Jump to content
taliindrek

Jõutõmme

Recommended Posts

Tõstevöö on abivahend vigastuste ennetamiseks. Tark kasutab, kui võimalus on.

Teed nalja või ei oska end väljendada?

Tõstevööd kasutatakse siis,kui vajadus on,mitte esimesel võimalusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina kasutan vööd siis kui raskused on suuremad kui 75% minu rekorditest. pikemate seeriate puhul ka varem.

Olen kuulnud et vöö takistab lihase arengut, seega soovitan kergemate raskuste puhul ilma vööta. Aga loomulikult ohutus enne kõike. Kui on vigastuste oht siis soovitan vööd ikka kasutada:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina kasutan vööd siis kui raskused on suuremad kui 75% minu rekorditest. pikemate seeriate puhul ka varem.

Olen kuulnud et vöö takistab lihase arengut, seega soovitan kergemate raskuste puhul ilma vööta. Aga loomulikult ohutus enne kõike. Kui on vigastuste oht siis soovitan vööd ikka kasutada:)

selge;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teed nalja või ei oska end väljendada?

Tõstevööd kasutatakse siis,kui vajadus on,mitte esimesel võimalusel.

Tõstevööd peaks inimene kasutama siis, kui ta leiab, et tal selleks vajadust on. Inimesed on erinevad ja nõnda ka nende jõud ja kehaehitus, sellest omakorda ka nende vajadus vöö järele. Mina kasutan tõstevööd, kui tunnen, et vaja on ja kõik toimib väga hästi. Siiralt loodan, et keegi ei lõpeta vöö kasutamist nüüd ainult sellepärast, et mõni (loe:daemonium) oma ääretult pealispindset teooriat siin peale raiub. kthxbye

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõstevööd peaks inimene kasutama siis, kui ta leiab, et tal selleks vajadust on. Inimesed on erinevad ja nõnda ka nende jõud ja kehaehitus, sellest omakorda ka nende vajadus vöö järele. Mina kasutan tõstevööd, kui tunnen, et vaja on ja kõik toimib väga hästi. Siiralt loodan, et keegi ei lõpeta vöö kasutamist nüüd ainult sellepärast, et mõni (loe:daemonium) oma ääretult pealispindset teooriat siin peale raiub. kthxbye

Väiksemate raskustega ei soovitaks.

Iseasi,kui vigastus on juba eelnevalt.

Sama öeldi ka ülejäänud postitustes.

Kus on siin ääretult pealispindne teooria,mida ma peale raiun.?

Foorumit kasuta algaja aitamiseks,mitte sõimlemiseks.Kui sul on midagi mulle öelda,tee seda isiklikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×