Jump to content
Boymaster

Rinnalihas!

Recommended Posts

ei hakka uut teemat tegema - oleks vastupidine küsimus - kuidas rinna ülemist osa treenida?? Mõtlen seda mis on peaaegu rangluu all ning eelkõige selle sisekülge. Probleem selles et rinnalihase kuju hakkab moonduma nike märgiks !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Oot-oot..rööbaspuudel peopesad väljapoole?? Äkki seletaksid lähemalt?

Rinna ülaosa saab treenida positiivse kaldega pingil: kangi/hantlite surumine, lendamine. Need on nagu põhiharjutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noh nagu rööpad, ainult et maast kõrgemalt...2 toru millest võtad kätega kinni nii et keha ripub(käed on allapoole) Peopesad keerad väljapoole, lased ennast alla ja siis surud ülesse, lihtne. Sama asjaga saab triitsepsit treenida, aga siis peopesad sisse poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Jah, rööbaspuid teen muidu isegi, aga peopesad väljapoole.. :-/ issand jumal :)

Peaks proovima et mis värk on, ise arvan et niimoodi lähevad liigesed pahupidi...

krt ma praegu vaatan et nii on ju võimatu teha! Või ma ei saa lihtsalt aru...

igatahes EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah sissepoole ikka! alguses on ebamugav ja väikeseid raskusi saad panna ( tavaliselt on selle jaoks konk voi konksud ketaste riputamiseks keha külge ja konks ise läheb tõstevöö külge ) muideks kui ma ei eksi see on scotti harjutus,legendaarset Scotti ikka nii mõnigi teab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nüüd (alles) 1 kuu treeninud rinnalihast, välist muutust ei ole märgata, kuid maksimaalne raskus, mida suruda jõuan on päris palju suurenenud, mind huvitab aga, et millal välist muutust juba märgata võib.

Ma treenin 4 korda nädalas, 2 korda nädalas on põhirõhk rinnal, ehk siis

alustan kangi surumisega 4x10

kangi surumine peaalaspidi kaldpingil 4x10

lennutamine kaldpingil 4x10

lennutamine trena?ööril 4x10

surumine trena?ööril 4x10

On see piisav, võib-olla pean midagi muutma või teen kõike sootuks valesti, kõik näpunäited ja nõuanded Teilt, kui teadjamatelt oleks teretulnud.

(P.S ma olen 15 a.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Eks need muutused hakkavad tulema siis kui ka toitumine korras.

Ise arvan et 20 seeriat 2 korda nädalas natuke palju. Kiud kui jõudu tuleb, siis on ju norm...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures ma teen siiamaani oldfashion moodi ka - kätekõverdusi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõudu on tulnud - lihase kohta vara öelda:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kätekõverdused on väga hea jõu arendamiseks, see on ainukene harjutus, mis täielikult mõjub rinnalihastele ja samas ka tugevdab triitseptsit, mida jõusaalis peab eraldi tugevdama. Kätekõverduste puhul saab varieerida ka kaldenurka, nt. tõstes jalad kõrgemale mõjutad rinnalihaste ülaosa ja tõstes kere kõrgemale mõjutad rinnalihaste alaosa.

Küsimus: Millest tuleneb, et kangi surumisel lamades ei tunne ma mingit mõju rinnalihasele? kõige enam saavad vatti õlad ja käsivarred, raskus on seejuures normaalne. Ning kuidas saab kangiga teha isomeetrilist pingutust, kas peab tempot aeglustama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

"Kätekõverdused on väga hea jõu arendamiseks, see on ainukene harjutus, mis täielikult mõjub rinnalihastele ja samas ka tugevdab triitseptsit, mida jõusaalis peab eraldi tugevdama."

Tahad öelda etr kui ma ten lamades surumist, siis see ei tugevda tritsepseid? Rööbaspuudel surumist? Mina küll ni ei arva,,,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatasin su video ära ja jõudsin arvamusele, et ma ei tea:) aga soovitan sul proovida sedamoodi teha kätekõverdusi ja küll siis tunned kust lihased valusad , sealt ka mõjus:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×