Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Kõhtu mõtled? No kõhu põiklihased saavad vatti ju, eks sa proovi, kui veel aeglasemalt teha näiteks, päris hästi võtab läbi. Ma olen nt nii teinud, et 100x teen niisama üles alla ja siis veel 3 seeriat sellist küljelt küljele, niipalju kui jõuan lihtsalt :P.

Neid sinu õlaharjutusi peaks filmima ja 70-date saksa erootikafilmide hääled juurde keevitama! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris käre pump oli juh :D, sellele eelnev jakatrenn oli mõnna ^_^

Seekord siis täispikkuses tund ning usun, et võttis kummi päris tühjaks! Homme võib lihas kergelt valus olla, aga kui paned suhkrutüki põske, siis on magus valu! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi jah hommik k2es ja no peaks mainima et jalg polegi k6ige hullem ... triitseps teeb k6ige rohkem valu :ph34r:

Ei ole hullu. Teinekord hakkavad lihased tagant järgi valutama alles ülejärgmisel päeval. Äkki on homme hommikul karmim? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain veel paar pilti valmis. Tänud kõikidele asjaosalistele!

Kahtlane värk :) Kõikidel piltidel on poiste kangid töös, Imre kang aga põrandal. Tõeline tugitoolisport :) Nüüd ma saan aru, kuidas saab teha 5 BodyPumpi päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlane värk :) Kõikidel piltidel on poiste kangid töös, Imre kang aga põrandal. Tõeline tugitoolisport :) Nüüd ma saan aru, kuidas saab teha 5 BodyPumpi päevas.

Keegi pidi neid mehemürakaid ju pildistama ka! Korraks panin raskused maha ja tegin mõned klõpsud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi pidi neid mehemürakaid ju pildistama ka! Korraks panin raskused maha ja tegin mõned klõpsud. :)

Imre valetab, tegelt istus ta nurgas ji õlut ja karjus meie peale :blink::lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtune tagasiside trenni kohta, minu esimene rühmatreening elus :) Eile õhtul ja täna hommikul tundus asi selline kahtlane, et trenn nagu trenn ikka ja ise ka ei osand muidugi raskusi valida jne. Aga päeva peale hakkas tunda andma, hakkas tekkima selline magus lihasvalu, see mis teeb trenni minu jaoks nauditavaks, just nimelt see mõnus lihasvalu peale trenni. Muidu oleks tunne nagu poleks midagi teinud :D Ehk siis valutama mõnusalt hakkas kogu ihu, biitseps, triitseps, kõhu ülemine osa, tuhar ja reis(kuigi mõnda lihasgruppi sai tehtud lausa naeruväärsete raskustega). Mõnus magus Lihasvalu. Treener oli ka ülilahe ja igati tasemel ja õlut ei joonudki:D Ega ka karjunud, vähemalt minu peale ;) Aga ise lasin küll 2 õlut õhtul ära saunas. Igatahes oli väga tore ja hakkaks rõõmuga edaspidigi neilt treeningutelt osa võtma. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiidan loovalikuid.

Esimene harjutus oli must nagu neegrimehe unenägu. Teine oli ülihumoorikas: meenutas vahvat rätsepat, kes seitse kärbest ühe hoobiga tappis. Kolmas harjutus oli enam-vähem. Amplituut võiks parem olla, samas kehaga palju ei aidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Räägiks paari sõnaga oma tegemistest. Sai siis selle nädala söögivarud ostetud ning päris korralik hunnik tuli. Eks see liha panebki kasvama ning samuti ka motivatsioon. Ütleks ka, et jätsin uuest aastast alkoholi joomise maha. Sama tegi ka Kristo. Varem sai võetud ikka kaks korda nädalas. Kuid nüüd juba pole kuu aega midagi joonud ning võib öelda, et enesetunne on kõvasti parem ning ka saavutused on paremaks läinud. See on muidugi motiveerinud kõvasti. Sama on ka Kristol. Vorm on ikka kõvasti paremaks läinud. Ega see alkohol teeb suhteliselt palju paha organismis. Ning peale selliseid tulemusi väga alkohol ei tõmbagi. Trenni poolest pole erilist midagi rääkida. Varsti tuleb kava vahetus ning peaks jälle huvitavaks asi muutuma. Trenne suht palju ning varsti võistlustel näeb, kuidas trenn ennast ära õigustanud on. Varem oli 2 aastat tagasi Tõstmises tulemus 88+98, millega tulin Eesti teiseks noortes. Nüüd sai trennis tehtud 95+105, kuid treener ei lubanud üles poole minna esimesel treeningul :D . Aga tahaks teha muidugi 100+115, mis oleks suhteliselt hea tulemus, kui paus oli 2 aastat. Ning lõpuks väikesed pildid meie köögi olukorras. :lol: Liha on siis 5kg ning kalkuni oma :D

2012-01-30_15.34.25.jpg

kergelihapauk.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda veel, et tore, et te kõik noored trenni teete ja ma ei ütle ühtegi paha sõna selle kohta, kui mees alles algaja ja seetõttu ka väga muljetavaldava massiga pole. Küll aga peaks eesmärgiks olema kaalu suurendada ja trenn trennilt jõunäitajaid kasvatada. Sentimeetrite kasv võib olla raskemini märgatav, aga iga trenn harjutuse peale kasvõi 1 kordus rohkem teha on selge eesmärk. On ka endal ette tulnud perioode, kus omastarust olen kõva trennimees, aga tegelikkuses on tegu seisakuga. Kuna jõud on lihasmassiga seotud, siis kui ei suurene jõud(puhta tehnikaga), ei kasva ka lihasmass.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen alelksei rexid üle! Peale 2000 kõhu see on segane! :lol: Võistlus peab ka saalis olema muidu ei kasva! Aga õlamasinal 100kg 6 korrda, traps 200kg 5korrda)teeks veel aga kinni ei jõua enam hoida), 140kg 1 korrd rinnalt ja nii edasi!

