Jump to content
Bonsuna

MADONNA ja MUSKLID!

Recommended Posts

Guest Capo
Kuskilt käis nagu läbi, et Madonna partii pole kah ehtne...

Veidi suurema rinnaga naissportlased, kes on tegelenud tõsise vormikuivatamisega, teavad, mis rindadest pärast järele jääb- siit ka silikoonide vajadus...

Mina arust naiste profikulturism ei ole lihtsalt seda väärt , et kaotada enda naiselikkust , mis tihtipeale juhtub. Ja ega silikoonid ka asja paremaks ei tee - samahästi võin mina silikoonid panna , ega need mind naiselikuks ei tee , ainult mingiks padunaljakaks ebardiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina arust naiste profikulturism ei ole lihtsalt seda väärt , et kaotada enda naiselikkust , mis tihtipeale juhtub. Ja ega silikoonid ka asja paremaks ei tee - samahästi võin mina silikoonid panna , ega need mind naiselikuks ei tee , ainult mingiks padunaljakaks ebardiks.

Selleks ei pea olema proff ega kulturist. Rindadelt lihtsalt kaob rasv kõige esimesena. Dieedi ajal väheneb see nr vähemalt 1-2 korda, eks pärast rasv muidugi tuleb sinna tagasi, aga arvestage ise, mis jääb järele rindadest peale taolisi kaalukõigutamisi (ma ei räägi siinkohal neist, kes vaid paar-kolm kg alla peavad võtma võistlusteks). Kui sinna lisada ka vanus... Rindadel olev nahk on juba iseenesest väga õrn, ja iga dieediga saab see parajalt räsitud, see lihtsalt on paratamatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas see seostub skeemiga: "söön vähe rasva ja siis saan suuremad musklid"?

Ega ei seostugi tegelikult. Parajalt palju jõutreeningut ka vaja. Endal enamus jõutreeningud, lisaks 2-3 aeroobset. Kõik jällegi räägivad, et rasva vaja, kui tahad rasva alla saada. Kuid, miks Madonna on vastupidine, ei jõua mulle kohale. Meie teeme trenni ja sööme rasva, Madonna aga teeb trenni ja ei söö rasva. Tulemus aga võrdne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks toimib ka see low fat dieet täiesti eduliselt, aga mina näiteks ei suudaks, low carbs on palju lihtsam, kõht ka kauem täis jne. Maitseasi seega, piinlikult otsida rasvavabu asju on stressirohkem otsida, kui hoida süsikaid maas. Lisaks piimatoodetest kaltsiumi omastamine jne pisut keerulisem kui rasvad maas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks toimib ka see low fat dieet täiesti eduliselt, aga mina näiteks ei suudaks, low carbs on palju lihtsam, kõht ka kauem täis jne. Maitseasi seega, piinlikult otsida rasvavabu asju on stressirohkem otsida, kui hoida süsikaid maas. Lisaks piimatoodetest kaltsiumi omastamine jne pisut keerulisem kui rasvad maas.

Selle kohapealt olen nõus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Selleks ei pea olema proff ega kulturist. Rindadelt lihtsalt kaob rasv kõige esimesena. Dieedi ajal väheneb see nr vähemalt 1-2 korda, eks pärast rasv muidugi tuleb sinna tagasi, aga arvestage ise, mis jääb järele rindadest peale taolisi kaalukõigutamisi (ma ei räägi siinkohal neist, kes vaid paar-kolm kg alla peavad võtma võistlusteks). Kui sinna lisada ka vanus... Rindadel olev nahk on juba iseenesest väga õrn, ja iga dieediga saab see parajalt räsitud, see lihtsalt on paratamatu.

post-2813-1222277804.jpg

No igastahes silikoonid pole lahendus <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Madonna on eeskujuks küll paljudele noortele ja omavanustele, kes hädaldavad, et ei jõua midagi teha jne. Tubli, Madonna! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Madonna on eeskujuks küll paljudele noortele ja omavanustele, kes hädaldavad, et ei jõua midagi teha jne. Tubli, Madonna! :)

Sellises vanuses naisterahvas võiks juba ise aru saada, et vähene rasvaprotsent toob tema loomuliku vananemise veel ERITI esile.

Vaatan seda pilti ja kananahk tuleb peale.Õudukas ;)

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellises vanuses naisterahvas võiks juba ise aru saada, et vähene rasvaprotsent toob tema loomuliku vananemise veel ERITI esile.

Vaatan seda pilti ja kananahk tuleb peale.Õudukas :)

Argo

Oleks pidands varem oma keha treenima hakkama, oleks vaatepilt ehk ilusam ja siledam.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellises vanuses naisterahvas võiks juba ise aru saada, et vähene rasvaprotsent toob tema loomuliku vananemise veel ERITI esile.

Vaatan seda pilti ja kananahk tuleb peale.Õudukas :)

Argo

;)

Kui tema polster oleks paksem, siis vaevalt ta nii vitaalne oleks. Ise eelistaks kyll pigem vanem v2lja n2ha, kuid ikka joosta ja hypata nagu rohutirts ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellises vanuses naisterahvas võiks juba ise aru saada, et vähene rasvaprotsent toob tema loomuliku vananemise veel ERITI esile.

Vaatan seda pilti ja kananahk tuleb peale.Õudukas :)

Argo

No tõesti, nagu MONSTER ;) natuke pekki peaks ikka olema !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×