Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

Tänasest võtan siis ise käsile uue kava , mille põhirõhk lasub selja ja lailihase treenimisel :P

Kava jaotatud siis niimodi :

Päev 1 selg ja trapets

Päev 2 rind , biitseps

Päev 3 selg , triitseps

Päev 4 jalg , õlg

See on Sandri vana imekava =D Mõtlesin ise ka selle praktikasse lasta ja vaadata mis saab !

Ole Sandriga ettevaatlik! Miks ta sinu vastu nii sõbralik on? Ma arvan, et tal on plaan tulevikus sind ära kasutada. Näiteks mingi aja pärast pead temaga kogu aeg kõigis küsimustes nõus olema ning vastama nagu vanades kung-fu filmides: "Jes, Master!" :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ole Sandriga ettevaatlik! Miks ta sinu vastu nii sõbralik on? Ma arvan, et tal on plaan tulevikus sind ära kasutada. Näiteks mingi aja pärast pead temaga kogu aeg kõigis küsimustes nõus olema ning vastama nagu vanades kung-fu filmides: "Jes, Master!" :rolleyes:

Ta juba kolis minu juurde ära :D

Esimesed sammud on juba tehtud :D

Nagu ta mulle ennist ütles: " Jes, Master!" ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma siin praktiseerin neid kavasid natukene. Viimati tegin seda kava septembri kuus ja novembri kuus. Tulemused ka.

Midagi erilisi muudatusi pole, aga silmaga natukene eristab B)

wJwqfbYo0_4cCbEHARTngBGOUmmnWzmy5hxgKpeMx8mU1280YEuPFz_w4Gg9FC4Am1T1UFcBPacmO15VFfb-2ECEV146_IXv.jpg

Ei tahaks küll kurta, aga sander sa oled iga pildi peal järjest koledam :D:D Tipp oleks siis kui sa ajaks viimasel pildid veel silmad kõõrdi kh :D !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tahaks küll kurta, aga sander sa oled iga pildi peal järjest koledam :D:D Tipp oleks siis kui sa ajaks viimasel pildid veel silmad kõõrdi kh :D !!

Selles suhtes, et tal juba on mingi silmaprobleem keskmisel pildil- üks silm vaatab suht otse ja teine põõsastesse. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

..kellel jalaprobleemid, kellel silmaprobleemid :D

Invaliidide kategoorias oleks meie meeste vahel tihe rebimine :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hull. Eile oli Tartu Planet-Sport spordiklubi saunas korraga 3 Eesti meistrit ja 2 Eesti karikavõitjat kulturismis! Midagi ei ole öelda- kõva tase! Pühapäeval kl 14:30 teeme järgmise tunni ja siis tahaksin võimalusel näha nii palju rahvast kui võimalik! Tehke enne jõusaalitrenn ära, sest pühapäeval on plaan tundi alustada 6-7 bodypump harjutusega! Lisaks muidugi poseerimine ja pildistamine!

Kõik kohale! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et tal juba on mingi silmaprobleem keskmisel pildil- üks silm vaatab suht otse ja teine põõsastesse. :P

See on raudselt tal perekonna viga või midagi sellist :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh issand 7 bodypumpi harjutust ? XD No mis seal ikka tuleb 2ra teha !

AGA kui kellegil peaks hirm peale tulema v6i motivatsioon kaduma hakkama siis kuulake seda : D

T6mbab ikka korralikult ennem trenni k2ima 2ra :D

Aga muidu j6usaalis l2heb aina paremini , raskused t6usevad pidevalt ning kaal hakkas ka j2lle liikuma =D

Ja no muidugi invaliidide kategooria oleks hea m6te , saaks ka liituda oma kordinatsiooni h2iretega xD

Muudetud kasutaja KristoR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle video vaatamisel kaob motivatsioon üldse ära, ainult vist kargaks kuskil ringi nagu jänksid

Hea kuulda, et raskused tõusevad, peabki tõusma. :)

Muudetud kasutaja xajez poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle video vaatamisel kaob motivatsioon üldse ära, ainult vist kargaks kuskil ringi nagu jänksid

Hea kuulda, et raskused tõusevad, peabki tõusma. :)

Meestel muudkui tõuseb! Tubli töö! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh issand 7 bodypumpi harjutust ? XD No mis seal ikka tuleb 2ra teha !

AGA kui kellegil peaks hirm peale tulema v6i motivatsioon kaduma hakkama siis kuulake seda : D

T6mbab ikka korralikult ennem trenni k2ima 2ra :D

Aga muidu j6usaalis l2heb aina paremini , raskused t6usevad pidevalt ning kaal hakkas ka j2lle liikuma =D

Ja no muidugi invaliidide kategooria oleks hea m6te , saaks ka liituda oma kordinatsiooni h2iretega xD

Erakordselt haige video! Kristo, sa peaks vahepeal natuke puhkama! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Täna olen spordiklubis näinud ainult 2 meie grupi tegijat: Pauli ja hetkel lammutab saalis ka hr Raud! Teised võiksid ka ikka reedel natuke paugutada, et ilusamaks saada. Täna helistasin ka Eesti Kulturismi- ja Fitnessi Liidu presidendile hr Tokkole ning sain kinnitust alaliidu toetuseks aprillis toimuvateks 4. Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste jaoks! Võimalik, et muudame nime Tartu Lahtisteks meistrivõistlusteks, et ka linnavalitsuselt natuke toetust saada. Ok, sellel teema kirjutan siin ilmselt peagi pikemalt. Paar tundi tagasi saatis hr Raud minu juurde Fitshoppi ühe noore mehe ja ma pean tunnistama, et nii võimsa raamiga 15-aastast ei ole mina küll ammu näinud. Kutsusin selle mehe ka pühapäevaks poseerimistundi ning loodetavasti tuleb kohale ning liitub meie grupiga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal siis t2na puhkep2ev . Homme siis plaanis selg ja triitseps ning ylehomme bodypump ja siis peale trenni kui hing veel sees jalatrenn ja 6lg :D

Võimalusel tee jõusaal enne bodypumpi ära! Päris tõsiselt! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänane raskem rinnatrenn tehtud ja enesetunne väga hea :) Minu hetke kõige lemmikum trennilugu:

See trummimees oleks võinud sealt ratta otsast tünniga alla kukkuda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai korralik rinna trenn tehtud. Samuti sai otsustatud, et lähen aitan vana tiimi Eesti juunioritel välja. Ehk siis tõstmises vaja seitsmendat liiget tiimi :D . 210kg peaks kogusummana ära tulema. Kui paar korda tehnikat meenutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hull. Eile oli Tartu Planet-Sport spordiklubi saunas korraga 3 Eesti meistrit ja 2 Eesti karikavõitjat kulturismis! Midagi ei ole öelda- kõva tase! Pühapäeval kl 14:30 teeme järgmise tunni ja siis tahaksin võimalusel näha nii palju rahvast kui võimalik! Tehke enne jõusaalitrenn ära, sest pühapäeval on plaan tundi alustada 6-7 bodypump harjutusega! Lisaks muidugi poseerimine ja pildistamine!

Kõik kohale! :)

Toimub küll! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×