Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tähelepanu!

Pühapäeval, 29.jaanuaril 2012 algab meie tund juba kl 14:00!!! Pühapäeval teeme täispika bodypumpi- kõik 10 harjutust! Lisaks pikemalt venitusi! Kuna sellest bodypumpist võtab seekord osa mehi ka teistest spordiklubidest, siis olge head, andke teada, kes meie grupist kindlad tulijad oleksid, et saaksime teiega arvestada! NB! Meie oma poseerimine toimub pärast bodypumpi! Võimalusel tehke jõusaalis enne oma trenn ära! Bodypumpi võtke kindlasti joogipudel kaasa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorri sõbrad, ma läksin emotsionaalseks kätte ära :D

Kirjutasin natukene pikemalt oma blogisse: (Blogi aadress: http://gym9.blogspot.com/ )

Tubli poiss! Andsin sinu kirjutise Planet-Sport juhatusele ka lugeda ning klienditeenindajad olid ka väga õnnelikud! Mees oskab head asja hinnata! Aga nüüd ruttu trenni! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Pühapäeval, 29.jaanuaril 2012 algab meie tund juba kl 14:00!!! Pühapäeval teeme täispika bodypumpi- kõik 10 harjutust! Lisaks pikemalt venitusi! Kuna sellest bodypumpist võtab seekord osa mehi ka teistest spordiklubidest, siis olge head, andke teada, kes meie grupist kindlad tulijad oleksid, et saaksime teiega arvestada! NB! Meie oma poseerimine toimub pärast bodypumpi! Võimalusel tehke jõusaalis enne oma trenn ära! Bodypumpi võtke kindlasti joogipudel kaasa!

Jah olen kohal :) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise pole kindel, et pühapäeval pumpi jõuan, kuna homme lähen isa töökoha talvepäevadele ja tagasi tulen pühapäeval. See toimub kuskil Tallinna lähedal ja tagasi hakkame lõuna paiku tulema, isa ütles et kl 2 või 3 päeval jõuame :unsure: Samas pole välistatud, et jõuame varem ja siis jõuaksin ka kl 14:00'ks tulla, kuid hetkeseisuga ärge minuga arvestage..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei jõua kindlasti, olen terve nädala angiinis olnud. Loodetavasti saan ehk uuel nädalal juba korralikult terveks ja trennis lammutama hakata.

Angiin kõlab juba nagu arginin! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli poiss! Andsin sinu kirjutise Planet-Sport juhatusele ka lugeda ning klienditeenindajad olid ka väga õnnelikud! Mees oskab head asja hinnata! Aga nüüd ruttu trenni! :)

Ma olen väga meelitatud :) !!

Angiin kõlab juba nagu arginin! :P

:D Hästi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise pole kindel, et pühapäeval pumpi jõuan, kuna homme lähen isa töökoha talvepäevadele ja tagasi tulen pühapäeval. See toimub kuskil Tallinna lähedal ja tagasi hakkame lõuna paiku tulema, isa ütles et kl 2 või 3 päeval jõuame :unsure: Samas pole välistatud, et jõuame varem ja siis jõuaksin ka kl 14:00'ks tulla, kuid hetkeseisuga ärge minuga arvestage..

Tore oleks kui trenni jõuad! Mis te sinna Tallinnasse ikka lähete- jube külmad ilmad on tulekul! Suhelge maili teel ja pühapäeval võtad taadi ka kaasa! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin ka tulla aga nüüd jälle haige... mis toimub ? Ma olnud varem vb 2korda haige olnud ja nüüd mingi aastas 10-16 ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin ka tulla aga nüüd jälle haige... mis toimub ? Ma olnud varem vb 2korda haige olnud ja nüüd mingi aastas 10-16 ..

Vanaks hakkad jääma. Samas pensionäridel on ju vastupidi: 1-2 päeva aastas terved. Nii et pole veel väga hull! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde, et täna, 29.jaanuaril 2012(Pühapäeval), algab tund kl 14:00! Alustame bodypumpiga ja täna teeme täispika tunni koos venitustega. Lisaks meie grupile on kohal ka mitmeid meesatleete teistest gruppidest kes kõik tahavad omal nahal bodypumpi raskust tunda! Püüame mitte hiljaks jääda!

Pärast bodypumpi poseerimine! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletan meelde, et täna, 29.jaanuaril 2012(Pühapäeval), algab tund kl 14:00! Alustame bodypumpiga ja täna teeme täispika tunni koos venitustega. Lisaks meie grupile on kohal ka mitmeid meesatleete teistest gruppidest kes kõik tahavad omal nahal bodypumpi raskust tunda! Püüame mitte hiljaks jääda!

Pärast bodypumpi poseerimine! :)

Mul, tavakodanikul, saab vist küll esimene kord seal atleetide keskel raske olema aga kunagi peab esimene kord olema. Suht hirmutav :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul, tavakodanikul, saab vist küll esimene kord seal atleetide keskel raske olema aga kunagi peab esimene kord olema. Suht hirmutav :D

Pole põhjust karta . Enamus meie grupi atleete veavad isegi vaevu end läbi sellest ``põrgupiinast`` :D Bodypump hoopis teine ala ja pole me seal nii edukad midagi, pigem nagu amatöörid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tore üritus oli. Esimene kord ei osanud valida raskusi, millega oleks kõige parem teha, mõne harjutuse jaoks palju, teise jaoks vähe. Teine kord selle võrra jälle targem, tehnika vedas ka kohati alt, eks ajaga paraneb seegi. Mina paneks ennast küll sellele üritusele edaspidigi kirja, kui neid veel tulemas on. Hea treener, mõnus koht.

Tänud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul, tavakodanikul, saab vist küll esimene kord seal atleetide keskel raske olema aga kunagi peab esimene kord olema. Suht hirmutav :D

Iga algus on raske. Bodypumpi saalis ei ole kaugeltki atleedid kõige kõvemad tegijad! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×