Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

Recommended Posts

No nii ütles mulle perearst :P. Homme panen neuroloogi juurde aja kirja. No valud on vasakul ja paremal pool lülisammast pigem, aga nüüd viimasel ajal kiirgab mul paremast alaseljast edasi jala tagaossa ja säärde, hommikul on kõige valusam, pärast kaob ära või on talutav. Teen muidugi alaseljale nüüd iga päev 15-20 minutit venitusi ja harjutusi, aitab kõvasti. Aga ilmselt on "sciatica" selle parema poolega. Vaatab, mida neuroloog mulle räägib ;).

Soovitan proovida jalgade ja tuhara erinevate lihaste vahurullimist (või tennispall vms). Isegi kui probleem ongi lülisambaga ja/või närvidega alaseljas, siis jalalihaste eest hoolitsemine kindlasti kahjuks ei tule eriti kui kiirgab jalga. Ei tea mida alaselja venituseks nimetad ja milliseid harjutusi teed, aga üldiselt mitmed füsiod on mulle soovitanud pigem alaselja venitamisega üldse mitte tegeleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan proovida jalgade ja tuhara erinevate lihaste vahurullimist (või tennispall vms). Isegi kui probleem ongi lülisambaga ja/või närvidega alaseljas, siis jalalihaste eest hoolitsemine kindlasti kahjuks ei tule eriti kui kiirgab jalga. Ei tea mida alaselja venituseks nimetad ja milliseid harjutusi teed, aga üldiselt mitmed füsiod on mulle soovitanud pigem alaselja venitamisega üldse mitte tegeleda.

Käisingi füsioterapeudi juures kunagi ammu ja sain aru, et ega peale harjutuste nad ei aita suurt midagi :D...Aga kui ma nüüd hiljuti jälle alaseljahäda käes olin jõutõmbe tõttu, siis EMOs öeldi, et söö Ibuprofeeni. Puhtalt ibup. poleks mitte kuidagi aidanud, ma käisin korra, nagu ma juba kirjutasin, manuaalteraapias+spordimassaažis ning hakkasin kohe alaselga uuesti venitama ja harjutusi tegema, mida füsio oli ka kunagi soovitanud ja ka youtubest natuke juurde vaadanud(lower back pain, sciatica etc). Olukord muutus kohe paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega kui valu võtab silme eest mustaks siis ibukat jah nign väga tähtis on harjutuste tegemine regulaarselt. Lõppu kindlast ka veidi venitada kuid kui "tõmbasid" selja ära siis üle seda ei tasuks teha. Tennisepalliga masseerimine tuleb ka kasuks trigger punktide stimuleerimiseks ning seljavalu vähendamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.Aga kui ma nüüd hiljuti jälle alaseljahäda käes olin jõutõmbe tõttu, siis EMOs öeldi, et söö Ibuprofeeni.

Mul oli mingi periood, kus mul ei olnud võimalik jõutõmmet teha (mitte valude tõttu), siis hakkasid just alaselja valud tekkima. :P

http://www.youtube.com/results?search_query=foam+roller+exercises+lower+back&oq=foam+roller+e&gs_l=youtube.3.1.0l10.2946.3073.0.4921.2.2.0.0.0.0.94.184.2.2.0...0.0...1ac.Xywmylxh28M

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millega neid siis operatsiooni lauale saadetakse kui midagi viga pole?

Suurepärase simuleerimisoskusega :) See selgub alles operatsiooni käigus, et tegelikult pole midagi viga. Selleks ajaks on juba laksud käes :lol: Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurepärase simuleerimisoskusega :) See selgub alles operatsiooni käigus, et tegelikult pole midagi viga. Selleks ajaks on juba laksud käes :lol:

Mina arvan, et nende haigla preparaatidega Sarge tõmbaski võistlusteks nii kuivaks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli puhkepäev, homme hiljemalt 19st saalis rasket jalga tegemas ;). Panin praegu omale paberile kirja algse vabakava, poosid, ja tegin igast osast geniaalse joonise, millest vist ainult mina aru saan, aga noh teised ei peagi :D.

Muudetud kasutaja vAleksei poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli puhkepäev, homme hiljemalt 19st saalis rasket jalga tegemas ;). Panin praegu omale paberile kirja algse vabakava, poosid, ja tegin igast osast geniaalse joonise, millest vist ainult mina aru saan, aga noh teised ei peagi :D.

