Jump to content
Ott Kiivikas

Mr. Olümpia 2009 - JAY CUTLER !

Recommended Posts

Öösel-hommikul unisel silmil vaatasin eelvõistlust. Lõpuni ei vaadanud. Mul oli endal seetõttu "pilt udune", aga tundub tõesti, et Jay Cutler-it miski ei väära - kui vorm vähemasti sama hea finaalis, kui eelvõistlusel, siis peab võit tulema. Vastasel korral on tegu poliitikaga.

Saksa esindusest parim minu arvates Rockel. Võibolla ka Rühl, kuigi tegu täiesti erinevate kehadega. Wolf on näidanud ja näitab veelgi tulevikus head suurust ja vormi.

Greene-lt ootasin ausalt öeldes rohkem. Aga mine tea, kuidas ta finaalis välja näeb - usun, et väga hea.

Warrenil on üht-teist muljetavaldavat, aga üht-teist samal ajal tõeliselt heast kompotist on nagu puudu. Samas on see "kompott" minu arvates siiski parem, kui mõni aeg tagasi. Võib tulla üllatusi, kui võrrelda tema eelnevate Mr. O tulemustega.

Heath-i paremad päevad on tingimata veel ees; samas ei tähenda see, et seekord kõrgetele kohtadele ei pretendeeri.

Tiitlikaitsja Dexter Jackson on minu hinnangul oma tuntud headuses. Tema massi ja sümmeetria kooslust on keeruline ülehinnata. Kuid jääb ta tõenäoliselt siiski Cutlerile alla, kuivõrd viimane on massiivsem ja vormi poolest seekord maha ei jää. Eks mõju avaldab ka wow-efekt, mille Jay lõi, suutes tuua lavale hea vorm, olles samas väga suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuni 202 naelaste (vist peaks olema kuni 90kg) meeste oletatav võitja David Henry

Sellised mõnusad vidinad. Hea vorm, lahedad proportsioonid. Ja sellised "reaalsed" kui nii võib öelda <_< Muidugi ei tea kuidas see arvamus muutuks kui reaalselt näeks neid elusuuruses. Arvatavasti kõige pikema mehe pikkus nii 1.50 aga ikkagi :P

post-2073-1254000257_thumb.jpg

post-2073-1254000261_thumb.jpg

post-2073-1254000265_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisis lõppes Mr. O

1.Jay Cutler

2.Branch Warren

3.Dexter Jackson

4.Gay Creen

5.Phil Heath

6.Victor Martinez

Fännide arvates oli samuti parim Cutler

Kõva comback igaljuhul

Muudetud kasutaja JACKO poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinokomöödia,et Dexter kolmandaks jäi.Aga selles,et Cutler võidab polnud kahtlustki,kutt oli ikka kõvasti teistest etem.

1.Cutler.

2.Warren.

3.Jackson.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need videod on ka maha võetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×