Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Sesm6ttes hea bodypump oli indeed =D Enda arust l2ks poseerimine nihu t2na aga eks n2is siis kui pildid yleval. Aga bodypumpist minu arust k6ige raskemad ikka kykid ja 6lg : P . Raskeks teevad just need poolikud pumbad .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super bodypump oli täna!

Aga nüüd ma lähen küll magama, sest ma olen surmani väsinud.

Ruttu magama ja hommikul kl 07:30 jälle minu tundi, aga siis teeme väljaasted ka :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super bodypump oli täna, LEBO OTS :P

Nii räägib see mees, kes üritas minu tunnis täna korduvalt ära surra :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sesm6ttes hea bodypump oli indeed =D Enda arust l2ks poseerimine nihu t2na aga eks n2is siis kui pildid yleval. Aga bodypumpist minu arust k6ige raskemad ikka kykid ja 6lg : P . Raskeks teevad just need poolikud pumbad .

Harjutamine teeb meistriks! Bodypumpis võib juba ettekujutuse saada, mida tähendab maksimaalne intensiivsus! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne pumpi sai selg+biits tehtud ja ei olnudki see pump ka nii hull, v.a poolikud kükid :D

Aleksei ei uhkusta nüüd! Paneb teinekord suurema raskuse peale ja sureb nagu mees B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15.jaanuar 2012

Täna oli siis üle pika aja koos 10 noorsportlast, kellega alustasime tundi kl 14:30 bodypumpiga. Tegime täna 8 erinevat harjutust:

1. SOOJENDUSED

2. KÜKID

3. RIND

4. TRICEPS

5. BICEPS

6. ÕLG

7. KÕHT

8. VENITUSED

Vahele jätsime seekord selja ja väljaasted, aga järgmisel pühapäeval teeme ka need harjutused läbi! Mõned mehed tegid pumpi esimest korda ja nendel ilmselt homme-ülehomme võib lihas päris valus olla nii üla- kui alakehas.

Poseerimisel osales 9 meest, nende seas ka üks päris algaja. Uus mees suutis üllatada päris korraliku vormiga ning korraliku poseerimisega ja kuigi meie grupis oli täna koos mitmeid Eesti meistreid ja karikavõitjaid võin kokkuvõttes öelda, et uus mees võiks juba praegu küllaltki vägevate tiitlitega mehepoegasid hirmutada kulturismilaval. Üks 15 aastane väga andekas noormees, keda juhtusin reedel nägema kirjutas, et ei saa kahjuks täna meie tunnis osaleda, aga loodan seda imelast ikka varsti näha! Ka legendaarne noor atleet Lauri Saks käis täna Fitshopis varusid täiendamas ja lubas veebruaris meie grupiga jälle liituda. Kordan veelkord, et kõik, kes on meie grupis viimastel aastatel kaasa löönud, saavad alati tagasi tulla samadel tingimustel, mis praegu meie grupis kõikidel noortel!

Järgmine tund on kolmapäeval ja siis olen jõusaalis ja vaatan tehnika üle ning vajadusel juhendan abivajajaid kl 18:30!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus, et kas ~maksimaalse intensiivsusega bodypump jõunäitajatele ei hakka? Alguses saab jah mõlemat korraga(vastupidavus ja jõud), kuid ma ise olen tähele pannud, et viimasel ajal on hakanud see jõunäitajaid nagu pärssima. Kuidas Planet Spordi rahvas seda tajub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus, et kas ~maksimaalse intensiivsusega bodypump jõunäitajatele ei hakka? Alguses saab jah mõlemat korraga(vastupidavus ja jõud), kuid ma ise olen tähele pannud, et viimasel ajal on hakanud see jõunäitajaid nagu pärssima. Kuidas Planet Spordi rahvas seda tajub?

Meie grupi poisid nüüd vaevalt seda öelda oskavad, sest nendel on olnud 1 kord nädalas bodypumpi. Mina arvan, et jõusaal ja bodypump pigem täiendavad teineteist. Muidugi palju sõltub ka taastumisest jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pääsesin ka lõpuks arvuti taha. Võib tõdeda, et sellist bodypumpi pole ennem teinud :D . Mõnel võttis ikka pisara silma -_- . Ja kõige parem osa oli saun, kus läks korraga sisse 10 matsi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pääsesin ka lõpuks arvuti taha. Võib tõdeda, et sellist bodypumpi pole ennem teinud :D . Mõnel võttis ikka pisara silma -_- . Ja kõige parem osa oli saun, kus läks korraga sisse 10 matsi :D

Liidame 7 juurde, saame tänase sauna sausage-party

Sauna.jpg

Muudetud kasutaja Realxone poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×