Jump to content
Ott Kiivikas

Suvereporter - vaata täna!

Recommended Posts

Täna sai käidud võtetel Pärnumaal - päris lõbusa asja sai kokku, ei tea mis peale kokkulõikamist alles jääb, kuid peaksite nägema uutmoodi spordiuudiste lugemist ja kuidas koer purjelauga sõidab jne. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Point on selles, et läheme inimestele koju - nad on avaldanud soovi, et nende juures suvereporterit tehakse. Ja siis hakkame lihtsalt käima läbi nö tulevast võtteplatsi mina vean seda jutupoolt,et igav ei oleks ja siis juba sõltub sellest kui head personaazid juhtuvad olema, sest kõik toimub ekspromt, ei mingit läbimängu ega stenaariumi, lihtsalt lendame peale ja hakkame kammima....täna juhtusidki olema superpersoonid naabrite juures, kus käisime tööstusvoolu küsimas - juhul kui ülekandejaamal seda vaja peaks minema...... :) Ja siis sattusime õiget kujude otsa, kes ei pidanud paljuks üelda maha spordiuudised puuriida ääres (ja uudis oli muidugi see, et Natalia sai pronksmedali :) kes tahavad veel lennujaama jõuda, siis varsti lähme meie delegatsioonile vastu lend saabub 00.20) mees küsis kes luges mis asi see vitness on ........... :) (kas sellel on mingi seos naiste alaosaga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmine nädal hakkan vedama ka nokitsejate uut versiooni, kus pannakse kõige vingemad aparaadid joonele ja hakkab suur võidusõit. Jälle mingi jabur asi, kuid nalja peab ju saama..... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka mina olen mingil määral selles jaburuses mingi osa arvatavasti andnud.Huvi pärast võiksid Ott minu ideega tutvust teha.Mingil ajal sai see välja reklaamitud.

ma ei saa aru millest jutt käib? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Point on selles, et läheme inimestele koju - nad on avaldanud soovi, et nende juures suvereporterit tehakse. Ja siis hakkame lihtsalt käima läbi nö tulevast võtteplatsi mina vean seda jutupoolt,et igav ei oleks ja siis juba sõltub sellest kui head personaazid juhtuvad olema, sest kõik toimub ekspromt, ei mingit läbimängu ega stenaariumi, lihtsalt lendame peale ja hakkame kammima....täna juhtusidki olema superpersoonid naabrite juures, kus käisime tööstusvoolu küsimas - juhul kui ülekandejaamal seda vaja peaks minema...... :) Ja siis sattusime õiget kujude otsa, kes ei pidanud paljuks üelda maha spordiuudised puuriida ääres (ja uudis oli muidugi see, et Natalia sai pronksmedali :) kes tahavad veel lennujaama jõuda, siis varsti lähme meie delegatsioonile vastu lend saabub 00.20) mees küsis kes luges mis asi see vitness on ........... :) (kas sellel on mingi seos naiste alaosaga :)

mees küsis kes luges mis asi see vitness on ........... ;) (kas sellel on mingi seos naiste alaosaga - hahahahaha, mida värki, nii eluvõõras ikka ei saa olla ju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain info, et läheb pikem osa eetrisse siiski home kolmapäeval, pole midagi ootame. Homme õhtul uuele võttele ja juba uute tegelaste juurde, loodame, et nalja saab samapalju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain info, et läheb pikem osa eetrisse siiski home kolmapäeval, pole midagi ootame. Homme õhtul uuele võttele ja juba uute tegelaste juurde, loodame, et nalja saab samapalju :)

Jääme siis homset ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×