Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

T2na sai siis j2lle korralik selja ja triitsepsi trenn tehtud. Ennem trenni n2itaks kaal 67,5kg . Igati rahul vaid kui nyyd saaks veel poseerimise ka k2ppa =D . P.S hernesupp ajab gaasid valla xD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T2na sai siis j2lle korralik selja ja triitsepsi trenn tehtud. Ennem trenni n2itaks kaal 67,5kg . Igati rahul vaid kui nyyd saaks veel poseerimise ka k2ppa =D . P.S hernesupp ajab gaasid valla xD

Siis ei maksa peale hernesupi söömist kõhulihaseid eriti pingutada :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas paarinõustamist saab kh ? :P

Selleks peate kriisiabisse helistama :rolleyes:

Täpselt nii, kriisiabi. Lauri, Tartus on Sulle kaks ideaalset kohta: Riia 179a (Tel: 730 3069) ja Tiigi 55 (Tel: 736 1641). Helista julgelt, karta pole vaja! :D

Täna oli küki poolest kergem jalatrenn, kuna bodypumpist jalad endiselt kanged. Lõpus läksin kükis ikkagi 5x 125kg-ni, mis on minu jaoks suhteliselt hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt nii, kriisiabi. Lauri, Tartus on Sulle kaks ideaalset kohta: Riia 179a (Tel: 730 3069) ja Tiigi 55 (Tel: 736 1641). Helista julgelt, karta pole vaja! :D

Täna oli küki poolest kergem jalatrenn, kuna bodypumpist jalad endiselt kanged. Lõpus läksin kükis ikkagi 5x 125kg-ni, mis on minu jaoks suhteliselt hea.

Ei oiga nüüd nende jalgadega! Pühapäeval teeme 2 harjutust jalgadele! Kui ma esimest korda Soomes bodypumpi koolitusel käisin, siis esimesel päeval tegime 5 bodypumpi järjest ja teisel päeval 4 bodypumpi... See oli juba oigamist väärt! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 bodypumpi järjest? Usun, et nii mõnigi mees oleks oma sisikonnast ilma peale sellist ettevõtmist :rolleyes:

Oleme ausad- järgmise päeva hommikul ronisin pool tundi voodist välja. Siis kõndisin 2 tundi ühest Helsingi otsast teise 2007 aasta Soome kõige kuumemal päeval ja kui kohale jõudsin, siis kohe paugutasime 4 tundi otsa. Järgmisel päeval oli selline tunne nagu oleks olnud kusagil vähemuste koosviibimisel sexorjaks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme ausad- järgmise päeva hommikul ronisin pool tundi voodist välja. Siis kõndisin 2 tundi ühest Helsingi otsast teise 2007 aasta Soome kõige kuumemal päeval ja kui kohale jõudsin, siis kohe paugutasime 4 tundi otsa. Järgmisel päeval oli selline tunne nagu oleks olnud kusagil vähemuste koosviibimisel sexorjaks :rolleyes:

Aga äkki olidki sexiori, öö oli lihtsalt nii julm, et sul sellest mälukas ? :P Kui .....lihas ei pea, siis oligi nii :D:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal sai siis t2na jalg ja 6lg tehtud . Eks pyhap2evane bodypump andis tunda veits kykkide ajal aga muidu oli k6ik okei . Kykke tehes raskused aina suurenevad ja no loodetavasti on varsti jalgadel kah tulemust n2ha !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal sai siis t2na jalg ja 6lg tehtud . Eks pyhap2evane bodypump andis tunda veits kykkide ajal aga muidu oli k6ik okei . Kykke tehes raskused aina suurenevad ja no loodetavasti on varsti jalgadel kah tulemust n2ha !

Iga asi omal ajal! Küll lähed aastatega jämedamaks ning paugutad kulturismivõistlustel kolmeraudsest! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli selja ja trapetsi trenn, lisaks tegin veel paar harjutust. Kaal tasapisi tõuseb, hetkeseisuga hommikuti tühja kõhuga 66.5kg ringis :)

Pühapäeval olin Otepääl ja ei saanud tundi tulla, loodan see nädal jõuda, saaks ka bodypumpist osa võtta ;)

E: Homme uuesti trenni ja siis õlg, triitseps. :P

Muudetud kasutaja RaulK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli selja ja trapetsi trenn, lisaks tegin veel paar harjutust. Kaal tasapisi tõuseb, hetkeseisuga hommikuti tühja kõhuga 66.5kg ringis :)

Pühapäeval olin Otepääl ja ei saanud tundi tulla, loodan see nädal jõuda, saaks ka bodypumpist osa võtta ;)

E: Homme uuesti trenni ja siis õlg, triitseps. :P

Pühapäeval alustame tundi kl 14:30, et jõuaks rohkem bodypumpi teha! Võimalusel tehke enne jõusaal ära, sest pärast ei jõua enam midagi erilist teha. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäeval alustame tundi kl 14:30, et jõuaks rohkem bodypumpi teha! Võimalusel tehke enne jõusaal ära, sest pärast ei jõua enam midagi erilist teha. :rolleyes:

Mina kahjuks pühapäeval tulla ei saa, kuna olen Saksamaal võistlustel.;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kahjuks pühapäeval tulla ei saa, kuna olen Saksamaal võistlustel. ;)

Kui tuled Saksamaalt tagasi, siis teeme selle 5 järjestikust bodypumpi ükskord läbi ning siis võtame selle orjateema jälle üles järgmisel päeval :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T2na sai endal kah siis selg ja trapets treenitud . Peaks mainima et Imre k6huharjutus redelil on kuradima hea =D Praegu teen seal 30 25 20 30 ja 100 j2rjest 2ra . V6tab ikka k6hu kuradima l2bi =d'

Homme oleks siis plaan rind , biitseps 2ra teha ning siis selg , triitseps ja no uhh pyhap2eval tuleks siis l2bida jalg , 6lg ning p2rast veel ylikreisi bodypump XD . Eks no treenimist on palju . Hetkel siis 6 trenni n2dalas kus pyhap2evale j22b 2 treeningut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli väga super selja trenn ja lõpus jalga kh nagu tavaliselt, et KÕRS ikka paisuks! :P

Töö käis nagu ma nägin! Usun, et teed siis jalatrennis mõned väiksemad muudatused ka vahelduseks! Küll kõrrest kunagi palk saab! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T2na sai endal kah siis selg ja trapets treenitud . Peaks mainima et Imre k6huharjutus redelil on kuradima hea =D Praegu teen seal 30 25 20 30 ja 100 j2rjest 2ra . V6tab ikka k6hu kuradima l2bi =d'

Homme oleks siis plaan rind , biitseps 2ra teha ning siis selg , triitseps ja no uhh pyhap2eval tuleks siis l2bida jalg , 6lg ning p2rast veel ylikreisi bodypump XD . Eks no treenimist on palju . Hetkel siis 6 trenni n2dalas kus pyhap2evale j22b 2 treeningut.

Väga hea, aga vaata et vinti üle ei keera. Kui tunned teinekord, et kumm on päris tühi, siis võta aeg maha ja puhka ning tunne elust rõõmu! Lisaks trennile on sul ju veel ka kool ja töö! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×