Jump to content
Guest pp

Suits, alkohol, tervis ja treening

Recommended Posts

N2ita mulle alkoholi tarvitajat, kes ytleb, et ta on joodik :huh:

Minu jaoks on täiskasvanud inimese puhul mõistlikust tarvitamisest (kogus, mida paljude uuringute järgi ei peeta tervisele kahjulikuks või sellest kogusest veel väiksem kogus) kuni joodikuks saamiseni (tervistkahjustav regulaarne alkoholitarbimine) tükk tühja maad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tunnistan häbiga. Pühapäevast kuni reede õhtuni loen kõiki oma kaloreid, süsivesikuid, valke ja rasvu grammi täpsusega. Teen trenni 4, 5 korda nädalas. Ei suitseta. AGA reede õhtul pudel rummi/viina +1,5l coca colat sisse ja peole ja suitsetama jne. Ja see niimoodi iga nädal. Elan küll aga mis elu see on jah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on täiskasvanud inimese puhul mõistlikust tarvitamisest (kogus, mida paljude uuringute järgi ei peeta tervisele kahjulikuks või sellest kogusest veel väiksem kogus) kuni joodikuks saamiseni (tervistkahjustav regulaarne alkoholitarbimine) tükk tühja maad.

Ei ole olemas tervist mittekahjustavat kogust alkoholi, on kogus mille kahjustav m6ju on v2him.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tunnistan häbiga. Pühapäevast kuni reede õhtuni loen kõiki oma kaloreid, süsivesikuid, valke ja rasvu grammi täpsusega. Teen trenni 4, 5 korda nädalas. Ei suitseta. AGA reede õhtul pudel rummi/viina +1,5l coca colat sisse ja peole ja suitsetama jne. Ja see niimoodi iga nädal. Elan küll aga mis elu see on jah?

Ega jah... Ma ytleks, et piiratud. V6ibolla puudub sul lihtsalt positiivne eeskuju? Kardad enesele v2ljakutseid esitada?

Elus on nii palju muud huvitavat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tunnistan häbiga. Pühapäevast kuni reede õhtuni loen kõiki oma kaloreid, süsivesikuid, valke ja rasvu grammi täpsusega. Teen trenni 4, 5 korda nädalas. Ei suitseta. AGA reede õhtul pudel rummi/viina +1,5l coca colat sisse ja peole ja suitsetama jne. Ja see niimoodi iga nädal. Elan küll aga mis elu see on jah?

koomik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alkoholi mõju tervisele on kahesuunaline – minimaalne alkoholikasutus vähendab riski haigestuda mõningatesse südame-veresoonkonna haigustesse, eeskätt südame isheemiatõppe

Mürk väikestes kogustes on ravim (ja ravim suurtes kogustes on mürk)? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keha on loodud toime tulema alkoholikogusega, mis sisaldub ylikypses puuviljas, keefiris vms. See t2hendab, et joovet sellega ei kaasne.

Ylaltoodud lingi sisu on lihtsalt yks j2rjekordne poolt6de. K6ik joobeotsijad poevad taoliste taha... Ka arstid tarvitavad alkoholi tihtipeale ylem22ra. Ka nemad on inimesed ja 6igustavad oma teguviisi... B)

Enno Krossi sulest (kui ma ei eksi, on ta professor...meditsiinidoktor): "Levinud on seisukoht, et m66dukas alkoholitarbimine v2hendab isheemiliste sydamehaiguste riski. See toime ilmneb v2hem kui 10 g etanooli tarvitamisel p2evas ja vanuses yle 40, 50 aasta. Ka siis on sellele vastun2idustused nagu arteriaalne hypertoonia, sydame rytmih2ired ja ainevahetush2ired. "

Uskuge mind, kui te olete j6udnud juba minu ikka...siis pea enamusel on kas yhed v6i teised probleemid. :huh:

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega jah... Ma ytleks, et piiratud. V6ibolla puudub sul lihtsalt positiivne eeskuju? Kardad enesele v2ljakutseid esitada?

Elus on nii palju muud huvitavat.

Ma nüüd igatahes parandan ennast. Vähemalt üritan. MInu puhul ei tule kõneallagi, et ei joo enam. Kuigi ma olen päris vana juba - 26. Lihtsalt väga meeldib pidu ja joobes oleks ja kõik seiklus ning melu, mis sellega tekib. Samas nädala sees jumaldan sporti jms. Ok kahe nädala kaupa. Järgmised 2 nädalat ei joo:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh jumal ..ma olen ise 5 korda Wismari haiglas olnud.

Jooge surnuks ennast kõik!

Praegu on aktuaalsemaid teemasid, millest rääkida võiks, küll seda pitsi-kaks joonud juttu JOODIKUST jõuate elu lõpuni tänitada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh jumal ..ma olen ise 5 korda Wismari haiglas olnud.

Jooge surnuks ennast kõik!

Praegu on aktuaalsemaid teemasid, millest rääkida võiks, küll seda pitsi-kaks joonud juttu JOODIKUST jõuate elu lõpuni tänitada :)

Ah, et hetkel on aktuaalne Aderit tymitada??? Selles see probleem ongi. K6igepealt vaadake iseennast. Tegelege oma probleemidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah, et hetkel on aktuaalne Aderit tymitada??? Selles see probleem ongi. K6igepealt vaadake iseennast. Tegelege oma probleemidega.

Aga oma probleemidega on raske ju tegeleda. Teisi on palju lihtsam tümitada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust ka koka-koola pole midagi nimetamis-väärselt halba.

Teflon, aspartaam, ja vingugaas tallinna tänavatel on palju ohtlikumad kui koka.

