Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

...ja muide täna trennis hull kapp Jüri Lebedev tuli ja ütles, et siin pildid üleval. Meeldiv üllatus :)

...ja see kulturismi ajaloo ja see muu värk oli silmi avardav

...ainus millest ma aru ei saa on see, et miks Kristo on Pasta-Kristo ????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...ja muide täna trennis hull kapp Jüri Lebedev tuli ja ütles, et siin pildid üleval. Meeldiv üllatus :)

...ja see kulturismi ajaloo ja see muu värk oli silmi avardav

...ainus millest ma aru ei saa on see, et miks Kristo on Pasta-Kristo ????

Mõned päevad tagasi kugistas hr Kristo riideruumis pastat nagu Stroomi ranna kajakas :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegime siis Isand Sandriga jalatrenni ning pärast veel kõhtu peale . Päris tulemuslik trenn oli esimese jalatrenni kohta üle pika aja , viimased 2 kükiseeriat tulid 90kgx5 ning peale seda tegime veel käärkükki , reiesirutust blokil ja reie tagaosa blokil ning lõpetuseks veel säärt !

Homme siis kavas selg ja trapets ning saalis võib mind näha kuskil 19:00 paiku !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned päevad tagasi kugistas hr Kristo riideruumis pastat nagu Stroomi ranna kajakas :rolleyes:

Kuld! :D

Täna ülikoolide vahelised jalgpallimängud, 2tk. Saab päris korraliku aeroobse, aga homme jälle saali ja selga treenima. :) Neljapäeval jälle üks jalka mäng ja reedel käsi treenima. :) Alekseiga satume samal ajal, siis võib ka mõni video minust tulla, aga eks seda näeb! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuld! :D

Täna ülikoolide vahelised jalgpallimängud, 2tk. Saab päris korraliku aeroobse, aga homme jälle saali ja selga treenima. :) Neljapäeval jälle üks jalka mäng ja reedel käsi treenima. :) Alekseiga satume samal ajal, siis võib ka mõni video minust tulla, aga eks seda näeb! ;)

Et siis mitmekülgne noorsportlane. Mis aladega hr Vigurivänt veel tegelenud on? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis mitmekülgne noorsportlane. Mis aladega hr Vigurivänt veel tegelenud on? :)

Jalgpalli sai väiksena 6-7 aastat mängitud. :) Olen tegelenud ka kergejõustikuga umbes 2 aastat. Eriti meeldis oda visata ja ketast heita. :D

Jalgpall on läbi ja esimene mäng lõppes viigiga ning teise võitsime! Neljapäeval veel üks mäng ja siis alagrupimängud läbi. Tõenäoliselt saame edasi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii nüüd on asjalood , nii et ma ei tule poseerima mingi kuu aega , nimelt mul on plaanis siis vorm tagasi teha . Treenin siis natu teistmoodi kava järgi ja proovin süüa nii tublilt kui seda rahakott lubab.Trennis kannan ainult oma XXL workout shock'i t-särki ! CXWORK'si tahaks ikka kaasa teha , aga pildistada mitte. Loodetavasti annab see tulevane kuu ka tulemusi !

Mainimata ei saa jätta , et proovisin ka täna neid CXWORK'si kõhuharjutusi !

Muudetud kasutaja KristoR poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii nüüd on asjalood , nii et ma ei tule poseerima mingi kuu aega , nimelt mul on plaanis siis vorm tagasi teha . Treenin siis natu teistmoodi kava järgi ja proovin süüa nii tublilt kui seda rahakott lubab.Trennis kannan ainult oma XXL workout shock'i t-särki ! CXWORK'si tahaks ikka kaasa teha , aga pildistada mitte. Loodetavasti annab see tulevane kuu ka tulemusi !

Mainimata ei saa jätta , et proovisin ka täna neid CXWORK'si kõhuharjutusi !

Ei olnud see asi poseerimisega nii hull! Näiteks Lauri Ööpik tegi meil peale suvepuhkust poseerimisega 2-e nädalaga läbi totaalse muutumise! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see tegi ikkagi silmad lahti kui võtta lahti mai vormipildid ja hetke omad ... Hetkel motiveerib see mind veel rohkem pingutama.

Eks sa ise tead. Igal juhul tore oli sind pastakausiga üle pika aja spordiklubis jälle näha ja loodetavasti teed isand Sanderile varsti tuule alla! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oleme siis Sandriga saalis kuskil kella 19:00 paiku ! Mul endal on kavas siis rind/biits ja kõht !

Korralik valik ja näita Sandrile koht kätte! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis oli vägagi hea treening ! Rinnalt surumine tuli siis 5x 65/65/70/70/70 kg ! Mis on juba üpriski arvestatav tulemus minujaoks , rekord oli mul siis 75kgx5 .

Hantlitega tegin kaldpingilt surumist 4x8 20kg ning veel taga trenazööril rinnale ventitust 4x10 40kg . Edasi jätkasin biitsepsiga - Kangiga biitsepsit algul proovisin 30kg'a x5 aga ilmsegelt on see mulle veel siiski liiga raske , nii et jätkasin 25kg'a 5x5 . Hantlitega tegin biitsa 4x8 17,5kg . Pärast veel tegin alt hantliga harjutust biitsale 4x10 15kg. Esimese nädal peale suve pausi on päris hea isegi , ise olen rahul .

Järgmine trenn siis reede , kavas triits ja õlg !

Järgmise poseerimiseni aega 26 päeva .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pool 3 saalis - KÄED

Õhtul jalgpall ja homme jalg ;)

Käisin 13:00 ajal saalist läbi, aga siis ei näinud kedagi. Tundub, et nüüd on Tanel ja Kristo hakanud võidu paugutama korda-mööda. Tubli töö! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin 13:00 ajal saalist läbi, aga siis ei näinud kedagi. Tundub, et nüüd on Tanel ja Kristo hakanud võidu paugutama korda-mööda. Tubli töö! :)

14:50 - 16:30 olin täiesti olemas :). Millest aga selline vale pealkiri? :D

Ei tea mida teised arvavad, aga täna tegin lõpus biitsepsile natukene teistsugust harjutust: nimelt tegin biitsepsit masinal, suure raskusega ning hoidsin käsi lihtsalt paralleeli või natukene ülespoole. Tõmbas väga hästi täis ja oli teistsugune harutus. Esimene ja teine seeria hoidsin 20 sekundit, vastavalt 40kg ja 60kg ning viimane seeria hoidsin 15 sekundit 80kg-ga. Peale seda tegin tavalist biitsepsi harjutust nagu ikka masinal tehakse ja palju kergem oli! Kindlasti oli oma osa siin vaimsel, sest kui 80kg-ga hoiad juba 15 sekundit, siis see 40-50kg-ga biitsepsit teha ei olnudki midagi hullu. Soovitan proovida!

Homme ootab ees kergem jalatrenn, kus keskendun rohkem kordustele. Tõenäoliselt kell 10:00 juba saalis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli päris korralik jalatrenn.

Hacki masinal: 5x 60kg, 5x 70kg, 5x 80kg, 5x 90kg, 5x 100kg - viimane rekord! Tehnika koha pealt lasen alati täiesti põhja :).

Homme vaba, ülehomme õlg ja trapets. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli päris korralik jalatrenn.

Hacki masinal: 5x 60kg, 5x 70kg, 5x 80kg, 5x 90kg, 5x 100kg - viimane rekord! Tehnika koha pealt lasen alati täiesti põhja :).

Homme vaba, ülehomme õlg ja trapets. ;)

Ega ta muidu ei oleks nii hästi läinud, aga ilmselt kasutasid õiget määret :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×