Jump to content
Tarantula

Küsimus laiuse kohta ja TOITUMISKAVA!!!aidake!!

Recommended Posts

Kas k6ik siin kes vaidavad et nad kiire ainevahetusega(AV) on kainud oma AV-d m66tmas?

Minu kogemus on see et kui soon vahem(v6i olen norm piires oma kaloritega) kui kulutan siis olen ka kiire ainevahetusega, aga kui soon ca. 1000 kalorit rohkem siis enam pole? :P

Arvan et te ikkagi ei soo piisavalt, et kaalu t6sta ja kohe tuleb text: ma kiire AV-ga. Liitke oma snackid toidukordadega ja kaal ikka t6useb, raakimata teistest hyvedest :D

Kus kohas saaks üldse AV-d mõõta ja palju see maksta võib ? Saaksin siis vast tõestuse oma väga aeglasele AV-le

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus kohas saaks üldse AV-d mõõta ja palju see maksta võib ? Saaksin siis vast tõestuse oma väga aeglasele AV-le

Eesti kohta ei oska oelda, aga siin UK-s kaab m6nes kohas, hindadest ja asutustest pole vist m6tet pikemalt raakida.

Sulle selline soovitus, et ara aja asja keeruliseks! Sinu vanuse kohta on sul ok keha/areng, aga jatkates oma mitme tunniseid trenne, pidurdad vaid enda ja ainult enda arengut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti kohta ei oska oelda, aga siin UK-s kaab m6nes kohas, hindadest ja asutustest pole vist m6tet pikemalt raakida.

Sulle selline soovitus, et ara aja asja keeruliseks! Sinu vanuse kohta on sul ok keha/areng, aga jatkates oma mitme tunniseid trenne, pidurdad vaid enda ja ainult enda arengut.

Sa ajad vist kasutajad NO PAIN NO GAIN ja noPAINnoGAIN omavahel sassi. :D Esimene on see maratontrenni tüüp. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ajad vist kasutajad NO PAIN NO GAIN ja noPAINnoGAIN omavahel sassi. :D Esimene on see maratontrenni tüüp. :D

mitte vist, aga kindlasti ajasin sassi ;) loodan et neil kasutajatel ainult kerge nime sarnasus :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seda 3 tundi on ikkagi palju , keerad südame nii tuksi . 3 min :D seda on ohtralt palju võiks olla ikka kõvast vähem :D

Unustasin mainida, et 3 min pausid on pärast kombineerituid harjutusi. Nt: kükk x5 + rebimine x3 + hüpped. Harjutused teed jutti, ilma pausita, siis 3 min puhkust, ja uuesti. Üksikute harj. vahelised pausid u. minut. Minu viga :P

Muudetud kasutaja Rassu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

plaan ongi surra sydamerabandusse..

alessandro, sulle ma yldse pole midagi soovitanud, nii et 2ra hakka pihta .

Palun ära hakka targutama jälle, kui sulle soovitused ei sobi mis sulle siin antakse, siis sa oled vale spordiala valinud...

timo116, mainiks 2ra et sa ise alustasid seda jama .

tuleb v2lja et ma ei tohi oma treeningust mitte s6nagi öelda v6i mis ?

ja teie soovitusi ma niikuinii omaks ei võta..

Muudetud kasutaja bohemianrhapsody poolt
Kuna subjekt selgelt ütleb, et soovitusi kuulda ei võta, siis ei ole mõtet ka teemat jätkata. Teema alustaja võib teha uues teema, kui keegi seal ka mulisema hakkab siis saab bänni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×