Jump to content
Arnold

TÄPS, EI!

Recommended Posts

Hea, ei, VÄGA hea "haige" must huumor. Siduda see reklaamiga aga veelgi parem mõte. Need kes seda debiilseks või ebasündsaks peavad mingu ja harigu ennast! Alustagu sellest, et defineerigu omale sõna REKLAAM.

www.bonsuna.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seekord on minu arust ikka tugevalt üle piiri mindud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On tõestatud, et shokeeriv reklaam mõjub palju paremini kui tavaline reklaam. Minu arust väga, väga hea huumor ja hea reklaam. Ma ei mõista, kuidas keegi võiks sellest valesti aru saada, või midagi sellist.

EDIT: Nähtavasti ei ole fat burnerist siiski nii palju kasu kui figuuri combost. Sest fat burnerit juues siiski veel rong (ehk mure) paistab, aga minnes üle figuuri combole kaob probleem täielikult! :)

Muudetud kasutaja Sakurai poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle nimi on shokireklaam. Jube vaadata, aga paneb mõtlema. Mulle mõjus igatahes 101%liselt :)

Mõjus mullegi - ei oska kuidagi sellist jama kommenteerida.

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu õeldakse, et lootus sureb viimasena,kuigi fitshop ei sure kunagi.Ei tasu kohe raudtee rööpasetelt lahendust otsida,tulge fitshopi ja sealt saavad kõik endale kõige sobivama lahenduse :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga hea reklaam. on näha kunstnikuannet ja loovust. Shokireklaam aitabki kõige paremini. võtame kasvõi 9 aasta taguse reklaami piiksuva kuvöösi enneagse lapsega, et koguda annetusi või siis mõnes riigis suitsupakkidele pandavad pildid "mädanenud" kopsudest. reklaami eesmärk ongi inimene reklaami vaatama saada ja seejärel sõnum anda. selliselt jääb sõnum pikemaks ajaks alateadvusesse püsima ja sa teed ostu tõenäoliselt varem. tubli töö fitnessi rahvas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See fotoseeria on küll maru madalalt roomamine. Aga täiesti võimalik, et minu huumorimeel on lihtsalt teistsugune ja ma ei mõista "nalja".

Pealegi, üha rohkem hakkab foorumis häirima grammatiline lombakus

nii õigekirja kui komakasutuse puhul.

Jah, kasutajad kasutajateks, aga ikka piltidel võiks olla grammatiline korrektsus,

see looks fitness.ee portaalist tõsiseltvõetavama koha.

Näide:

Lootus kadund -> kadunud (kõne- ja kirjakeele vahe) oleks vast veel läbi vidus silmade vaadatav,

aga "abi proffesionaalidelt" - tule taevas appi! "Professionaal" on õige sõna.

Ma julgen arvata, et see pole juuksekarva lõhki ajamine.

Soovituslik link:

http://www.eki.ee/dict/qs2006/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh jumal :( . Paha hakkas. Ja jube trenniisu tuli ka kohe peale :o . Kui ma paar päeva trenni ei saa teha, siis tekib mul selline tunne, et näen täpselt samasugune välja :D

Mis ta siis nyyd niiv2ga v2lja n2eb? :D

Teine pilt oleks minu valik. ;)

Mul on loomulikult raske ette kujutada seda figuuri, kui t6eliselt h2dasolijat oma fyysisega. Rubensi kaunitari ei meenuta...liiga k6hna :) ..ja kui olekski Rubensi m66tu volyymidega... so what? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee lasteaia osakonnale peaks edaspidi kujundama reklaamid mõmmibeebide ja konnalonnidega. Hää armas vaadata-lugeda. Ei röövi veel kujunemata närvisüsteemidelt magusat öist und. :D

Ah jaa, taust peaks kindlasti olema roosa ja lilleline või maasikmammudega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pealegi, üha rohkem hakkab foorumis häirima grammatiline lombakus

nii õigekirja kui komakasutuse puhul.

Nõus. Võiks olla grammatika parem. Teinekord tehakse planeeritult (meelega) grammatikat või muud ebakorrektselt, aga sel juhul tundub, et polnud see kavatsetult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitness.ee lasteaia osakonnale peaks edaspidi kujundama reklaamid mõmmibeebide ja konnalonnidega. Hää armas vaadata-lugeda. Ei röövi veel kujunemata närvisüsteemidelt magusat öist und. :D

Ah jaa, taust peaks kindlasti olema roosa ja lilleline või maasikmammudega.

Kas sul on alati ütlemist kui keegi arvab teisiti kui sina?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×