Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Mul oli jalg+õlg ja kõht lõppu. Hullult hea on kaldpinnal teha kõhtu nii, et liigud üles alla ja samal ajal keerad ülakeha ühele ja teisele poole, samal ajal nagu õhku lüües (Y).

Midaaa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin siis Aleksei Värä 2000x kõhulihaste video.... kahjuks pidin video 7 minutit lühemaks lõikama, kuna ma ei saa nii pikka video oma youtube üles laadida :D

Teil, poistel, on igav seal Tartus või? Imre kõht silme ees ja läheb minna.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli jalg+õlg ja kõht lõppu. Hullult hea on kaldpinnal teha kõhtu nii, et liigud üles alla ja samal ajal keerad ülakeha ühele ja teisele poole, samal ajal nagu õhku lüües (Y).

Kõhu põiklihas sai kindlasti kõvasti vatti! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea oli täna puhata kodus :D Üle pika aja oli hea puhkepäev, kus ainult sai süüa :lol: Varsti on sardell valmis ka. Ning 18 veebruar on mul klassikalise tõstmise võistlused Järvamaal. Arvatavasti tuleb Lauri appi sinna :D

Lauri ütles eile, et sardell-mehed tuleb hüljata :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea pump oli jah, lühikese ajaga pmst kogu keha lihased korralikult läbi võetud, eks siis jah homme näha ole kas lihased valutavad ka või mitte. :D

Kui ei valuta, siis paned järgmine kord rohkem raskuseid peale! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin siis Aleksei Värä 2000x kõhulihaste video.... kahjuks pidin video 7 minutit lühemaks lõikama, kuna ma ei saa nii pikka video oma youtube üles laadida :D

http://www.youtube.com/watch?v=SWsr79I1DYw

Mõnusalt magusa laulu on poisid Aleksei kannatustele taustaks lisanud. Nüüd muidugi tahaks väga Aleksei ulmelist kõhtu näha pärast selliseid :rolleyes:pingutusi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edit: peale selle video üleslaadimist saan panna ka pikemaid kui 15 min, aga ei viitsi enam jamada :rolleyes:

Laisk oled! :P

Midaaa?

Kuulus Shaolini ninjakool on meie tegemiste kõrval poisike! Aleksei sai inspiratsiooni jalgpallist, kus võistluste ajal vastast teinekord lüüakse. Mees harjutab nüüd käega löömist ja selliseid kiiremaid liigutusi, et justkui nagu kogematta kõhulihase poosi sisse võttes lööb konkurendil kaks esihammast välja :ph34r:

Küll me teeme sellest video kolmapäeval, siis saad pihta :D

Vaadake, et kindlasti ka saunaürituse jäädvustate :)

Super jalatrenn oli täna!

5x5 kükk: 5x 90kg, 5x 100kg, 5x 110kg, 5x 120kg, 5x 130kg

Hakkab tulema! Kevadel paugutad juba 160-170 kiloga! :)

Teil, poistel, on igav seal Tartus või? Imre kõht silme ees ja läheb minna.. :D

Mina ei ole selle üritusega kuidagi seotud! Mina käskisin neil 10 000 kõhulihast teha, aga nemad tegid ainult 2000 kordust. Nõrgad ühesõnaga! :P

Praeguse hetkega on eilsest bodypumpist kergelt valus ainult biitseps.

Pead selle nädala lõpus rohkem pingutama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnusalt magusa laulu on poisid Aleksei kannatustele taustaks lisanud. Nüüd muidugi tahaks väga Aleksei ulmelist kõhtu näha pärast selliseid :rolleyes:pingutusi!

Kuu aega tagasi tegin need 2000 kordust :D, praegu teeks 10 000 :D :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai isegi täna jala trenn tehtud. Seoses tulemas võistlustega tegin täna täis kükke. Pole neid oma 1,5 aastat teinud. Tulemus oli rahuldav. 4x120kg kolm seeriat. Ja nagu tõstmise treener ütles, Tõmmet kahe eest, aga jalga annab soovida :D . Tehnika õnneks on vägagi selge, kui võtta, et mul on sellega 2 aastat pausi olnud. Aga toitumise poole pealt soovitame kristoga kalkunifileed. Super hea asi. Valke rohkem kui kanafilees. :D Nädalas üks suurem koti täis on kerge ülesanne :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel tegelen eilsete piltide töötlemise ja lõikumisega ning panen siia väikese pildi üles meie grupi uuest üllatusmehest Mariost:

post-50-0-82418200-1327350003.jpg SUPER MARIO GALAXY :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VEEL KOLLIDE KOMPANII PILTE 22.JAANUAR 2012: :)

post-50-0-65937200-1327350718.jpg

post-50-0-84404300-1327350728.jpg

Maikal on nüüd pikalt eemal olnud, aga lubas suveks teha ulmevormi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildid on hetkel üleslaadimisel. Panen siia ka ühe pildi sellest seltskonnast, kes meil olid eile bodypumpis:

post-50-0-97717900-1327351433.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik peaksid Maikalist õppust võtma. Pole pilti, kus Maikal ei naerataks :D . Ja hetkel on Lauri mu juures ning harjutame väheke poseerimist ja teeme Laurile vabakava ;)

Tublid poisid olete! Huviga ootan, millega Lauri pühapäeval üllatab! Vorm läheb meestel iga päevaga järjest paremaks! NB! 22.jaanuari pildid juba orksis üleval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik peaksid Maikalist õppust võtma. Pole pilti, kus Maikal ei naerataks :D .

Eks ma üritan järgmine kord naeratada jälle! :D

Võta näpust, jalad ei olnud ka seekord sissepoole!

Igastahes olen hakanud nüüd trapetsit ka treenima, kuna olin selle täiesti unarusse jätnud.

Kahju ainult, et saalis valgus nõnda kehv on - peeglist 10x parem, kurat :D: Imre, tee midagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maikalile thumbs up! Tundub, et jalad on paremaks läinud. Ülakehaga peaks rohkem vaeva nägema. Rinda võiks rohkem liha tulla, et see vormikam oleks :).

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×