübid.

Ning pärast loomulikult otse trenni :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmisel neljapäeval käisin kuni pühapäevani(4 päeva kokku) roheliste rattaretkel. Kokku sai 320km rattaga maha sõidetud. :P

Pärast seda jalad ikka päris korralikult valusad, tänaseks on enamvähem ära läinud :D Eile oli rind ja biitseps trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ei saanud selja valu tõttu üle kolme teha, aga kuu lõpus teen uuuesti ja siis juba 6x :).

Sorry, et video on küllili, süüdistage seda kes filmis, Kristo Roots :P !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa oma põlvedest lugu pead, siis lõpeta see!

Las keegi asjalikum inimene õpetab sulle tehnika selgeks.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pm saab kükki lasta 2 moodi, nii et kaldud ette ja koormus langeb rohkem põlvedel(nagu videos) ja nii, et liigud alla puusadele rõhku pannes. Viimasel juhul jäävad põlved pm paigale ja reis liigub - nii on võimalik teha ka sügavat kükki.

Kui vaja, siis ma võin näidata, see nõks on väga lihtne tegelikult :P Sõnadega raske seletada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pm saab kükki lasta 2 moodi, nii et kaldud ette ja koormus langeb rohkem põlvedel(nagu videos) ja nii, et liigud alla puusadele rõhku pannes. Viimasel juhul jäävad põlved pm paigale ja reis liigub - nii on võimalik teha ka sügavat kükki.

Kui vaja, siis ma võin näidata, see nõks on väga lihtne tegelikult :P Sõnadega raske seletada ;)

Tean Paul, olen näinud kuidas Sa teed, aga kas on tõesti vaja vaielda 2 lk selle üle kuidas ma kükki teen? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean Paul, olen näinud kuidas Sa teed, aga kas on tõesti vaja vaielda 2 lk selle üle kuidas ma kükki teen? <_<

Lihtsalt tahetakse sulle nõu anda, mitte vaielda. Kui vähegi hoolid oma tervisest, siis võiksid aidata ennast kogenenumatel. Ma ei väida nüüd ,et mul tehnika oleks väga korras, eks Tanel (Realxone) teab, kas on või mitte.

Jõudu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt tahetakse sulle nõu anda, mitte vaielda. Kui vähegi hoolid oma tervisest, siis võiksid aidata ennast kogenenumatel. Ma ei väida nüüd ,et mul tehnika oleks väga korras, eks Tanel (Realxone) teab, kas on või mitte.

Jõudu !

Ma küll ei ütleks, et ma ennast sp teistest halvemana tunnen et ma teen teist moodi. Kui ma teen nii ja jalad arenevad siis milles on probleem? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×