Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Mul ka rind (kergemalt) ja siis õlg. Paugutame siis kolmekesi! :D

Ärge põrandat libedaks tehke suure paugutamisega! :rolleyes:

PJ-AY585_sauna2_G_20101228170645.jpg sauna ka w? :D

Väga viisakas ja motiveeriv pilt! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tublid poisid olete! Huviga ootan, millega Lauri pühapäeval üllatab! Vorm läheb meestel iga päevaga järjest paremaks! NB! 22.jaanuari pildid juba orksis üleval!

Üllatan naeratusega :D !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üllatan naeratusega :D !!!

Kindlasti peab säramist veel kõvasti harjutama! Maikal on selles suhtes võitmatu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise hakkasin siis eilsest trennipäevikut pidama.

Tubli poiss!

Tulevikus suure jämeda kollina hea vaadata kuidas sai alustatud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

..Et teil ka põnevam teemat lugeda oleks, sai täna üks video tehtud!

Viisakas video! Seekord on DJ ikka mingi korralikuma muusika taha keevitanud. Kui see video läbi sai, siis ilmus youtube lehele terve rida Taneli teisi videosid! Pole paha! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai tõesti vaadatud üle Härra Raua vorm. Kui võtta arvesse aasta tagune vorm, siis on muutused küllaltki suured. Hetkel pean silmas just kuivust. Muidugi kaasneb sellega ka laiuse kadumine. Nimelt oli selg jäänud väheke kitsamaks. Kuid pole hullu, sest selle kompenseerib kuivus, mida oli hästi näha just reiel, seljal, säärel ning triitsepsil. Muidugi kõige suurem üllatus oli jala poolt, sest nagu ma mäletan, siis tal jala pealt ei paistnud ühtegi joont. Kuid täna sai mingi nurga alt näha korralikku kuivust. Kokkuvõtteks võiks öelda, et vorm on tal paranenud üpriski hästi ning kui ta jätkab samas vaimus, siis võiks mees astuda lähitulevikus lavale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitähh Analüüsi eest Sander G!

Arvestades, et Sander on lühinägelik ja silmakirjatseja, siis tahaks ikka ise ka seda võimast vormi näha! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul kl 07:20 olid Planet-Sport Eedeni riideruumis sellised noored mehed nagu Paul-Eerik ja Uppin.

Mina siis juhtisin tähelepanu, et ei ole tavaline spordiklubi riideruum, kus nii varajasel tunnil on korraga sees 3 meest ja kõik Eesti meistrid! Selle peale ütles Uppine kuldsed sõnad: "Ega me ei olegi tavalised mehed!"

Krt, mehed, ma ütlen, pisara võtab silma! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T2na siis ise kella neljaks trenni . Plaanis siis selg , trapets ja noh k6ht kah nagu alati ! Tahaks pyhap2eva juba ! Poseerimist on k6vasti harjutatud ning ma arvan et seekord tuleb ikka k6ige parem pildistamine siiamaani : ) Vorm ka paraneb , noh silma j2rgi vaadates =D , aga eks piltide v6rdluses n2eb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T2na siis ise kella neljaks trenni . Plaanis siis selg , trapets ja noh k6ht kah nagu alati ! Tahaks pyhap2eva juba ! Poseerimist on k6vasti harjutatud ning ma arvan et seekord tuleb ikka k6ige parem pildistamine siiamaani : ) Vorm ka paraneb , noh silma j2rgi vaadates =D , aga eks piltide v6rdluses n2eb.

Kle sa sobiksid ,, Luikede järve '' mängima :D :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin ise ka varem saalis, kui tavaliselt: umbes kell 11 ja kavas oli seljatrenn.

Jõutõmbes 5x5 uus rekord: 5x 100kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg, 5x 150kg - no jäin nii rahule!

Minu jõutõmme näeb siis välja sellise tehnikaga, et jalad on õlgade laiuselt.

Muudetud kasutaja Realxone poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin ise ka varem saalis, kui tavaliselt: umbes kell 11 ja kavas oli seljatrenn.

Jõutõmbes 5x5 uus rekord: 5x 100kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg, 5x 150kg - no jäin nii rahule!

Minu jõutõmme näeb siis välja sellise tehnikaga, et jalad on õlgade laiuselt.

Viisakas tulemus! Kuuldavasti oli Eedeni Konsumi rahvas täna mures, et teisel korrusel tapetakse siga, aga siis spordiklubist tuli rahustav teade, et Tanel Kolga teeb jõutõmbeid ja need hääled on mehe viimase pingutuse surmaeelsed oiged! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T2na siis ise kella neljaks trenni . Plaanis siis selg , trapets ja noh k6ht kah nagu alati ! Tahaks pyhap2eva juba ! Poseerimist on k6vasti harjutatud ning ma arvan et seekord tuleb ikka k6ige parem pildistamine siiamaani : ) Vorm ka paraneb , noh silma j2rgi vaadates =D , aga eks piltide v6rdluses n2eb.

Õige tähelepanek! Oled väga kiiresti edasi arenenud ja sellist tahtejõudu ja pühendumist võib ainult kadestada! Kohtumiseni pühapäeval kl 14:00!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samal ajal tegi Uppin salatrenni. Uppinil on plaan kevadel Eesti KV-l kõigile kott pähe tõmmata ja mäest alla veeretada nagu kanad! :P

post-50-0-60970200-1327518446.jpg

post-50-0-96219400-1327518458.jpg

post-50-0-22906200-1327518468.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×