Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Käisime Pauli, Margitiga ja kursavennaga autovedamisvõistlusel täna, päris lõbus oli. Tiimis pidi kindlasti olema ka tüdruk, alguses arvasime, et kõik 4 meest. Igatahes esikohad said siis jõutõstmisega tegelevad tiimid, meie platseerusime kusagil 4-5. kohale, täpselt ei uurinud, aga midagi sinnakanti :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vist oli jah viies koht (5/22), pole paha ju, sest kulturistidel teatavasti jõudu pole :rolleyes:

Suurte jurakate jõutõstjate vastu paraku ei saa jah naljalt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vist oli jah viies koht (5/22), pole paha ju, sest kulturistidel teatavasti jõudu pole :rolleyes:

Suurte jurakate jõutõstjate vastu paraku ei saa jah naljalt :P

Mehed, millest te räägite!

Ma olen ikka öelnud, et jõutõstja võib teist ju paaril alal tugevam olla, aga kindlasti on ta teist 1000 korda inetum! Et siis oled küll natuke tugevam, aga täiesti mõttetult inetu koll :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vist oli jah viies koht (5/22), pole paha ju, sest kulturistidel teatavasti jõudu pole :rolleyes:

Suurte jurakate jõutõstjate vastu paraku ei saa jah naljalt :P

Meie tiimis polnud ühtegi jõutõstjat ja kehakaaluga jäime ka teile alla. Nii, et ei ole vaja liialdada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie tiimis polnud ühtegi jõutõstjat ja kehakaaluga jäime ka teile alla. Nii, et ei ole vaja liialdada. :D

Nad pidasid silmas ilmselt jõutõstjaid ja sant-simulante :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii pea enam jõusaali ei satu (alles kas novembrist v detsembrist)

2 operatsiooni tulekul ... Edu treeningutel :].

Rain

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin kangitrennist nädalase pausi, et liigesed saaksid taastuda. Eile käisin esimest korda nüüd ja tegin jalga ning võtsin sisse minu jaoks uusi harjutusi,nt "Jefferson squat" ^_^ Selle harjutusega ei anna põlv absl. tunda ja laseb korralikult põlvel paraneda.

[link]http://www.youtube.com/watch?v=cDsKn4cGm2w[/link]

Täna veel surumist rinnale väga ei teinud, sest suutsin natuke aega tagasi lendamisega sama kohta vigastada, aga nüüd peale nädalast pausi on õlg ka tublisti paranenud ja usun, et paari nädala pärast saab juba lammutama hakata :lol:

Esmaspäeval selgub kuna saab hakata jälle kükkima raskelt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16.00 täna trenni! Plaanis biits/triits :) .

Ära ennast tagasi hoia ja kui näed, et meie poistest keegi looderdab, siis peksa trenni! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii pea enam jõusaali ei satu (alles kas novembrist v detsembrist)

2 operatsiooni tulekul ... Edu treeningutel :].

Rain

Tohoh, millised siis, kui küsida võib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai korralikult jalgpalli mängitud. Mängisime 5 vs 5 ja täiesti põnev mäng oli ;). Kahjuks jalg liikus putsa sees kuidagi ja talla alt on nahk katki ja teeb meeletut valu. Aeroobset väga teha ei kannata, kuna suht lonkama pean, aga õnneks jõusaalis saab käia. Homme platsis ja kavas Selg + triits. Mott on jälle nii laes et ise ka ei usu :D Väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei eks ma siis teen ka kerge sissekande . Alustaks siis sellest , et kaal on hetkel 73,3kg ja võtsin siis kasutusele uue sõjaplaani. Nimelt järgmised kuu aega hakkab järjekordselt mu jalg rohkem treeningut saama ja noh loodetavasti ka mingeid tulemusi sellest , aga elame-näeme. Kava peaks siis üldplaanis olema selline :

Selg , trapets , kõht (raskustrenn kõhule )

Jalad , trapets , kõht (intensiivsemad harjutused kõhule )

Rind , biits , kõht(raskustrenn kõhule )

Triits ,õlg , kõht (intensiivsemad harjutused kõhule )

Jalad ( raskem trenn ) ,kõht (raskustrenn kõhule )

Ja noh üldplaanis käin trennis 2:1 3:1 plaani järgi ehk siis 2 trenni 1 puhkus või siis 3 trenni 1 puhkus.

