Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Pole põhjust karta . Enamus meie grupi atleete veavad isegi vaevu end läbi sellest ``põrgupiinast`` :D Bodypump hoopis teine ala ja pole me seal nii edukad midagi, pigem nagu amatöörid :lol:

Kuldsed sõnad! Kahju, et sa ise seekord tundi ei jõudnud! Pärast tegime poseerimist ka ning kohal oli 7 meest! Pildid püüan homme üles panna. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tore üritus oli. Esimene kord ei osanud valida raskusi, millega oleks kõige parem teha, mõne harjutuse jaoks palju, teise jaoks vähe. Teine kord selle võrra jälle targem, tehnika vedas ka kohati alt, eks ajaga paraneb seegi. Mina paneks ennast küll sellele üritusele edaspidigi kirja, kui neid veel tulemas on. Hea treener, mõnus koht.

Tänud! :)

Tänud tagasiside eest! Järgmisel korral on juba kordades lihtsam- harjutsed tuttavad ning siis saab ka juba raskustele rohkem pühenduda. Üldiselt oli koos väga tugev grupp! Päris algajad üllatasid väga korraliku tehnikaga. Iga treeneri õudusunenägu on selline inimene, kes ei ole mitte kunagi elus sporti teinud. Sellistega on palju probleeme ja reeglina nad pärast esimest tundi tagasi ei tule. Lubama ei hakka, aga teen kõik endast oleneva, et ka järgmisel pühapäeval oleks meil samasugune üritus! Tublid olite kõik! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei nojah suhtbtore oli kykke teha peale rasket jalatrenni :x

Nüüd peaks jalg kõvasti jämedam olema! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igati korralik ja hea bodypump oli! :)

Soovitan kindlasti kõigil võimalusest kinni haarata ning hakata käima selles pühapäevases tasuta treeningus. Selles suhtes, et nagu mida veel tahta- võimalus heaks füüsiliseks vormiks tuuakse sisuliselt kandikul ette, tuleb lihtsalt järjepidevalt kohal käia ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igati korralik ja hea bodypump oli! :)

Soovitan kindlasti kõigil võimalusest kinni haarata ning hakata käima selles pühapäevases tasuta treeningus. Selles suhtes, et nagu mida veel tahta- võimalus heaks füüsiliseks vormiks tuuakse sisuliselt kandikul ette, tuleb lihtsalt järjepidevalt kohal käia ;)

Mina oleks nõus ka maksma midagist, parem ikka, kui kodus õllet juua teleka ees :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina oleks nõus ka maksma midagist, parem ikka, kui kodus õllet juua teleka ees :D

Siis tuleb aga spordiklubi kaart teha ning hakata veel tihedamalt antud rühmatreeningut külastama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis tuleb aga spordiklubi kaart teha ning hakata veel tihedamalt antud rühmatreeningut külastama ;)

Tihemini on minu puhul küsitav, kuna nädala sees suusatrennid ja muud üritused, see pühapäevane on igati õiges augus. Kindlasti saab ju ka korrapileti teha või midagi taolist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks lõbus video Aleksei Värä õlaharjutusest. Täpselt nii võib juhtuda sinuga, kui ei viitsi ise oma videosid tuunida :lol: :lol: ( no offence )

http://www.youtube.com/watch?v=8pPDMQzyPxQ&list=UUCFCWVA0U6IYgI_6-FmH4kw&index=1&feature=plcp

Aleksei võiks arvutiga tutvust teha. Ise on ikka parem videosid kokku mäkerdada :D Muige võttis suule küll :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks lõbus video Aleksei Värä õlaharjutusest. Täpselt nii võib juhtuda sinuga, kui ei viitsi ise oma videosid tuunida :lol: :lol: ( no offence )

http://www.youtube.com/watch?v=8pPDMQzyPxQ&list=UUCFCWVA0U6IYgI_6-FmH4kw&index=1&feature=plcp

See läks ju juba pool rinnale(kuna alaselg pingist kaugel, st. sild), või ma eksin? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks lõbus video Aleksei Värä õlaharjutusest. Täpselt nii võib juhtuda sinuga, kui ei viitsi ise oma videosid tuunida :lol: :lol: ( no offence )

http://www.youtube.com/watch?v=8pPDMQzyPxQ&list=UUCFCWVA0U6IYgI_6-FmH4kw&index=1&feature=plcp

Ilus video! Laul on taustaks ka igati sobilik. Peab tunnistama, et Aleksei oli täna väga hirmsas vormis. Suurte raskuste tirimine ja lükkamine toovad selle mehe vormi eriti hästi esile! Rohkem selliseid treeningvideosid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See läks ju juba pool rinnale(kuna alaselg pingist kaugel, st. sild), või ma eksin? :)

Alekseil vahet ei ole! Tema kõik lihased kasvavad praegu nagu karupojal! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ALEKSEI VÄRÄ LAMMUTAB!

Kindlasti vaadake videot mitu korda, 5-8. sekundi peal on nalja nabani :D !

Huvitav harjutus ja mulle meeldib, et Aleksei viitsib katsetada ning teeb seda väga intensiivselt ning on eeskujuks paljudele jõusaalis niisama nurgas mobiiltelefoni näppijatele! Loodetavasti panen selle mehe hetkevormist homme ka paar pilti üles! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks suure raskusega tulebki iseenesest sild :P

Varem olid Baari-Paavo ja Bemmi-Kristjan. Nüüd on Silla-Aleksei! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Atleet Aleksei Värä tegemas trapetsit - hull mees!

No Tallinna Revali mehed paugutasid omal ajal trapetsit poole suurema raskusega, aga nii noore mehe kohta päris hea tulemus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:wub:

Huvitav harjutus. Aleksei, räägi mis eesmärgiga seda teed ning lisa infot natukene ka kordustest ja seeriatest.

Muudetud kasutaja Rainerr poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No Tallinna Revali mehed paugutasid omal ajal trapetsit poole suurema raskusega, aga nii noore mehe kohta päris hea tulemus! :)

Nojah, rohkem võib ka peale laduda, aga siis ei saa väga tehnikast rääkida vist ja kordusi tuleb ka heal juhul 6 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:wub:

Huvitav harjutus. Aleksei, räägi mis eesmärgiga seda teed ning lisa infot natukene ka kordustest ja seeriatest.

Kõhtu mõtled? No kõhu põiklihased saavad vatti ju, eks sa proovi, kui veel aeglasemalt teha näiteks, päris hästi võtab läbi. Ma olen nt nii teinud, et 100x teen niisama üles alla ja siis veel 3 seeriat sellist küljelt küljele, niipalju kui jõuan lihtsalt :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×