Jump to content
Whiterider

Millist Spordiarsti soovitate

Recommended Posts

ja mis linnas see spordiarst olema peaks?Tartust soovitaksin Agnes Mägi-t,töötab TÜ Spordimeditsiini keskuses või kuidas seda iganes kutsutakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja mis linnas see spordiarst olema peaks?Tartust soovitaksin Agnes Mägi-t,töötab TÜ Spordimeditsiini keskuses või kuidas seda iganes kutsutakse.

Mis põhjusel Te soovitate Mägi't? MIna oma kogemuste põhjal ei soovitaks.

Mina käisin ca 3 aastat tagasi põlvevalu pärast. Küsis, et kas täiskükki teed. Vastasin, et teen. Seepeale öeldi, et ära siis rohkem küki. Sellega lõppeski visiit. Ei mingit ravi ega midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see informatsioon aitas sind või jäi valu alles?

Mul on olnud niipalju probleeme,et ei suuda neid kõiki meenutadagi ja Agnes Mägi on alati suutnud mind terveks ravida,tõsi,peamiselt ülakehast,põlvedega olen käinud doktor Toomas Teini juures aga põlved on läbi ja korda vaevalt et enam saavad.Pealegi on Mägi kõige sõbralikum arst,keda tean :)

Ja eks ikka arstid hakkavad lahendusi otsima järjet kergematest asjadest,mitte ei lähe kohe operatsiooni tegema..Auku tuleb kaevama hakta maa pealt mitte maa seest :D

Muudetud kasutaja Djud poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tallinnas olen soovitanud kas Dr. Sergei Voronetskit, võtab vastu Kadrioru tervisekeskuses teisel korrusel ja Dr. Muza Lepikut varem töötas Spordimeditsiini Sihtasutuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtulehes jooksis vahepeal selline asi, et noorsportlased saavad käia mingis uues kliinikus või kuskil 1 korra tasuta, ehk siis seal on terve keha kontroll. Kui soovi on, siis ma võin veel selle aadressi üles otsinda ning uurida, kas see veel on jõus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õhtulehes jooksis vahepeal selline asi, et noorsportlased saavad käia mingis uues kliinikus või kuskil 1 korra tasuta, ehk siis seal on terve keha kontroll. Kui soovi on, siis ma võin veel selle aadressi üles otsinda ning uurida, kas see veel on jõus!

Võiksid otsida küll, oleks tore teada kus selline asi võimalik oleks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Audentese meditsiini keskuses on DR Mardna kes on väga hea arst!

ei ütleks. käisin seljavaludega tema juures. ta ei tahtnud kuulatagi, mis mul eelnev ravi seljaga olnud oli. määras kohe mingi elektriravi, sellest polnud tolku...

läksin pärast Dr Tiit Ilvese juurde, tema ütles kohe, et selgrool degeneratiivsed muutused ja nö "lekkiv disk".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×