Jump to content
Bonsuna

MADONNA ja MUSKLID!

Recommended Posts

Eks see elu24 on üks paras naljanurk, paljud ei mõtlegi mis nad sinna kirjutavad :)

Kui tuleb kena,vormis naine, siis teistel eestlastel kohe

kulm kõver ja halvustavad sõnad läbi neti kohe teele saata !

Minumeelest ikkagi tip-top naine ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ikka meeldivad kommentaarid, Fitnessi inimesed ei mõtle muule kui kodujuust ja hantlid :)

Vaatasin ka jah ;) Mõni, kes ise millegagi ei tegele, arvab vist tõesti, et Fitness.ee rahval muud elu pole kui trenn..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ikka meeldivad kommentaarid, Fitnessi inimesed ei mõtle muule kui kodujuust ja hantlid :)

Vaatasin ka just, et suht vägevad kommentaarid tulevad:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teada kirjutati mingi aeg tagasi Madonna treeningutest.Peale jõusaali tegeleb veel kickboxiga ja aeroobikaga.Treeningukava olevat liiga tihe,et pidi isegi sellega liiga tegema.Aga sellised inimesed on väga tugeva iseloomuga oma eesmärgi nimel.Austus ka minu poolt.Kuulan meelsasti tema laule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et minu poolt miinuspunkt kostüümile. Isiklikult arvan, et alumine osa oleks võinud miniseelikuga rohkem katta. ;) Tants ja ilu antud isku puhul tegelikult üldse huvi ei paku, muusikat on head küll olnud. Et varalahkunud onu Miikaelil oli seda mölemat. Võibolla ka selle, et vanadaami trikke näinud veel pole. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti supervorm sellises vanuses proua kohta :o . Mis muud kui kutsume ta Eesti meistrivõistlustele 03.oktoobril 2009 külalisesinejaks ja kindlasti oleks oodata ka publikurekordit <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõesti supervorm sellises vanuses proua kohta :D . Mis muud kui kutsume ta Eesti meistrivõistlustele 03.oktoobril 2009 külalisesinejaks ja kindlasti oleks oodata ka publikurekordit :o

Tuleks sama palju rahvast kui kontserdile, 77 tuhat pealtvaatajat ning igaühele võiks 25.- rinnamärgi müüa <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

suht kõva biitseps tõesti 50 aastase kohta ... kui ta 60 aastasena samas vormis suudab püsida siis ma arvan et ega teised 60 aastased papid temaga tüli küll norida ei tahaks <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Puhtalt biitsaga siiski ei murra :o

nojaaa aga ma arvan et kui biitseps sellises vormis siis ega ülejäänud keha ka alla ei jää , kui Madonna just üks neist lollidest pole kes igapäev ainult biitsepsit rassivad... mida ma ei usu <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nojaaa aga ma arvan et kui biitseps sellises vormis siis ega ülejäänud keha ka alla ei jää , kui Madonna just üks neist lollidest pole kes igapäev ainult biitsepsit rassivad... mida ma ei usu <_<

Missed the point :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex

Igastahes ilusam ja naiselikum kui need kulturistid, kellel rinnahoidja on ainult sümboolselt olemas või jubedad silikoonrinnad..

Teda vaadates on ikka aru saada, et tegu on naisega, mitte pikkade juustega mehega:))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igastahes ilusam ja naiselikum kui need kulturistid, kellel rinnahoidja on ainult sümboolselt olemas või jubedad silikoonrinnad..

Teda vaadates on ikka aru saada, et tegu on naisega, mitte pikkade juustega mehega:))

Kuskilt käis nagu läbi, et Madonna partii pole kah ehtne...

Veidi suurema rinnaga naissportlased, kes on tegelenud tõsise vormikuivatamisega, teavad, mis rindadest pärast järele jääb- siit ka silikoonide vajadus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×