Natike Ego siis kah! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen alelksei rexid üle! Peale 2000 kõhu see on segane! :lol: Võistlus peab ka saalis olema muidu ei kasva! Aga õlamasinal 100kg 6 korrda, traps 200kg 5korrda)teeks veel aga kinni ei jõua enam hoida), 140kg 1 korrd rinnalt ja nii edasi!

Natike Ego siis kah! :D

hr Raud ka paugutab päris viisakate raskustega. Kindlasti loodame selle mehe vormi ka varsti üle vaadata! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Räägiks paari sõnaga oma tegemistest. Sai siis selle nädala söögivarud ostetud ning päris korralik hunnik tuli. Eks see liha panebki kasvama ning samuti ka motivatsioon. Ütleks ka, et jätsin uuest aastast alkoholi joomise maha. Sama tegi ka Kristo. Varem sai võetud ikka kaks korda nädalas. Kuid nüüd juba pole kuu aega midagi joonud ning võib öelda, et enesetunne on kõvasti parem ning ka saavutused on paremaks läinud. See on muidugi motiveerinud kõvasti. Sama on ka Kristol. Vorm on ikka kõvasti paremaks läinud. Ega see alkohol teeb suhteliselt palju paha organismis. Ning peale selliseid tulemusi väga alkohol ei tõmbagi. Trenni poolest pole erilist midagi rääkida. Varsti tuleb kava vahetus ning peaks jälle huvitavaks asi muutuma. Trenne suht palju ning varsti võistlustel näeb, kuidas trenn ennast ära õigustanud on. Varem oli 2 aastat tagasi Tõstmises tulemus 88+98, millega tulin Eesti teiseks noortes. Nüüd sai trennis tehtud 95+105, kuid treener ei lubanud üles poole minna esimesel treeningul :D . Aga tahaks teha muidugi 100+115, mis oleks suhteliselt hea tulemus, kui paus oli 2 aastat. Ning lõpuks väikesed pildid meie köögi olukorras. :lol: Liha on siis 5kg ning kalkuni oma :D

2012-01-30_15.34.25.jpg

kergelihapauk.jpg

No ehk pudeneb sellest rikkalikust lauast Kasupoeg Kristole ka midagi muud peale herneste. :P Kas mulle tundub või tõesti hoiate toidulisandeid aknalaual. Olge head, pange lisandid mingisse viludamasse ja kuivemasse kohta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtune tagasiside trenni kohta, minu esimene rühmatreening elus :) Eile õhtul ja täna hommikul tundus asi selline kahtlane, et trenn nagu trenn ikka ja ise ka ei osand muidugi raskusi valida jne. Aga päeva peale hakkas tunda andma, hakkas tekkima selline magus lihasvalu, see mis teeb trenni minu jaoks nauditavaks, just nimelt see mõnus lihasvalu peale trenni. Muidu oleks tunne nagu poleks midagi teinud :D Ehk siis valutama mõnusalt hakkas kogu ihu, biitseps, triitseps, kõhu ülemine osa, tuhar ja reis(kuigi mõnda lihasgruppi sai tehtud lausa naeruväärsete raskustega). Mõnus magus Lihasvalu. Treener oli ka ülilahe ja igati tasemel ja õlut ei joonudki:D Ega ka karjunud, vähemalt minu peale ;) Aga ise lasin küll 2 õlut õhtul ära saunas. Igatahes oli väga tore ja hakkaks rõõmuga edaspidigi neilt treeningutelt osa võtma. :)

Rõõm kuulda, et valusaks läheb! Mõnes programmis on nii julmad väljaasted, et osadel on järgmistel päevadel kakamisega probleeme- urrukas on suure trenniga sellist vatti saanud nagu homoclubi sünnipäevakingitus. Hetkel ei oska öelda, kas saame hakata igal pühapäeval samasugust tundi kordama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda veel, et tore, et te kõik noored trenni teete ja ma ei ütle ühtegi paha sõna selle kohta, kui mees alles algaja ja seetõttu ka väga muljetavaldava massiga pole. Küll aga peaks eesmärgiks olema kaalu suurendada ja trenn trennilt jõunäitajaid kasvatada. Sentimeetrite kasv võib olla raskemini märgatav, aga iga trenn harjutuse peale kasvõi 1 kordus rohkem teha on selge eesmärk. On ka endal ette tulnud perioode, kus omastarust olen kõva trennimees, aga tegelikkuses on tegu seisakuga. Kuna jõud on lihasmassiga seotud, siis kui ei suurene jõud(puhta tehnikaga), ei kasva ka lihasmass.

Mees oskab kohe ilusti öelda! Kohe näha- kaitseväelane! :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule ei ole hullu me siis Sandriga jagame ikka asjad vennalikult pooleks =D Ja ma vaatasin siis poseerimispilet kah . Ikka l2ksid paljud asjad m66da aga noh areng on ikka olnud kyll =D Selg tundub juba suht okei isegi =D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmapäeval olen Õhtupoole trennis!

Mina olen ka kl 18:30-19:00 saalis fotokaga nagu operaator Kõps seeneriigis! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule ei ole hullu me siis Sandriga jagame ikka asjad vennalikult pooleks =D Ja ma vaatasin siis poseerimispilet kah . Ikka l2ksid paljud asjad m66da aga noh areng on ikka olnud kyll =D Selg tundub juba suht okei isegi =D

Tõesti kõik mehed on tublid olnud! Poseerimist ei saagi ühe nädalaga selgeks- seda õpitakse ja lihvitakse kogu elu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×