Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Täna oli selja päev, ning mõtlesin et võiks teha natukene lamades surumist peale 50kg 15x mõned seeriad teha, kuid nagu ikka siis isu oli nii suur et pidin minema suuremaks ja suuremaks raskustega ja lõpetasin uue rekordiga ,, 120kg x1 ''. Ise ÜLIMALT RAHUL ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pane siia või kuhugi üles :D

Ma homme ilmselt kuskil 7-8 õhtul trenni ;)

Aleksei õlasoojendusharjutust tahaks näha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küünarnukk teeb liiga. 22. mai alles arsti juurde. Loodetavasti midagi hullu pole.

Aga nüüd lähen jõusaali, seljatrenn.

Lauri videot ootaks ka jah. Kui ise ka mingi vormi tagasi teen mõne ajaga ja vigastused läinud, siis teeksin kah mõned videod :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis oli jalg / kõht . Kükk tuli siis viimane seeria 100kg x 5 !!! Uus rekord mulle : ) Tuju on hea ja noh eks sellised eneseületamised annavad alati jõudu edasi pingutamiseks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ennast jälle täielikult ületanud, kükk 140kg x5 :).

Videoid ka.

Pärmi peal kasvad v?:D Mul on jalg poole suurem kui sul ja kükin 140kg x2 :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pics or didn't happen :D

Kui ma olen üksi saalis, siis kes filmib?? Aleksei lepime kokku kuna sa järmine nädal oled saalis siis sa filmid või oled taga ja siis filmime 150kg x3-5 !!! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Videoid ka.

Pärmi peal kasvad v? :D Mul on jalg poole suurem kui sul ja kükin 140kg x2 :D

Mingil määral jaa, mul veel lõunakatest 3 kg pärmi alles mis ma sain :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veerandkükk pole ka lahendus! Tahad suuri jalgu - korralik tehnika, vähemalt paraleeli ikka. Kes tahab teeb ka täiskükke, võtabki paremini lihase läbi, amplituut ju suurem...

Eks kui vid üles paned siis näeme:) No offence, puudulik tehnika kükis lihtsalt ei aita väga jalgade kasvule kaasa :)

Valik on sinu!

Muudetud kasutaja PaulR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veerandkükk pole ka lahendus! Tahad suuri jalgu - korralik tehnika, vähemalt paraleeli ikka. Kes tahab teeb ka täiskükke, võtabki paremini lihase läbi, amplituut ju suurem...

Eks kui vid üles paned siis näeme:) No offence, puudulik tehnika kükis lihtsalt ei aita väga jalgade kasvule kaasa :)

Valik on sinu!

Tõsi. Ise teen paraleelkükke, ehk siis minu jaoks täiesti tavalisi kükke. Mingeid veerandeid pole eriti mõtet teha, ise ei saa feelingut ka kätte, kui tean, et pooliku tehnikaga tehtud. Aga ma ei tea, siin kõik nii hullult lammutavad. Pärmipoisid :D. Mul oli 10x 190kg jalapressil ka raske teha, aga noh.. :D ju siis ma olengi nõrk ja väeti. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paul, ütleme nii et ma ei taha ratastoolis lõpetada!

Kuidas sa 140 kükkisid siis, veerandkükkides? See kükk, mida Sarge näitas ongi õige kükk. Järgmine kord teed "küki"rekordeid, siis võta linti ka, oleks huvitav vaadata. :)

Ja nagu Paul ütles, veerandkükiga suuri jalgu ei saa. Küll tehnikaga raskus ka tuleb :)

Muudetud kasutaja MariusL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa 140 kükkisid siis, veerandkükkides? See kükk, mida Sarge näitas ongi õige kükk. Järgmine kord teed "küki"rekordeid, siis võta linti ka, oleks huvitav vaadata. :)

Ja nagu Paul ütles, veerandkükiga suuri jalgu ei saa. Küll tehnikaga raskus ka tuleb :)

Kes ütles et ma tahan suuri jalgu, pigem ikka relieefseid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa 140 kükkisid siis, veerandkükkides? See kükk, mida Sarge näitas ongi õige kükk. Järgmine kord teed "küki"rekordeid, siis võta linti ka, oleks huvitav vaadata. :)

Ja nagu Paul ütles, veerandkükiga suuri jalgu ei saa. Küll tehnikaga raskus ka tuleb :)

Ja kükk on 90 kraadi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Relieefsust on võimalik saavutada ainult rasva% langetamisega, kui suuri lihaseid jalal pole, siis ei tule seda relieefsust ka kuskilt.

Lihtsalt sellep. et oleks selge mis on mis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes ütles et ma tahan suuri jalgu, pigem ikka relieefseid!

Oh... Ma tänan sind! Nüüd ma tean, et kui võistlusperiood hakkab tulema, siis hakkan veerandkükke tegema - saan palju reljeefsemad jalad. Suured tänud, sulle!

Kas selle pärast ongi Kai Greenel sellised head reljeefsed jalad, et teeb veerandkükke enne võistlusi :mellow: ?

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×