Täna oli see esimene jalatrenn , kus tegin siis käärkükki , poolkükke, jalapressi , reie sirutusi , reie tagaosale masinal ja säärt . Lisaks veel kõhtu ja trapetsit !

Lisanditest siis Hera80 ja kreatiin .

Loodetavasi pole suvi veel ülejäänud meestelt trenniisu ära röövinud ning mehed treenivad ikka <_<

Aga olge tublid ning saalis näeme ! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma isiklikult treenin koguaeg, vaatamata aastaajale. Esimesel aastal kui alustasin jõusaalitreeningutega, siis tollel suvel ei käinud ja andis niivõrd suure negatiivse mõju, et pole siiani sellist mõtetki tekkinud suviti mitte treenida :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ol siis väga korralik jala trenn. Lõpuks tuli isiklik küki rex 130kg x5 :). Olen sellega ise äärmiselt rahul, kuna ei ole 2.5a jalga teinud ja nüüd olen 2 kuud vaikselt teinud ja tundub et hakkab midagi looma, kuigi kergelt andis põlv ikkagi tunda, aga vast läheb üle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ol siis väga korralik jala trenn. Lõpuks tuli isiklik küki rex 130kg x5 :). Olen sellega ise äärmiselt rahul, kuna ei ole 2.5a jalga teinud ja nüüd olen 2 kuud vaikselt teinud ja tundub et hakkab midagi looma, kuigi kergelt andis põlv ikkagi tunda, aga vast läheb üle!

Vaata ,et üle ei pinguta, muidu ei saa jälle pikemat aega jalga teha.. Tasa ja targu :D

Lihtsalt selline tunne ,et mehi on kuidagi vähemaks jäänud : o :ph34r:

Sul lihtsalt selline tunne, ma arvan, et ainuke kes vähemaks on jäänud olen mina ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata ,et üle ei pinguta, muidu ei saa jälle pikemat aega jalga teha.. Tasa ja targu :D

Sul lihtsalt selline tunne, ma arvan, et ainuke kes vähemaks on jäänud olen mina ..

Ega sa nüüd ni palju ka e räägi :D:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selg , trapets , kõht (raskustrenn kõhule )

Jalad , trapets , kõht (intensiivsemad harjutused kõhule )

Rind , biits , kõht(raskustrenn kõhule )

Triits ,õlg , kõht (intensiivsemad harjutused kõhule )

Jalad ( raskem trenn ) ,kõht (raskustrenn kõhule )

Kaks päeva järjest trapetsit ja iga trenn kõhtu? Piisab kui teha kaks korda nädalas kõhtu (üks lisaraskustega, teine ilma).

Kui tahad midagi järgi aidata, siis tee selleks eraldi trenn. Nagu näha, siis trapets ja jalad. Üks on raske trenn jalale (~80% max) ja teine kerge trenn (40-60% max). Soovitan proovida sul teha üks suurte raskustega, näiteks 4x6 või 4x8 ja teine trenn 5x15 või 6x15 ja ainult (sügav)kükk + trapetsile samamoodi. Üks suurte raskustega ja teine pikemate seeriatega. Lihtsalt proovimise pärast kasvõi. Tee paar kuud nii ja vaata arengut. Usun, et töötab.

Näidis sulle:

Esmaspäev - Raske jalg + kerge kõht.

Teisipäev - Triits + õlg + kerge trapets

Kolmapäev - Puhkus

Neljapäev - Selg + kerge kõht

Reede - Kerge jalg + säär + raske trapets

Laupäev - Rind + biitseps + kerge kõht

Pühapäev - Puhkus

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

^ Mul oli seal lihtsalt pandud , kuidas üldiselt asjad on koos aga ei kaks päeva järjest ei ole trapetsit. Aga see jaotus niimodi tundub päris hea isegi ehk võiks käiku ka lasta siis : P Vaheldust tuleb luua ja no tõesti tahaks jalga järele aidata . Aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×