Jump to content
zxcvb

Poksikoti tegemine.

Recommended Posts

Tuli siis mõte teha endale poksikott, peale tuleks nahk aga mis sisse panna? liiv sobiks?

Pigem tugevalt kokkusurutud kaltsud või kui täidad liivaga, siis peab seal omajagu pehmendust olema. Hunnik liiva suure koti sees on natuke liiga jäik, eriti kui sa pole varem poksiga tegelenud. Oled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole poksiga eriti tegelend, mul lihtsalt pole edeid mida panna :S riidetükid ju väga kerged ja ma ei saa teda nagu suuruda ju, pean samalajal kokku ka panema. Vb kahekesi saab kuidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole poksiga eriti tegelend, mul lihtsalt pole edeid mida panna :S riidetükid ju väga kerged ja ma ei saa teda nagu suuruda ju, pean samalajal kokku ka panema. Vb kahekesi saab kuidagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole poksiga eriti tegelend, mul lihtsalt pole edeid mida panna :S riidetükid ju väga kerged ja ma ei saa teda nagu suuruda ju, pean samalajal kokku ka panema. Vb kahekesi saab kuidagi.

Alguses õmbled toru valmis, sinna ei tohiks olla eriti keeruline riidetükke kõvasti toppida. Kui kardad ,et kott on väike ja kergeks jääb, siis võid sinna sisse ka näiteks liivaga täidetud kotikesi peita (sellisel juhul veendu, et need jäevad tõesti kaltsude vahele ilusti). lõpuks õmled torul nö kaane kinni, abiline tuleb kasuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hei.

Mina tegin endale ise poksikoti.

Materjalid: Oli vaja sellist parajat toru (mingi plastmassist veetoru, küllalt paks).

Ümber toru kerisin parajalt suure mingi vene vaiba.

Ümber vaiba tõmbasin niiskuskindlat teipi (see halli värvi, riide moodi, käega saab puruks rebida, all liim, Mägiaivari teip).

Toru otstesse panin sellised paari cm jämedused puiduplaadid (silikooni vahele ja kruvidega kinni).

Toru sisse panin põllukivid, kott kaalub kuskil 40kg.

Pildid võin ka üles panna kui keegi soovib näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei hei.

Mina tegin endale ise poksikoti.

Materjalid: Oli vaja sellist parajat toru (mingi plastmassist veetoru, küllalt paks).

Ümber toru kerisin parajalt suure mingi vene vaiba.

Ümber vaiba tõmbasin niiskuskindlat teipi (see halli värvi, riide moodi, käega saab puruks rebida, all liim, Mägiaivari teip).

Toru otstesse panin sellised paari cm jämedused puiduplaadid (silikooni vahele ja kruvidega kinni).

Toru sisse panin põllukivid, kott kaalub kuskil 40kg.

Pildid võin ka üles panna kui keegi soovib näha.

Soovin näha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei hei.

Mina tegin endale ise poksikoti.

Materjalid: Oli vaja sellist parajat toru (mingi plastmassist veetoru, küllalt paks).

Ümber toru kerisin parajalt suure mingi vene vaiba.

Ümber vaiba tõmbasin niiskuskindlat teipi (see halli värvi, riide moodi, käega saab puruks rebida, all liim, Mägiaivari teip).

Toru otstesse panin sellised paari cm jämedused puiduplaadid (silikooni vahele ja kruvidega kinni).

Toru sisse panin põllukivid, kott kaalub kuskil 40kg.

Pildid võin ka üles panna kui keegi soovib näha.

Isegi väga sooviks näha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×