Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Õige tähelepanek! Oled väga kiiresti edasi arenenud ja sellist tahtejõudu ja pühendumist võib ainult kadestada! Kohtumiseni pühapäeval kl 14:00!

Aitäh Teile ! Sellised s6nad annavad vaid jaksu juurde !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralikud pildid said ma vaatan , Aleksei sai ka korralikult s2rada ikka ma vaatan =D Oleks tahtnud ise kah tulla kuid pidin trenni varem 2ra tegema t66 t6ttu ; /

Ära sa sellepärast küll muretse, küll sinu säravad hetked ka tulevad. TEE TRENNI JA SÖÖ NAGU LOOM, SIIS KASVAD KA NAGU LOOM ;) !!! Arengut on sul kõvasti näha ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need hantli tõmmete hiigelraskusega veerandkordused tunduvad viimasel ajal jõusaalis mingi moevärk olevat, päris mitmes kohas olen näinud neid. Päris tõsiselt küsin, et kas seal on mingi tõsine point ka sees, sest neid kipuvad tegema ikka just kogenumad käijad, mitte mingid esmakülastajad, kellel nagu "vaadake kui suure hantli ma võtan!" point oleks?

Kuigi Vend Vähi selletemaatilist postitust Aleksei kohta vaadates võiks ka ju nagu vastupidi arvata:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need hantli tõmmete hiigelraskusega veerandkordused tunduvad viimasel ajal jõusaalis mingi moevärk olevat, päris mitmes kohas olen näinud neid. Päris tõsiselt küsin, et kas seal on mingi tõsine point ka sees, sest neid kipuvad tegema ikka just kogenumad käijad, mitte mingid esmakülastajad, kellel nagu "vaadake kui suure hantli ma võtan!" point oleks?

Kuigi Vend Vähi selletemaatilist postitust Aleksei kohta vaadates võiks ka ju nagu vastupidi arvata:)

No seda ära karda, et ma veerandkorduseid teen, täisamplituud ikka, siis kui Vähk pildistas, siis tegin spetsiaalselt aeglasemalt ka, et jääks paremini pildile ;) ( 5x10 muidu tegin)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja.Poisid teevad tööd suure hooga. Pole midagi tuleb järgi jõuda!

Õige suhtumine! Tugev konkurents viib edasi! Kui kõik mehed 20 kiloga selga teeksid, siis oleks ju konnatiigi kõige kõvem mees see, kes teeb 25-kiloga. Praegu teeb Aleksei 60-kilose hantliga ning kindlasti hr Raud püüab lähitulevikus suurema raskusega ette rebida. Siis kui vanade pässide ja kulturismistaaridena juba 110-kilost hantlit kangutate, võite koos meenutada, kuidas alustatud sai pisikeste hantlitega :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need hantli tõmmete hiigelraskusega veerandkordused tunduvad viimasel ajal jõusaalis mingi moevärk olevat, päris mitmes kohas olen näinud neid. Päris tõsiselt küsin, et kas seal on mingi tõsine point ka sees, sest neid kipuvad tegema ikka just kogenumad käijad, mitte mingid esmakülastajad, kellel nagu "vaadake kui suure hantli ma võtan!" point oleks?

Kuigi Vend Vähi selletemaatilist postitust Aleksei kohta vaadates võiks ka ju nagu vastupidi arvata:)

Ma ise teen seda harjutust natuke teise tehnikaga ning ette tõmbe alguses kiigutan hantlit enne umbes 20 cm ette poole, et seljale saaks pikema ja sügavama koormuse. Lisaks sellistele tõmmetele on mul tavaliselt ka pull-over, mis veab selga veel paremini.

Mis puudutab moodi, siis Aleksei ongi paljude arvates moekas kutt! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, kolm harjutust on küll liig.

Eks need õlaharjutused on väga individuaalsed. Kui ma 1998-1999 USA-s treenisin, siis oli seal jõmme, kes tegid nädalas ainult 2 harjutust ja õlad olid nagu korvpallid! Samas oli mehemürakaid, kes andsid õlgadele suurte raskustega iga päev tuld ja...õlad olid samuti võimsad :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korralikud pildid said ma vaatan , Aleksei sai ka korralikult s2rada ikka ma vaatan =D Oleks tahtnud ise kah tulla kuid pidin trenni varem 2ra tegema t66 t6ttu ; /

Püüa järgmisel nädalal kolmapäeval kohal olla ja saab sinust ka sellise pildiseeria jõusaalitreeningutest. Kui kolmapäeval ei saa sellisel kellaajal tulla, siis mõtleme midagi muud välja. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T2na kl6psutasin siis paar pilti ja m6tlesin r66mu jagada !

laieest.jpg

selxo.jpg

triits.jpg

Selg on läinud laiemaks ning käed jämedamaks, aga püüdke see tuba ka ära koristada. Praegu on nagu kodutute parmude varjupaik. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildistajaks siis Sander ja kaal kuskil 68kg ymber ! ( Pildid on eelmise lehekylje l6pus ! )

Sander on omandanud juba staarfotograafi staatuse! Varsti läheb kixpox saatesse staarjuuksuritega võitlema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin siis hilise jalatrenni. Kükis tuli isiklik rekord, järgmine trenn suurendan raskust veelgi, sest tundsin, et jäi veel üpris suur varu. Jalad on täna natuke kanged, võimalik et homme on veel hullem. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin siis hilise jalatrenni. Kükis tuli isiklik rekord, järgmine trenn suurendan raskust veelgi, sest tundsin, et jäi veel üpris suur varu. Jalad on täna natuke kanged, võimalik et homme on veel hullem. :P

Kus nüüd paugutab! Iga päev uus rekord!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere ka minu poolt.

Sai täna päevake kodus oldud ning väheke vormi pilte tehtud. Kuid tuba ikka polnud aega koristada :D . Hetkel trenni suht palju koos tõstmisega. Peale võistlusi peaks vaikselt tempot maha võtma. Ega ületrenning pole ka just meelepärane <_< . Suht tore on vanuaegu meenutada.

Aga siin on mõned tänased pildid. Saime päris hea valguse minu juures kätte. Hea selge ilm oli :D

2012-01-26_14.13.09.jpg

2012-01-26_13_opt.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×