Jump to content
Guest FitStar

FitStar vastab Fitness.ee foorumis!

Recommended Posts

Guest FitStar
Mõni äkki pirtsakas , ennem ei taha ,kui armunud pole:D

Ilmekalt tuleb välja naiste ja meeste mõttemaailma eriärasused.

Ma arvan, et pole üldse vajalik kommenteerida, et päris teie mõttekäiguni ma oma soovitusega jõuda ei tahtnud.

Väga põnevad mõttearendused ja tean, et ka meestele teinekord soovitada armumist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OK, üritan esimese TEEMAKOHASE küsimuse ka esitada.

Et siis mida Sina soovitaksid teha:

* ülekaaluline naisterahvas soovib kaalust alla võtta, jõusaal tundub võõras, samas aga on väga suur tahtmine midagi teha, et asjad muutuksid.

Kas BP, vesiaeroobika jne oleks effektiivsemad kui jõusaal? Mis oleksid lihtsad toitumisnipid?

* aktiivse elustiiliga naisterahvas, pole ülekaaluline, käib erinevates trennides, kuid toitumine paigast ära.

Et mis toitumise soovitused oleksid temale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
OK, üritan esimese TEEMAKOHASE küsimuse ka esitada.

Et siis mida Sina soovitaksid teha:

* ülekaaluline naisterahvas soovib kaalust alla võtta, jõusaal tundub võõras, samas aga on väga suur tahtmine midagi teha, et asjad muutuksid.

Kas BP, vesiaeroobika jne oleks effektiivsemad kui jõusaal? Mis oleksid lihtsad toitumisnipid?

* aktiivse elustiiliga naisterahvas, pole ülekaaluline, käib erinevates trennides, kuid toitumine paigast ära.

Et mis toitumise soovitused oleksid temale?

Tere Kenny, kirjutan oma soovitused:

* vesiaeroobika on kindlasti hea treening kaalulangetamiseks, kuna annab hea koormuse ning kulutab kaloreid. treenides vees on võimalik saada kuni 2 korda suurem koormus, seda otseselt tajumata. Lihased saavad mitmekülgse treeningu, kuid tänu kaaluta oselule vees, on liigesed vabastatud pingest. Seega ülekaalulistele väga hea, kuna vesi trimmib, kulutab kaloreid, samal ajal ei ole liigestele suurt pinget.

BP keskendub eelkõige jõu ja vastupidavusharjutustele. BP võib harrastada ka siis kui puudub eelnev kogemus jõusaali või rühmatreeningute osas. Tunni eeliseks on ka see, et igaüks saab ise oma treenituse astmele vastavalt valida raskused.

Jõusaali eelis rühmatreeningute ees on eelkõige võimalus harjutusi varieerida. Seega, kellele meeldib rohkem omaette treenida, soovitaks jõusaali. Kui on tegemist algajaga, soovitaks jõusaali puhul kindlasti esimestel kordadel kaasata personaaltreener. Kõigil seda võimalust ei ole ning sel juhul soovitan rühmatreeninguid.

* Ma pean paluma natuke selgitust, mis osas on toitumine paigast ära? mida süüakse ja kui tihti?

Tervistustega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FitStar
Kahtlustan, et kalorikulu on vist ikka sama :)

Ma julgen pakkuda, et pingutamise puhul, kaasneb ka reaalselt suurem kalorikulu ja korduva armumise puhul ka lihastreenitus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×