Jump to content
Maurus

Tõhus treeningprogramm kaalu alandamiseks ja lihaste treenimiseks

Recommended Posts

Sõber läbis netist saadud programmi, mille eesmärgiks oli nagu kõikidel säärastel asjadel - keha rasva vähendamine ja lihase suurendamine. Sõber oli hullupööra õnnelik. Soovitas mulle ka. Ütles, et kaal alanes nagu naksti ja sai endale oodatust parema vormi. Nüüd pidavat enesekindlalt ja uhkelt ringi sammuma kõikjal.

Asi ise on siin. Sealt läks asntud lingile, sai tasuta asju kõigepealt ja siis tallis asja ära.

On kellelgi kokkupuuteid selle programmiga. Huvitab just, et kas asi toimib kõigil nii nagu sõbral. Sel juhul endal ka plaan väike investeering sinna teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, kas mitte odavam ei tule siitsamast toitumiskava tellida ja pisut liigutama hakata?

Või ise lugeda ja kokku klopsida mõistlik kava, siin on näidiseid suurel hulgal, mida enda jaoks kohandada ja katsetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, kas mitte odavam ei tule siitsamast toitumiskava tellida ja pisut liigutama hakata?

Või ise lugeda ja kokku klopsida mõistlik kava, siin on näidiseid suurel hulgal, mida enda jaoks kohandada ja katsetada.

Tasuta saadav info seal oli minu arvates kyll piisav, et hea algus teha... ja see 4. 95 $ j2rgmise astme jaoks...on tunduvalt odavam, kui siit tellida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tasuta saadav info seal oli minu arvates kyll piisav, et hea algus teha... ja see 4. 95 $ j2rgmise astme jaoks...on tunduvalt odavam, kui siit tellida.

Siit tellides saad vähemalt nõuandeid kava juurde, kui midagi vaja korrigeerida, aga sealt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal maksad iga nn. sammu eest.

Ei ole olemas mingeid imeasju nagunii, ka ise saab väga edukalt kokku panna omale sobiva teema ja tulemusi saada, miks otsitakse mingeid ime mooduseid ja ilusate nimedega dieetie, arumaeisaa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×