Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Väga hea vorm Suksu! Tagaosa tundub ka väga võimas!

Ise täna piinasin 45 minutit stepperit, lõpus läks SPM päris kiireks (100-110).

PROOF:

Heart rate = 0. Ilmselt oli tegu sinu viimase kokkupuutega stepperiga ja siia postitas keegi sinu sõpradest! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saun on vist ainuke koht, kus pole pilte teinud veel :ph34r:

Saunas on keeruline pildistada- tõmbab objektiivi uduseks :rolleyes:

Ega meie varjupaik nyyd nii hull ka ei ole :ph34r:

Mis mõttes ei ole? Toas on isegi ehitusredel süntesaatori kõrval! Väga sürr! :P

Tere ka minu poolt.

Sai täna päevake kodus oldud ning väheke vormi pilte tehtud. Kuid tuba ikka polnud aega koristada :D . Hetkel trenni suht palju koos tõstmisega. Peale võistlusi peaks vaikselt tempot maha võtma. Ega ületrenning pole ka just meelepärane <_< . Suht tore on vanuaegu meenutada.

Aga siin on mõned tänased pildid. Saime päris hea valguse minu juures kätte. Hea selge ilm oli :D

2012-01-26_14.13.09.jpg

2012-01-26_13_opt.jpg

Jalg on kõige haigem! :)

Väga hea vorm Suksu! Tagaosa tundub ka väga võimas!

Ise täna piinasin 45 minutit stepperit, lõpus läks SPM päris kiireks (100-110).

PROOF:

2012-01-26_13.58.18.jpg

Tundub, et meestel on kindel plaan kevadeks ilusaks saada :rolleyes:

laurity.jpg

Jõudsin siis täna trennis Laurist ka pildi klõpsata ! Postitan siis tema tahtel .

Kusjuures väga viisakas poos! Harjutamine teeb meistriks! :)

Kristost on saanud uus staarfotograaf vist. :D

Lauri avastas enda jaoks vist Planet Spordi kapiukse, ei tea mis seal huvitavat oli :D

Kristo liigub oma isanda Vägeva Sandri jälgedes! :P

Peale pyhap2evast bodypumpi tuleb koristajat2di ja kl6psab m6ned pildid saunam6llust kah :ph34r:

Tuleb ka jõumeestega sauna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leonberger? -- LeonBURGER? :D :D

Ootan juba reedest kätetrenni - no teine kodu on see Planet Sport! Käisin varem seal turu tänava jõusaalis - kuidagi mõttetu oli seal. Tehnika lagunes, administraatorid olid koledad, õhkkond oli soolane. Planetis on viimase peal tehnika, administratsiooni naised on väga viis (ja äärmiselt viisakad, naeratavad alati, no super!) ning õhkkond on Planet Spordis lihtsalt suurepärane! Seda just Teie KÕIGI pärast - super! Vahel on 5-6 semu saalis, väga meeldiv. Mainimata ei saa jätta ka Imre innustused bodypumpis. Teeb ju tema 3x raskema kangiga bodypumpi, ent biitsepsit teeb vahepeal ühe käega :D uskumatu mees. Innustused lisavad motivatsiooni, tahet teha edasi, tahet teha veel rohkem, anda endast maksimum. Aitäh Teile kõigile :) !

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leonberger? -- LeonBURGER? :D :D

Ootan juba reedest kätetrenni - no teine kodu on see Planet Sport! Käisin varem seal turu tänava jõusaalis - kuidagi mõttetu oli seal. Tehnika lagunes, administraatorid olid koledad, õhkkond oli soolane. Planetis on viimase peal tehnika, administratsiooni naised on väga viis (ja äärmiselt viisakad, naeratavad alati, no super!) ning õhkkond on Planet Spordis lihtsalt suurepärane! Seda just Teie KÕIGI pärast - super! Vahel on 5-6 semu saalis, väga meeldiv. Mainimata ei saa jätta ka Imre innustused bodypumpis. Teeb ju tema 3x raskema kangiga bodypumpi, ent biitsepsit teeb vahepeal ühe käega :D uskumatu mees. Innustused lisavad motivatsiooni, tahet teha edasi, tahet teha veel rohkem, anda endast maksimum. Aitäh Teile kõigile :) !

Jah, nii see on PlanetSport on Minu/Meie 2. kodu :), ning suur rõõm ja nauding on teha trenni kui tead, et saad loota kellegi peale, kes saab sind aidata, ning nõustada (Imre). Administraatorid on tõepooleks väga meeldivad ja sõbralikud, pole näinud neid kordagi mitte naeratamas :) (Y) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leonberger? -- LeonBURGER? :D :D

Ootan juba reedest kätetrenni - no teine kodu on see Planet Sport! Käisin varem seal turu tänava jõusaalis - kuidagi mõttetu oli seal. Tehnika lagunes, administraatorid olid koledad, õhkkond oli soolane. Planetis on viimase peal tehnika, administratsiooni naised on väga viis (ja äärmiselt viisakad, naeratavad alati, no super!) ning õhkkond on Planet Spordis lihtsalt suurepärane! Seda just Teie KÕIGI pärast - super! Vahel on 5-6 semu saalis, väga meeldiv. Mainimata ei saa jätta ka Imre innustused bodypumpis. Teeb ju tema 3x raskema kangiga bodypumpi, ent biitsepsit teeb vahepeal ühe käega :D uskumatu mees. Innustused lisavad motivatsiooni, tahet teha edasi, tahet teha veel rohkem, anda endast maksimum. Aitäh Teile kõigile :) !

