Jump to content
Caspar2009

lihasevalu

Recommended Posts

peale treeningut jäävad mul järgmisel päeval lihased valusaks, enamasti rinna- ja õlalihased. käin 3 korda nädalas jõusaalis, sooritan peale igat seeriat venitust. ma ei tea kas teen midgi valesti kuid ehk saate mingit nõu anda!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga mul on selline värk, et kui ma teen lamades lennutamist või trena?ööril lennutamist, annab parem õlg tunda, mitte lihas, vaid on ikka valus. Kas põhjus on liigas suures koormuses (teen üks kord nädalas rinnale põhjalikult trenni: lamades kaldpingil pea alas-, ülespidi ja tavalisel pingil kang, lennutamist ja Scott trena?ööri) või oleks vaja enne treeningut veel rohkem lihase venitusi teha? ja mis aitaks valu vastu, olen kuulnud, et Fastum Gel on jura ja ei anna abi, hetkel aga määrin seda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen hantlitega surumist, siis kangi surun rinnalt, ülaplokk kaela taha ja ette, nii et mõjub ka õlale ja kõiki neid 5x8 seeriat. Aga siinkohal pean ka märkima, et kui ma teen lamades rinnalt surumist, mõjub see mul just õlale ja deltalihasele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ühe trenni jooksul teed nii hantlite kui ka kangi surumist 5 seeriat? Ja mis asi on ülaplokk kaela taha ja ette.? Ja veel mitu päeva on õla ja rinna trenni vahe? Kaldun juba praegu arvama, et su õla esimene ose saab lihtsalt ületrenni ja ei taastu ära. Annab seejärel aga ka rinnalt surumise ajal tunda. Aga vasta praegu nendele kahele küsimusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõmbed kaela taha ülaplokil, seda tehes annab tunda, kuigi see on seljaharjutus, trennide vahel on 1 päev ja arvatavasti ongi asi just selles, et ei jõua taastuda, sest kui vahet on 3 päeva ei ole millegi üle kurta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×