Jump to content
NO PAIN NO GAIN

valgud ja trenn .

Recommended Posts

Ei tea millest siis?

Teema algataja ütles juba, et ta ei tarbi valgushake, aga spetsialistid vastavad ikka, et peale trenni võid muud söögid ära unustada - ainult vadak töötab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noh jah see valgu zheigi teema või polla jah natuke üle tähtsustatud kui ikka sööd kaheksa korda päevas

iga päev kolm kilo liha kilo kohupiima paarkümend muna jne kasvad kohinal kui teed trenni siis lihast kui aga mitte siis midagi muud..........aga kasvad raudselt

valgu tarbimine teeb asja ainult mugavamaks eriti veel kui oled tavaline lihtne jõusaalis kulgeja ja natuke kiirendab taastumist ja kasvamist

ja varuge kannatust lihas tuleb aastate isegi aastakümnetega...............................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema algataja ütles juba, et ta ei tarbi valgushake, aga spetsialistid vastavad ikka, et peale trenni võid muud söögid ära unustada - ainult vadak töötab. :D

2ra tee nalja, kui ma s88n 0,5h peale trenni umbes 30-40 g valku ja 2x rohkem sysikaid mida siis on sul kosta .

k6ik on ok, kasvan ma kiiresti ja probleemi pole .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2ra tee nalja, kui ma s88n 0,5h peale trenni umbes 30-40 g valku ja 2x rohkem sysikaid mida siis on sul kosta .

k6ik on ok, kasvan ma kiiresti ja probleemi pole .

Mul savi, mida ja millal sa sööd. Mu postituse mõte oli selles, et kuigi "spetsialistid" (mõtlen neid isehakanud spetsialiste, keda on siin jalaga segada) ütlevad, et algajale on raudpolt valgushake'i vaja peale trenni ja muu ei tööta, siis päris nii see pole. See oli iroonia, kas tead..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

piim on minuteada 20%vadakuvalku kiire imendumisega ja 80%kaseiini valku mis on väga aeglasti imenduv mida aeglasti imenduvaid toitaineid peale trenni süüa seda aeglasem taastumine

jah inimeste organismid väga erinevad sa juba treenitud vend ja ekseldad kaseiini valgu ka 5 minutiga läbi...........mida tavaline lihtsurelik ei suuda

kui küsimus kas süüa piima või üldse mitte midagi siis kindlasti söö peale trenni piima aga ma isiklikult seda ei pooldaks

peale trenni kohe ainult kiiresti imenduvaid toitaineid tarbida

tunni paari pärast söö mida iganes mida rohkem seda uhkem joo piima niipalju kui sisse läheb väga hea valk....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema algataja ütles juba, et ta ei tarbi valgushake, aga spetsialistid vastavad ikka, et peale trenni võid muud söögid ära unustada - ainult vadak töötab. :D

Millest sa räägid, meie rääkime, et kuidas kunagi said inimesed "nii suureks ja lihaseliseks" .. Kui ta valgusheike ei tarbi, siis oleks ainult kiiresti imenduvad süsivesikud ja valgud. Mis siis veel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küll nii kindel ei oleks, et piim tuleks täitsa ära unustada. Parem ikka, kui üldse mingit taastusjooki mitte juua! Vähemalt käivitad oma kehas taastusprotsessi.

misasja :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
8elge palun kas on mingit vahet, kui treenida hommikul v6i 6htul ?

ja kui mul alati on trenn olnud 6htul, kuidas oleks parem oma valgud saada .

hetkel v6tan 2/3 hommiku poole, ja 1/3 peale trenni .

kuskilt olen lugenud et parem on v6ta peale trenni suurem osa p2evasest vajadusest .

mida teie soovitate ?

Olen proovinud hommikul treeninimist mingi perioodi, kusagil peale teist söögikorda, aga ei ole nii efektiivne minu puhul, sest tunnen end siis alles tühjana. Õhtul treenimine annab paremaid tulemusi (laetud tunne on), hommikul on parem aga teha aeroobset. Sama väidavad ka MF-i spetsialistid. Valgu koha pealt; ole laetud terve päeva (ööpäeva)! ise söön ca iga 3 h tagant, siis tekib kõhus tühjus ja on vaja end "laadida" kokku tuleb ca 6 söögikorda + trennijärgne vadak ja kiired süsikad + öine, pärast umbes poolt und vadak(ca 25g), + väike kogus vadakut kohe ärgates+väike kogus kiireid süsivesikuid(15g vadakut 30g süsikaid). Ei kasuta öö üleelamiseks kaseiini, meeldib poole une pealt vadakut juua (ärkan automaatselt üles) samuti ei vaja mingit meelde tuletust teiste söögikordade jaoks, keha teeb seda ise.

Kui oled 24h laetud, saad niikuinii enne ja pärast trenni võrdse koguse valku. Hommikul enne 3 korda aeglaste süsikate ja valgu einet tunnen end liiga tühjana jõu trenniks (kuna öösel süsikaid ei tarbi on energiavarud langenud) siis on aga juba ok. Samas on hommikul sobivam aeg teha aeroobset (kui oled tühi) põletab rohkem rasva. Need on asjad mis olen enda puhul praktikas selgeks saanud. niiet treeni õhtul rahulikult edasi jõusaalis ja olen 24/7 valguga laetud See on kasvamise alus!

Muudetud kasutaja mispo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×