Vabakavaga hakkame selle nädala lõpus tegelema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.reporter....oma-labi-korre/

Nonoh! Aleksei, Paul ja Tanel. See kukkumise lugu pole üldse usutav, eriti kui kaamerad ka sel ööl millegi pärast ei töötanud! :D

Minu teada peab turvatöötaja agressiivse käitumismaneeriga inimese oskama liigutusvõimetuks teha ilma valu tegemata.

Kui Paul järgmine aasta veel kehakultuuris on ja võtab raskejõustiku eriala, siis ta hakkab ka seda õppima. Jääme lootma, et õpetab seda Tanelile ja Alekseile ka. :P

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtlikult ei tekitatud kannatule kehalisi kannatusi. Usun ka, et lihtsalt kinnipidamise käigus mõned lahtised luumurrud ja teised suured kehalised vigastused tekivad. Jälle üks näide, kuidas käsi peseb kätt. Selline asi ajab igat normaalset inimest närvi. Siis tulebki rohkem trenni teha ja turvad ise ära lüüa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.reporter....oma-labi-korre/

Nonoh! Aleksei, Paul ja Tanel. See kukkumise lugu pole üldse usutav, eriti kui kaamerad ka sel ööl millegi pärast ei töötanud! :D

Minu teada peab turvatöötaja agressiivse käitumismaneeriga inimese oskama liigutusvõimetuks teha ilma valu tegemata.

Kui Paul järgmine aasta veel kehakultuuris on ja võtab raskejõustiku eriala, siis ta hakkab ka seda õppima. Jääme lootma, et õpetab seda Tanelile ja Alekseile ka. :P

:D :D Küll Paul siis õpetab. Seni on õnneks olnud päris rahulik või siis peolised on nii purjus olnud, et nad tuleb lihtsalt klubist välja lohistada. :D Siis aga mõjub värske õhk, jäävad veel rohkem purju ja nalja küllaga. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen klubis Maasikas, aga sama turvafirma on ka Atlantises. Kuid ma ei usu nüüd seda asja küll, et see vennike niisama naha peale sai. Tavaliselt on sellised vennad juuatäis ja hakkavad iga väikese asja peale tüli norima ja mõni isegi lambist sõimama ja päris korralikult...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen klubis Maasikas, aga sama turvafirma on ka Atlantises. Kuid ma ei usu nüüd seda asja küll, et see vennike niisama naha peale sai. Tavaliselt on sellised vennad juuatäis ja hakkavad iga väikese asja peale tüli norima ja mõni isegi lambist sõimama ja päris korralikult...

Ma nüüd isegi tean, mis seal täpsemalt toimus. Ta ei saanudki naha peale ja see kukkumine toimus päriselt. :P Tema oli ainuke inimene, kes lõi kedagi ja proovis pidevalt veel lüüa. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtlikult ei tekitatud kannatule kehalisi kannatusi. Usun ka, et lihtsalt kinnipidamise käigus mõned lahtised luumurrud ja teised suured kehalised vigastused tekivad. Jälle üks näide, kuidas käsi peseb kätt. Selline asi ajab igat normaalset inimest närvi. Siis tulebki rohkem trenni teha ja turvad ise ära lüüa :D

Mul ei jätku sõrmi, et üles lugeda juhtumeid, kus konkreetselt end vigaseks on kukutud ööklubides. Olen näinud, kuidas kolp puruks kukutakse mööda trepi-äärt. Trepist alla kukutakse nii, et käel lahtine luumurd jne jne.

Ütleme nii, et turvadel oleks vägivalla kasutamine suht mõttetu ettevõtmine, kuna tõenäoliselt kukubki agressiivne joodik end täiesti omadel jõududel täiesti puruks. :D

Lisaks juurde, et lugematu kord on juhtunud selline olukord, kus joodik visatakse klubist täie tervise juures välja, aga väljas nokitakse möödujatega edasi. Ning need ei pea paljuks teinekord füüsiliselt kostitada paari hoobiga. Olen näinud kuidas purjus naine kõiki möödujaid sikutas ja kisas kuni lõpuks möödus üks viisakas härrasmees, kes talle Chuck Norrise stiilis lihtsalt jalaga piki pead andis. See chikk enam püsti igastähes ei tõusnud. :P

Seega jah. Kes ise turvatööd teinud ei ole, see võib igasugu asju ette kujutada julmuse kohta - aga reaalsus on kohati palju naljakam ja teistsugune. Turvadel on muudki teha, kui mingeid joodikuid tümitada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Archangeli juttu lugedes läheb tõesti see "naudi ikka elu ka vahest" tuju üle. Mis krdi elu see on kuskil "loomaaias" tungelda, enesevalitsuse kaotanud inimeste juures lõbusalt aega veeta üritada, kuskil vetsus kellegi okse sisse libastuda või iga jumala laupäev peavaluga ärgata?