Mulle tundub nii.

Kui valida kumba alkoholi juua, siis õigeim vastus on vist tõepoolest see, et pole vahet millist. Seda ütles mulel kunagine lapsepõlvesõber Kristjan, kes on juba paar aastat alkoholita elanud nüüdseks. Ta jõi kuni 24da eluaastani rohkelt igasugust alkoholi, ja seejärel tekkis tal sõltuvus selelst, ja siis ta läks hullumajja, ja elas seal aasta, kohtus seal oma tulevase naisega ja on tänase päevani puhas, ja tema kinnitaski, et pole vahet millist alkoholi juua, kuna ta on kompetentne, siis usun ka seda.

Ise endal õnenstus mul viimased 4 nädalat suitsu(tubakat) mitte tõmmata, tänaseni see projekt veel successib, aga peaks mainima, et esimesed paar nädalat oli ikka keerukas, olgugi ,et sel ajal alkoholi ka ei pruukinud, polnud mingit vajadust alkoholi järele, ega pole kunagi kao lnud otsest sõltuvuslikku-vajadust selel järele tundao lnud, samas aga sigarett tundub olema raskem sõltuvus, esiemsed 2 nädalat suitsetajal ilma olla, on ikka raske küll. Peale seda aga juba on ok muidugi ja lihtne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aile, tore et sa oled maailma parandaja, aga tekib küsimus milleks meile noorus on antud?

et pidu panna,elust rõõmu tunda,hullud seiklused jne... muidugi saab ka ilma alkoholista, kuid see teise asi üldse ja pealegi ma mõtlen joomist ainult pidudel, mitte niisama sõpradega filmiõhtul pumbaks... :)

ja kellel tekib alkoholism on oma viga, liiga nõrk iseloom, mul on eelsoodumusega pärilik alkoholism, kuid ma joon täpselt siis kui heaks arvan, keegi mõjutada ei saa ja mõõdukates kogustes.

ja eelnevas postituses mõtlesin inimeste vormile, kes tahab paksuks minaa palun jooge-sööge enne ja peale joomist ,mul kellad, aga kes vähegi hoolib oma vormist siis ei soovita midagi enne ja peale joomist, ainult kuii jõuab öösel 5 koju siis võib, muiud liha juba põleb

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aile, tore et sa oled maailma parandaja, aga tekib küsimus milleks meile noorus on antud?

et pidu panna,elust rõõmu tunda,hullud seiklused jne... muidugi saab ka ilma alkoholista, kuid see teise asi üldse ja pealegi ma mõtlen joomist ainult pidudel, mitte niisama sõpradega filmiõhtul pumbaks... :)

ja kellel tekib alkoholism on oma viga, liiga nõrk iseloom, mul on eelsoodumusega pärilik alkoholism, kuid ma joon täpselt siis kui heaks arvan, keegi mõjutada ei saa ja mõõdukates kogustes.

ja eelnevas postituses mõtlesin inimeste vormile, kes tahab paksuks minaa palun jooge-sööge enne ja peale joomist ,mul kellad, aga kes vähegi hoolib oma vormist siis ei soovita midagi enne ja peale joomist, ainult kuii jõuab öösel 5 koju siis võib, muiud liha juba põleb

Nüüd hakkas küll valus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
alkoholi mõju tervisele on kahesuunaline – minimaalne alkoholikasutus vähendab riski haigestuda mõningatesse südame-veresoonkonna haigustesse, eeskätt südame isheemiatõppe

Mürk väikestes kogustes on ravim (ja ravim suurtes kogustes on mürk)? :)

See, et alkohol aitab vähendada sv haigustesse on müüt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See, et alkohol aitab vähendada sv haigustesse on müüt :)

On jah... Ma eelnevalt ka kirjutasin. Teen seda igaks juhuks veel.

Enno Kross on kirjutanud, et levinud arusaamana tuntud n8 m66dukas alkoholitarbimine v2hendab isheemiliste sydamehaiguste riski, on poolt6de. See toime ilmneb v2hem kui 10 g etanooli tarvitamisel p2evas ja vanuses yle 40, 50 aasta. Ka siis on sellele vastun2idustused nagu arteriaalne hypertoonia, sydame rytmih2ired ja ainevahetush2ired.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti arusaamatu minu jaoks hetkel on see, et kõik ju teavad, et alkohol on kahjulik. Kas siin foorumis on mõni inimene, kes julgeb väita, et alkohol on tervisele hea? Ei ole ju. Nii et Aile, võid rahulikumalt võtta, neid, kellele alkoholi pidudel tarvitada meeldib nagunii ei huvita see, mida Enno Kross on kirjutanud.

No hard feelings! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
näiteid tuleks tuua ikka maailma tasemel teadlastelt, igaüks võib külariigis jahu suust välja ajada, aga põhimõte on õige, kui uskuda saab

Eesti on ka muide üks osa maailmast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas siin foorumis on mõni inimene, kes julgeb väita, et alkohol on tervisele hea?

Viinakompressid (välispidine).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
näiteid tuleks tuua ikka maailma tasemel teadlastelt, igaüks võib külariigis jahu suust välja ajada, aga põhimõte on õige, kui uskuda saab

Research has found a correlation between light consumption of alcohol, one to two alcoholic beverages per day,[5] and reduced risk of heart disease as well as other health benefits,[6][7][8][9] including reduction in all-cause mortality.[5] However, some recent studies found that moderate consumption of alcohol did not decrease heart disease and that the positive effects may be due to methodological flaws in research studies

wikipediat on piisavalt maailma tasemel ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×