Jump to content
ABG

toitumiskava jälgimine nädalvahetusel (väga pika unega)

Recommended Posts

Toitun kava järgi ja nädal sees on kõik väga hästi. Nädala lõppudel aga ärkan sel ajal, kui peaksin alustama juba kolmandat toidu korda see tähendab siis lõuna ajal. Päeva lõpuks suudan ära süüa umbes poole ettenähtud kogustest ja toidukordadest, seega saan ka poole vähem kaloreid. Kõik oleks muidu hästi, aga mulle on hakanud tunduma, et just nädalavahetuste tõttu muutub seedimine aeglasemaks ja kaalukaotus väheneb. Oskab keegi aidata, kas selles juttus on mingit loogikat või anda soovitusi, kuidas toidukordi -koguseid jagada nädalvahetustel, mil ärkveloleku aeg on ca 6h lühem kui nädala sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidukordade arvu saad ju samaks jätta, lihtsalt sööd hiljem . Kui tegu on ikka kaalu kaotuse soosimisega, siis tuleb süüa tihemini. Kui korraga läheb pool sisse, siis hiljem läheb teine pool jne.

Nädalavahetustel olekski parem natuke rutiini rikkuda ... muidugi ei tähenda see seda, et Kohe keel vestil Mäkki lendama peaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FourPearls

Minu arust pidi magamine just hästi mõjuma, alla 8h und pidi suurendama kehakaalu - aga eks see ole indviduaalne vist. Ise tunnen küll, et kui rohkem magan, on energiat rohkem, enesetunne parem ja isu ka väiksem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitun kava järgi ja nädal sees on kõik väga hästi. Nädala lõppudel aga ärkan sel ajal, kui peaksin alustama juba kolmandat toidu korda see tähendab siis lõuna ajal. Päeva lõpuks suudan ära süüa umbes poole ettenähtud kogustest ja toidukordadest, seega saan ka poole vähem kaloreid. Kõik oleks muidu hästi, aga mulle on hakanud tunduma, et just nädalavahetuste tõttu muutub seedimine aeglasemaks ja kaalukaotus väheneb. Oskab keegi aidata, kas selles juttus on mingit loogikat või anda soovitusi, kuidas toidukordi -koguseid jagada nädalvahetustel, mil ärkveloleku aeg on ca 6h lühem kui nädala sees.

Mul sama jama, siiamaani olen lihtsalt vähem söönud.

Ehk siis toidukordasid on 4, 6-e asemel.

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitun kava järgi ja nädal sees on kõik väga hästi. Nädala lõppudel aga ärkan sel ajal, kui peaksin alustama juba kolmandat toidu korda see tähendab siis lõuna ajal. Päeva lõpuks suudan ära süüa umbes poole ettenähtud kogustest ja toidukordadest, seega saan ka poole vähem kaloreid. Kõik oleks muidu hästi, aga mulle on hakanud tunduma, et just nädalavahetuste tõttu muutub seedimine aeglasemaks ja kaalukaotus väheneb. Oskab keegi aidata, kas selles juttus on mingit loogikat või anda soovitusi, kuidas toidukordi -koguseid jagada nädalvahetustel, mil ärkveloleku aeg on ca 6h lühem kui nädala sees.

Ega siin muud olegi, kui hommikul kella peale üles, sheik või kerge söök ja uuesti magama (kui pärast seda veel und jagub) :rolleyes: Magada võib ju ka lõuna ajal, söögikordade vahel jms.

Rezhiimi lööb see muidugi paigast ära, kui oled harjunud kindlatel kellaaegadel sööma ja siis äkki paar päeva nii ei söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×