Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Väga hea, aga vaata et vinti üle ei keera. Kui tunned teinekord, et kumm on päris tühi, siis võta aeg maha ja puhka ning tunne elust rõõmu! Lisaks trennile on sul ju veel ka kool ja töö! B)

Ma juba keerasin vindi üle .. halb tuju ka sellepärast juba . Põlved annavad valu tunda, mõnipäev normaalne, teinekord valutab.

Õlaga seisnii , et hakkab juba paremaks minema aga nagu öeldakse: tasa sõuad , kaugele jõuad :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keermestajaga saab korda, kui üle keerab ;)

Tead pista omale see keermestaja peenrasse, mustikate vahele! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristo!!!

Panen siia ka teate üles ja kui Sander loeb, siis võib ka Kristole edasi öelda:

Leidsin sinu ID-kaardi Planeti riideruumist! Jätsin selle klienditeenindaja lauda! Sealt saad kätte kui Eedenisse lähed! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Issand jumal Imre need on kyll t2nase p2eva parimad uudised !!! Ma siin jooksen ringi nagu segane otsin oma ID kaarti Q__Q

Siis on tore kui said täna öösel rahulikult magada! Pühapäeval bodypumpi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas homme on pildistamine kh?

Jah, sellel pühapäeval, 22.jaanuaril 2012 toimub tund kl 14:30 ja püüame teha vähemalt 8 harjutust bodypumpist ning pärast seda pildistamine ja poseerimine! Püüdke kõik kohal olla! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ärkasin alles:D seega tuleb õhtul jõuka minna -.-

Eriline Karu-Ott tuli välja! :D Samas, oleme ausad- Uppin on praegu tõesti jõusaalis ja lammutab mehe moodi! Tänases bodypumpis oli 7 meest ning tegime jälle 8 harjutust:

1. Soojendused

2. Kükid

3. Rind

4. Selg

5. Triceps

6. Biceps

7. Väljaasted

8. Venitused.

Aja nappusel jätsime ära õla ja kõhulihased. Treening kulges sijuvalt ning pärast oli ka poseerimist-pildistamist. Kõik mehed on tublisti edasi arenenud ning noorematele meestele pakkus seekord konkurentsi ka Maikal! Täna sai ka kokku lepitud, et kolmapäeval kl 18:30 tulen jõusaali meie grupi meeste tegemist jälgima ning erinevaid lihasgruppide treeninguid pildistama. Siis saavad ka teised meie tegemistest ja treeningutest parema ülevaate ning samuti hea pildi meie spordiklubi võimalustest.

Kes siis saavad, tulge kolmapäeva õhtul kohale. Tänased pildid loodan üles panna homme ja siis laadige endale nädala jooksul kõik vajalik materjal alla!

Tublid olete!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin kohal ja tõesti võttis väga-väga läbi! Peale bodypumpi ei jõudnud rääkidagi - roomasin sauna, istusin seal, nautisin oma valgukoksi. Eks järgnevatel päevadel näha ole, kui valusad lihased seekord on. Igastahes väga väga hea trenn oli. Hoopis midagi muud, kui jõusaalis raskuste tõstmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin kohal ja tõesti võttis väga-väga läbi! Peale bodypumpi ei jõudnud rääkidagi - roomasin sauna, istusin seal, nautisin oma valgukoksi. Eks järgnevatel päevadel näha ole, kui valusad lihased seekord on. Igastahes väga väga hea trenn oli. Hoopis midagi muud, kui jõusaalis raskuste tõstmine.

Nõustun Taneli sõnadega, et tõesti oli väga väga hea trenn, ja väga väga raske kh, Müts maha naiste ees !!! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin kohal ja tõesti võttis väga-väga läbi! Peale bodypumpi ei jõudnud rääkidagi - roomasin sauna, istusin seal, nautisin oma valgukoksi. Eks järgnevatel päevadel näha ole, kui valusad lihased seekord on. Igastahes väga väga hea trenn oli. Hoopis midagi muud, kui jõusaalis raskuste tõstmine.

Täna oli 2 erinevat jalaharjutust. Igaks juhuks hoiatan, et homme-ülehomme võib jalg kergelt valus olla! Mis ei tapa- teeb tugevamaks! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun Taneli sõnadega, et tõesti oli väga väga hea trenn, ja väga väga raske kh, Müts maha naiste ees !!! :P

No selle avaldusega tõusid raudselt naiste lemmikuks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli 2 erinevat jalaharjutust. Igaks juhuks hoiatan, et homme-ülehomme võib jalg kergelt valus olla! Mis ei tapa- teeb tugevamaks! :)

Mul oli eelmine kord 4 päeva jalad valusad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli jalg+õlg ja kõht lõppu. Hullult hea on kaldpinnal teha kõhtu nii, et liigud üles alla ja samal ajal keerad ülakeha ühele ja teisele poole, samal ajal nagu õhku lüües (Y).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea oli täna puhata kodus :D Üle pika aja oli hea puhkepäev, kus ainult sai süüa :lol: Varsti on sardell valmis ka. Ning 18 veebruar on mul klassikalise tõstmise võistlused Järvamaal. Arvatavasti tuleb Lauri appi sinna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea pump oli jah, lühikese ajaga pmst kogu keha lihased korralikult läbi võetud, eks siis jah homme näha ole kas lihased valutavad ka või mitte. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea oli täna puhata kodus :D Üle pika aja oli hea puhkepäev, kus ainult sai süüa :lol: Varsti on sardell valmis ka. Ning 18 veebruar on mul klassikalise tõstmise võistlused Järvamaal. Arvatavasti tuleb Lauri appi sinna :D

Jah Sander ;) tulen tulen, kuna sa ju maksad, SARDELLIDES :D:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×