Tanel r22gib puha t6de ! Eks ta nii ongi , niipea kui tulin Planet Sporti yle hakkas kohe asi edenema no ! Meeldivas kollektiivis on hea treenida : )

Poisid pisar tuleb kohe silma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorri sõbrad, ma läksin emotsionaalseks kätte ära :D

Kirjutasin natukene pikemalt oma blogisse: (Blogi aadress: http://gym9.blogspot.com/ )

Kirjutaksin mõne sõnaga Planet Spordi jõusaali inimestest. Te olete SUPER ÄGEDAD! Lähen Eedenisse, teisele korrusele, Planet Spordi administratsiooni, et saada kapivõti. Alati need kaunid naised naeratavad, ütlevad iga kord rõõmsalt "Tere!!" - see on väga positiivne. Näiteks turu tänava jõusaalis oli administratsioonis naine, kes leti tagant pidevalt puudus, käis suitsu tegemas nurga taga. Ei öelnud ta positiivse toonigagi tere, hea kui üldse viimast ütles.

Siis on meil Planet Spordis oma rühm, nimeks siis "Imre grupp". Te olete parimad trennikaaslased, kes mul kunagi olnud on! Ma olen aastaid mänginud jalgpalli, teinud ka mõne aasta kergejõustikku, ent siinne õhkkond on lihtsalt parim. On ju ütlus, et igal pool mujal on parem, kui siin, ent antud juhul see ei vasta tõele. Jõusaalis on sõbrad, trennikaaslased, kes motiveerivad ja innustavad alati tagant. Kui on abi vaja, siis nad alati tulevad ja nii öelda "turvavad", kui kang või hantel/hantlid liiga raskeks osutuvad. Meenub kohe, kui Rauno Raud ütles taolised sõnad: "Mees, Sa oled väga palju arenenud, vorm on juba väga hea!"või kui Paul ütles mulle üleeile, et minu jõutõmme areneb nii kiiresti, et jõuan varsti talle järele! - See lisab meeletult motivatsiooni, tekitab hea tunde - ma tänan teid, südamest.

Pühapäeviti on meil Imre trenn, kus teeme bodypumpi ning on ka poseerimine. Hoolimata sellest, et Imre Vähi teeb bodypumpis umbes kolm korda raskemate raskustega trenni, on tal ikka aega meid innustada bodypumpi ajal. Kui bodypump kestab 50 minutit, siis Imre innustab ka 50 minutit! See lisab veel enam tahet, pingutada viimase piirini. Ei saa mainimata jätta selle mehe huumorisoont! Ta on maailmas tipptegija - seda nii kulturismis kui ka huumoris! Absoluutselt iga päev tuleb mõni hea "kild" tema suust - no suured tänud, Eeskuju!

Eile ütlesin küll Teile, et täna on kätetrenn, ent tegin hoopis aeroobse treeningu, kuna raskeid kangitrenne oli järjest kuhjunud juba KÜMME. Tänase treeningu kestvus: 13:11 - 14:00

45 minutit stepperil, põletasin üle 700kcal. Teate, see 45 minutit on suhteliselt igav seal stepperil nühkida, ent ma hakkasin endaga võistlema, ehk kujutate ette? Kui ei, siis ma seletan lühidalt: tavaliselt põletan 5 minutiga umbes 70kcal, mis teeb siis 45 minutiga 630kcal, ent nagu Tanel ikka, jäi selleks väheseks. Hakkasin tempot tõstma, pidevalt arvutades, palju mul 45 minuti peal kcal põlenud on. Kui kümme minutit oli veel steppida, jäi mul umbes 2 minutit puudu, et tuleks 700kcal täis. Lisasin tempot, kõvasti. Kui muidu oli SPM (kiirus) keskmiselt 85-90, siis viimased kümme minutit tegin SPM-iga 100-110. Täpselt 45 minuti täitudes täitus 20 kilomeetrit ja 700kcal oli täis - see oli õnnestumine. Väikesed asjad teevad õnnelikuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea sõbralik, abivalmis ja hea huumorisoonega grupp on meil jah :)

Annab kõvasti motivatsiooni juurde ja tekitab saalis koduse keskkonna :D

peabgi oleme kodune tunne, siis on õige värk ja no lõpude lõpuks se ju ongi 2. kodu :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siis veel yhe pildi yles ! Tundub et l2ks natuke nihu . Keha keerata natu rohkem publiku suunas !

20120126135955.jpg

Poseerimine läheb paremaks mitte päevade vaid tundidega! Aga tuba on endiselt nagu parmu pesa :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea sõbralik, abivalmis ja hea huumorisoonega grupp on meil jah :)

Annab kõvasti motivatsiooni juurde ja tekitab saalis koduse keskkonna :D

Tunne ennast nagu kodus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära sandrist liiga palju kh oota :D

Kerge lootus peab ikka olema. Kõige lihtsam oleks hoovi peale üks suurem tünn veeretada ja kogu prügi tünni lükata ja põlema panna. Kui kuumus juba piisavalt suur on, siis saab ka vana süntesaatori ja ehitusredeli järgi tuppida aeglaselt kärssama. NB!!! Selle lõkke soojuses ei ole soovitav grill-liha küpsetada! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tanel r22gib puha t6de ! Eks ta nii ongi , niipea kui tulin Planet Sporti yle hakkas kohe asi edenema no ! Meeldivas kollektiivis on hea treenida : )

Tore, et olete omavahel nii hästi koostööd tegema hakanud. Loodan, et sellest meeskonnast jäävad paljud aastateks spordi juurde ning saavutavad võimsaid tulemusi! Kõik on meie endi kätes! Jõudu tööle! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×