Jump to content
AeroobikaKati

Katrin Väli vastab Fitness.ee foorumi Naisekas

Recommended Posts

Tere,

teeksin siis otsa lahti;)

Nimelt huvitab mind,et kui palju peaks üks naisterahvas trenni tegema?Minul nimelt on juba harjumuseks saanud 6 korda nädalas kõikvõimalikke rühmatreeninguid teha(mõnikord lausa 3 tundi jutti)....kas seda läheb äkki liiga paljuks?Ise tunnen ennast väga hästi,natuke väsinud küll,aga hästi :):rolleyes:

Kui palju teie trenni teete?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Katrin!

Sa näed super hea välja. Teadagi, et hea väljanägemise põhiline saladus on tervsilik toit, uni ja liikumine. Küsimus aga toidulisandite kohta, et kas sa teed vahest mingeid vitamiinikuure lisaks ja kui siis missuguseid konkreetselt. Sul on ka pikad, paksud juuksed, mis minu teada pole pikendused, äkki jagaksid nippe ka juuksehoolduse kohta.

Tänan ette ja soovin edu sinu tegemistesse :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

teeksin siis otsa lahti;)

Nimelt huvitab mind,et kui palju peaks üks naisterahvas trenni tegema?Minul nimelt on juba harjumuseks saanud 6 korda nädalas kõikvõimalikke rühmatreeninguid teha(mõnikord lausa 3 tundi jutti)....kas seda läheb äkki liiga paljuks?Ise tunnen ennast väga hästi,natuke väsinud küll,aga hästi :P:)

Kui palju teie trenni teete?

Tegemist on ju igati sportliku naisega- väga tubli oled!

Ka minul on nädalas 1 treeningvaba päev.

Kirjutasid, et vahel treenid 3 tundi järjest, arvan, et kord nädalas on normaalne selline pikem treening teha, eriti kui tegemist on heas vormis inimesega. Soovitan sel puhul siiski kombineerida rühmatreeninguid näiteks nii: bodypump; spinning või tantsuline aeroobika, vesiaeroobika; stretching või jooga. Kui toitumine on paigas, tervis korras, siis ju energiat jagub , jääb üle vaid soovida head treenimist edaspidisekski! :D

Kõike kaunist soovides,

Kati ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Katrin!

Sa näed super hea välja. Teadagi, et hea väljanägemise põhiline saladus on tervsilik toit, uni ja liikumine. Küsimus aga toidulisandite kohta, et kas sa teed vahest mingeid vitamiinikuure lisaks ja kui siis missuguseid konkreetselt. Sul on ka pikad, paksud juuksed, mis minu teada pole pikendused, äkki jagaksid nippe ka juuksehoolduse kohta.

Tänan ette ja soovin edu sinu tegemistesse :D

Tere, tere!

Kõigepealt tänan komplimendi eest ;)

Mina toidulisandeid ei tarbi(va. Fast Burner ja Fat Burner Roheline) Püüan süüa tervislikult ja vastavalt treeningkoormusele. Minu põhinipp on süüa väikestes kogustes ja toiduaineid omavahel õigesti sobitades, siis saan toidust vajaliku energia ja söögikord ei tekita väsimust. Raamatupoodides on palju erinevaid teoseid tervisliku toitumise kohta, soovitan soetada! Minu vitamiini allikaks on päevas suur klaas värskelt pressitud mahla: greip, porgand, astelpaju, sidrun, apelsin, peet.

Juuksehoolduse kohta võiksin soovitada järgmist: mitte pesta juukseid liiga tihti, lasta neil loomulikult kuivada, föönitamise ja lokitamise puhul kasutada juustele mõeldud kaitsevahendeid, ööseks punu juuksed patsi- see hoiab ära juuksetakud.

Kui soovid miskit konkreetsemat veel teada, küsi julgelt :)!

Ilusat suve jätku sulle!

Kati :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×