Parem söön tõesti oma kuiva kanafileed edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Archangeli juttu lugedes läheb tõesti see "naudi ikka elu ka vahest" tuju üle. Mis krdi elu see on kuskil "loomaaias" tungelda, enesevalitsuse kaotanud inimeste juures lõbusalt aega veeta üritada, kuskil vetsus kellegi okse sisse libastuda või iga jumala laupäev peavaluga ärgata?

Parem söön tõesti oma kuiva kanafileed edasi.

Olen ma seda soovitanud või? :D

Ma ise pole mitu aastat vabast ajast klubis käinud. Mõttetud kohad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen 2 aastat turva olnud,nii , et selles on mind nati mööda süüdistada.

Ju ma olen teisi asju näinud, millest ajalugu vaikib :D Ju need Ja ju need Caffe Amigo turvad olid ka tublid mehed ja viisid kannatanu turvaruumi, et ta omale rohkem viga ei saaks teha. Muidugi ei unustatud ka videomaterjal maha võtta, et keegi pärast näeks, kuidas inimene endale ise viga teeb.

Turvade hulgas on samamoodi igasugu värdjaid, nagu ka külastajate hulgas. Väita, et kõik on oki toki on selgelt väär. Võtame turvaseaduse lahti ja kergeltöeldes ei või inimesele kätt külge pannagi, juhul, kui inimene on selgelt ohtlik endale või teistele, siis vähima võimaliku kahju juures toimetada inimene klubist välja. Ju siis on kuskil seal kirjas ka, et kõigepealt tuleb ta turvaruumi toimetada ja siis vaese omaks peksma, nohh, et järgmine kord veel meeles oleks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen 2 aastat turva olnud,nii , et selles on mind nati mööda süüdistada.

Ju ma olen teisi asju näinud, millest ajalugu vaikib :D Ju need Ja ju need Caffe Amigo turvad olid ka tublid mehed ja viisid kannatanu turvaruumi, et ta omale rohkem viga ei saaks teha. Muidugi ei unustatud ka videomaterjal maha võtta, et keegi pärast näeks, kuidas inimene endale ise viga teeb.

Turvade hulgas on samamoodi igasugu värdjaid, nagu ka külastajate hulgas. Väita, et kõik on oki toki on selgelt väär. Võtame turvaseaduse lahti ja kergeltöeldes ei või inimesele kätt külge pannagi, juhul, kui inimene on selgelt ohtlik endale või teistele, siis vähima võimaliku kahju juures toimetada inimene klubist välja. Ju siis on kuskil seal kirjas ka, et kõigepealt tuleb ta turvaruumi toimetada ja siis vaese omaks peksma, nohh, et järgmine kord veel meeles oleks :D

Eks jah kogemuste vahe. Kindlasti on klubisid ja baare, kus turvadeks saamisel on kvalifikatsiooniks vaid kantpeasus vajalik. :D

Ise olen juhtunud ainult sellistesse kohtadesse tööle, kus on alati rida kaameraid ning turvad dubleerivad klienditeenindajatena põhimõtteliselt. :D - Mingi liigne aggressiivsus viiks kiire töölepingu lõpetamiseni.

Turvaseadus on jah selline kahtlane asi, kus vaat-et oota pauk enda suunas ära, kui üldse midagi teha tohid.

Ei ega ei olegi. Ma niisama arutlen.

Parem panen vaikselt kodus või mõne sõbra juures väikse veini sisse. :D

Kindlasti jah. Eks teinekord võib klubist sõpradega läbi minna ja tantsu lüüa veidi. Aga üldjuhul igasugu noorteklubid on küll täiesti out. Tuikuvate teismeliste vahel endale teed teha küll midagi lõbusat ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×