Jump to content
bright

Põlved ilusaks!

Recommended Posts

Tervist,

Olen 22a naisterahvas. Mure järgmine: mind on terve elu häirinud minu kehaehituse juures minu põlved- need on suured ja laiad. Põlve kondi kõrval on sellised "padjakesed" ning ega need ei ole kerged kaduma- olen tegelenud põhiliselt aeroobikaga ning mulle väga meeldib jalutada/käia (jooksmine mulle ei istu); Kuid kas on mingeid harjutusi, mida saaks ise kodus harrastada ning mis ehk kaotaks padjad põlvede ümbert ning mis muudaks jalad väiksemaks ja naiselikumaks?

Kuna olen lühikest kasvu (162 cm), siis tunduvad jalad justkui pakud, just põlvede pärast :D

Tänud ettepanekute eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

Olen 22a naisterahvas. Mure järgmine: mind on terve elu häirinud minu kehaehituse juures minu põlved- need on suured ja laiad. Põlve kondi kõrval on sellised "padjakesed" ning ega need ei ole kerged kaduma- olen tegelenud põhiliselt aeroobikaga ning mulle väga meeldib jalutada/käia (jooksmine mulle ei istu); Kuid kas on mingeid harjutusi, mida saaks ise kodus harrastada ning mis ehk kaotaks padjad põlvede ümbert ning mis muudaks jalad väiksemaks ja naiselikumaks?

Kuna olen lühikest kasvu (162 cm), siis tunduvad jalad justkui pakud, just põlvede pärast :D

Tänud ettepanekute eest.

olen kuulnud et stimuleerimine aitab ,siis igasugu sidemed mis hoiavad soojana ja verevarustus paraneb aga jah yhest tõde ei ole tuleb lihtsalt katsetada -ja trenni ei tasu peljata;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×