Jump to content
Fight

KungFu

Recommended Posts

Ma otsisin, aga ei leidnud sellist teemat.

Et, kas keegi k2ib KungFu trennis?Kas Tartus on KungFu trenni?

Mis v6itluskunst on teie arvates parim?Mis v6itlust te 6pite v6i tahaksite 6ppida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma otsisin, aga ei leidnud sellist teemat.

Et, kas keegi k2ib KungFu trennis?Kas Tartus on KungFu trenni?

Mis v6itluskunst on teie arvates parim?Mis v6itlust te 6pite v6i tahaksite 6ppida?

Kas "karatee" käib selle KungFu alla? Praktiliselt pean mina seda üheks väga heaks ning teine mis oleks minumeelest parimaid, oleks taipoks. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas "karatee" käib selle KungFu alla? Praktiliselt pean mina seda üheks väga heaks ning teine mis oleks minumeelest parimaid, oleks taipoks. ;)

Pluss tartu taipoksiklubis on treeneriks äärmiselt pull kuju hr. Raud isiklikult!! :)

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kung-Fu ja Karate on tänaval sama kasulik, kui juust surnud rotile.

Mis sa nalja teed v?? Samahästi võin öelda, et jõusaal on tänaval mõttetu... Kõik annavad ju midagi juurde, istud kodus päevadläbi siis saad pimedatel tänavatel paremini hakkama? :) Netis oli video kus mingi karate master tõmbas mingi PIMP-ile 1 hit KO. Ja UFC-s on karate vend kes domineerib oma kaaluklassis. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja UFC-s on karate vend kes domineerib oma kaaluklassis. ;)

Aga see on Machida Martial Arts karate, mida eestis õppida ei saa :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sa nalja teed v?? Samahästi võin öelda, et jõusaal on tänaval mõttetu... Kõik annavad ju midagi juurde, istud kodus päevadläbi siis saad pimedatel tänavatel paremini hakkama? :) Netis oli video kus mingi karate master tõmbas mingi PIMP-ile 1 hit KO. Ja UFC-s on karate vend kes domineerib oma kaaluklassis. ;)

Oled sa kindel, et ta domineerib seal tänu karatele? Võibolla hoopis tänu bjj'le, milles tal on samuti must vöö? Või võibolla on võti selles, et tal on hea maadlustreener või üldfüüsilise treener? Võibolla on ta lihtsalt väga andekas? Või on ta nii hea, kuna ta joob omaenda pissi? Hea geneetika? Võibolla hoopis kõik kokku? Seda kõike esiteks. Teiseks peituvad sõnade "karate" ja "kung fu" taha nii erinevad asjad, et sisuliselt need sõnad ilma kontekstita ei tähendagi mitte midagi. :(

Jrx, mul on Shotokan Karates oranži vöö teine aste ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parim üldfüüsilise poolest, on kindlasti kas tai või kickpoks. Enamasti oleneb kõik küll treenerist, aga enda jaoks on taipoks kindlasti kõige kurnavam treening, mida harrastanud olen!

Ma arvan, et parim üldfüüsilise poolest on siiski üldfüüsiline treening :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaadake video läbi ja tänaval hätta ei jää :)

Tänaval ei jää hätta siis, kui oskad sõnu valida. Ja vahet ei ole kui kõva mees sa oled ja kui kung fu kutt või MMA meister, fakt on see ,et alati on keegi sinust tugevam ja kui sa jätkad tänaval pidevalt tõmblemist tuleb üks hetkolukord, kus sa jääd hätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×