Jump to content
Beljo

Pikk ja peenike kael...

Recommended Posts

emm, et kuidas oleks võimalik kodus kaela treenida. Kaela tahaks natuke jämedamaks saada. Aitab ka söömine aga veel midagi? ise olen 188 cm pikk ja kaalun 71,5 kg. Lõuaalt mõõdetuna on kael 37-38 cm ümbermõõduga. Teen küll trapetsis, see arenema hakanud küll ja efekt väljanägemises on hea, aga kas teha mingeid peapeal seise vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui punnitad trenni teha, siis läheb ka kael jämedamaks. Pikkuse ja kaalu suhte järgi soovitan vähemalt 5 kilo juurde võtta, aga mitte rasva arvelt. Kui ainult kaela soovid treenida, siis ma ei tea... jääb kuidagi ebaproportsionaalseks? Oletan, et su käed on ka üsna kõhnad ja kondised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui punnitad trenni teha, siis läheb ka kael jämedamaks. Pikkuse ja kaalu suhte järgi soovitan vähemalt 5 kilo juurde võtta, aga mitte rasva arvelt. Kui ainult kaela soovid treenida, siis ma ei tea... jääb kuidagi ebaproportsionaalseks? Oletan, et su käed on ka üsna kõhnad ja kondised.

õlavarre ümbermõõt on 35 cm...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingi sadomaso kiiver on müügil. foorumis on sellest ennem ka juttu tehtud. Vb soetad sellise omale koju. Kui ma üles leian siis panen lingi ka.

http://www.ahpgear.com/lib/images/custom/50/65331.jpg vot selline asi.

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...trapets/053.gif on teine võimalus

Muudetud kasutaja moosese10k2sku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingi sadomaso kiiver on müügil. foorumis on sellest ennem ka juttu tehtud. Vb soetad sellise omale koju. Kui ma üles leian siis panen lingi ka.

http://www.ahpgear.com/lib/images/custom/50/65331.jpg vot selline asi.

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...trapets/053.gif on teine võimalus

Sellist trapetsi harjutust ma teen küll jh :angry: Eest samamoodi, aga kas see natuke õlgadele halb pole kui ees õrnalt on... Vastu mune ka ei viitsi päris nühkida seda kangi... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal trapetsi võtab mõnusalt läbi rippes olekus olümpia tõste ja rinnalevõtt. Otseselt kaela saab treenida näiteks maadleja sillaga ( ja sõjaväes saab ka kael mõnusalt trenni kui päevast päeva saab kiivriga ringi liikuda :angry: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal trapetsi võtab mõnusalt läbi rippes olekus olümpia tõste ja rinnalevõtt. Otseselt kaela saab treenida näiteks maadleja sillaga ( ja sõjaväes saab ka kael mõnusalt trenni kui päevast päeva saab kiivriga ringi liikuda :( )

Tavaliselt on neil tavaline müts ju peas :(:angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin samas fitnessi lehel on ka üks väga hea lehekülg: harjutustepank, kus saad vaadata erinevatele lihasgruppidele mõjuvaid harjutusi harjutustepank seal klõpsi kaela pildi peale ja näed päris mitmeid harjutusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin samas fitnessi lehel on ka üks väga hea lehekülg: harjutustepank, kus saad vaadata erinevatele lihasgruppidele mõjuvaid harjutusi harjutustepank seal klõpsi kaela pildi peale ja näed päris mitmeid harjutusi

Selja harjutused viskab juu ;) eraldi kaelale ei näita küll. :) Aga küll ma hakkama saan nüüd jh... Treen trapetsit jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
emm, et kuidas oleks võimalik kodus kaela treenida. Kaela tahaks natuke jämedamaks saada. Aitab ka söömine aga veel midagi? ise olen 188 cm pikk ja kaalun 71,5 kg. Lõuaalt mõõdetuna on kael 37-38 cm ümbermõõduga. Teen küll trapetsis, see arenema hakanud küll ja efekt väljanägemises on hea, aga kas teha mingeid peapeal seise vms?

tavalisele jõusaalis kulgejale liht surelikule spetsiaal trapetsi harjutused mõtetud energia ja aja raiskamine...

aga kui oled kulturist, maadleja või midagi sellist kus peab olema kael ilus suur ja tugev siis palun..

sulle aga soovitan teha jõutõmmet saad jalad, selja suureks ja tugevaks ja treenib ka trapetsit rohkem kui sa arvatagi oskad....

kolm parimat harjutust mis eales välja mõeldud jõutõmme, kükk ja lamades surumine.. kõik muud on tegelikult lisa harjutused mida tuleb ka loomulikult teha aga...

Muudetud kasutaja wenom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tahan et kõik kehaosad ilusad välja näeksid... Kulturist ma tõesti pole,aga jh. Kael on natuke nadi mul. Jõutõmmet teen juba. mingi kuu aega juba. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta raskus pane rätik läbi raskuse augu, võta hammastega rätikust kinni nii et raskus ripub rätiku küljes ning hakka pead üles-alla nõksutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta raskus pane rätik läbi raskuse augu, võta hammastega rätikust kinni nii et raskus ripub rätiku küljes ning hakka pead üles-alla nõksutama.

Niisugune harjutus vist hammastele eriti kasulik ei ole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta raskus pane rätik läbi raskuse augu, võta hammastega rätikust kinni nii et raskus ripub rätiku küljes ning hakka pead üles-alla nõksutama.

ok kõike võib teha aga siis ära pärast hädalda et kael valutab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paar päeva tagasi tegin tugevat jõutõmmet ja hoidmist enda jaoks suurte raskustega ja see tõmbas kaela trapetsi ja üldse kogu õlavöö rohkem läbi kui siiani olin suutnud ükskõik mis ime harjutustega.

kui tahad kasvada ja tugevaks saada tee paas harjutusi kükk, rinnalt surumine, jõutõmme kõik muud on tegelt lisa harjutused mida tuleb ka loomulikult teha aga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×