Jump to content
jaagok

Kellel on kõige lühem?

Recommended Posts

Einoh Idiootsusel ei tule lõppu, ma ei tea mis inimesed sellist p....ka toodavad, mis see mesi pilt sinna puutub? Nagu tal oleks kõige väiksem....

Ka sind on häbistatud seal, kolmas pilt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma praegu üritan välja mõelda seost nende piltide ja pealkirja vahel. Kas nad tahavad öelda, et lihasekasvatajad, kes tahavad suuremaks saada, hea välja näha, siis neil on lühike seal püksis. Minu loogika pani asja nii paika. Igatahes suht lapsik ja täielik idiootsus.

Ma autoriõigustest suurt ei jaga. Kas ilma inimese nõusolukuta võib pilti lambist üles panna?

Ott oled kursis selle teemaga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einoh Idiootsusel ei tule lõppu, ma ei tea mis inimesed sellist p....ka toodavad, mis see mesi pilt sinna puutub? Nagu tal oleks kõige väiksem....

Soeng on tal küll kõige lühem. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a krt, peab saama ikkagi seda 6iglust .

pakun v2lja et k6ik eesti kulturismieliidid l2hevad t2na selle ajakirjanikuga r22kima, ja ikka t6esti mehe moodi .

jh, kahju on sellest ajakirjanikust ja tema tulevikust.. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahest on vale sedasi mainida, aga... las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi ütlesid idamaa targad. milleks peaksin ennast kõigutada laskma mingi inimese rumalusest ja "müüginõksust". soovitan seda teistelegi,kes teavad enda väärtust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×