Jump to content
kardul

Mis parim tee maha võtmiseks?

Recommended Posts

pesto, 10 kg 2e kuuga on väga vabalt teostatav, igaüks saaks sellega hakkama, AGA kaotada 10 kg nii 2e kuu jooksul et sa peaaegu üldse lihast ei kaota selle juures vaid ainult rasva, vot see on juba saavutus.

Muidugi professionaalsed bodybuilderid kasutavad igasuguseid toredaid aineid lihaste lagundamise vastu, kuid tavainimesele soovitaks trenni raskelt (hoia kordused madalal ja raskused suuremad) ning vaata et valgud saaksid kätte päeavas.

Omast kogemusest olen kyll niimoodi allavõtnud et pärast olen nagu peenike oa-vars, ega ennem ei õpi kui ise ei proovi. Jube nägin pärast välja ja kõik lihas oli lännu.

Kilode langetamine pole mingi probleem, lihase säilivus selle juures aga on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks põhieesmärk dieedi ajal peale rasvade põletamise peaks olema minimaalselt kaotada lihast.Just sellepärast tulekski treenida suurte raskustega,et säilitada/minimaalselt kaotada jõudu,mille kaudu säilib ka lihas.Rasvapõletamise jaoks las jääda aeroobne treening,mida tuleks sooritada kas:

a)peale jõusaalitreeningut,

b)enne hommikusööki,

c)või eraldi treeninguna (sel juhul muidugi kauem,sest rasvade põletamine algab ju hiljem).

Toitumise poole pealt võib öelda niipalju,et rasvavaba dieet on äärmiselt tervise- ja lihasevaenulik.Ilma lihast oluliselt kaotamata rasva põletada on võimalik ainult hormoonpreparaate tarbides.Naturaalse organismi hormooniproduktsioon ja lipolüüsivõime ehk rasvade energiaks kasutamine saavad ilma eluliselt tähtsate rasvhapeteta olulisel määral pärsitud.Negatiivse kaloraa?i korral kaal muidugi väheneb,kuid kaotatakse ka palju lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aus olla siis. Ma soovitan teil suusa kepid kätte võtta ja metsa jooksma minna vat!!!

Siis kui kuuaega olete trenni teinud siis näete kuidas teil see rasv kaob!!!

Ausalt ka ma soovitan teil ka eesti tipp athleetidel ega see halba ei tee!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule Jaan, sa võid ise minna oma keppidega metsa. Kas sa ei arva, et mõni mees elab nt. kesklinnas, kas ta sõidab siis oma keppidega bussis piritale näiteks. Lisaks kui sa teada tahad siis jooksmine pole suurtematele meestele üldse kasulik, kuna lõhub liigeseid ja peale selle ei taha keegi endale jooksjatele omaseid haledaid kodaraid, mida jooksmine paraku soodustab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas nendel inimestel, kellel ainevahetus kiire(st. kui söövad, siis kaalust eriti juurde ei tule) toimub rasva kaotamine aeroobse trenni pealt kiiremini?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vhepeal üks märkus lehetegijatele... Kas ei oleks kuidagi võimalik, et teemad, nagu see siin, mis on korduvad võiks olla menüüs kuskil esimeste seas ..nagu et topped vms... sobrasin siin ringi ja vaatan et see teema ntks kordab ennast palju erinevates kohtades... tüütu ju kui kirjutad pika jutu maha ja siis keegi mainib et kle sellest on ammu räägitud... Ntks siin pika otsimise peale sain ma enda paljudele küsimustele vastuse... aga kas ei oleks mugavam kui saab otsida ühest kohast!

Lihtsalt väike ettepanek....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Ma arvan ka et see on hea mõte! Välismaa foorumites on nii tehtud: nn Sticky`d. Tõesti vahest viskab mõnel v-olla kopa ette äkki ja inimene veel ei saa ka vastust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseenesest on olemas see. vaatake foorumi alt KKK (korduma kipuvad küsimused), ma ei tea kas mõtlesite seda selliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Jep midagi seal on. Sinna võiks veel konkreetseid artilkleid või selliseid pikemaid kirjutisi panna et nt: Kuidas lihast kasvatada; Kuidas kaalust alla võtta; Millal hakata tarbima toidulsasid jms. Muidugi kõik teemad on ka artiklite all juba kajastatud, kuid mingi selline lühem ja arusaadavam variant võiks olla. Et kui kellegil on mingi küsimus, siis saab kohe öelda et mine ja loe KKK foorum läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×