Jump to content
sandy

uued treeningud kehakuju muutmiseks

Recommended Posts

Tere, olen 20-aastane neiu. Pool elu olen tegelenud intensiivselt spordiga (sõudmine). Olen päris pikka kasvu ja selline suuremat sorti. Nüüd, kui enam võistlusspordiga ei tegele, olen märganud, et hakkan rohkem rasva minema, kuigi kaalus olen pigem kaotanud. Lähen hästi kergesti lihasesse ning massi tuleb trenniga palju juurde. Mõtlesin, et peaksin alustama muude treeningutega ja mitte panustama jõusaalis niivõrd raskustele, kuivõrd harjutustele, mis minu kehale vormi annaksid. Ilmselt peaksin muutma ka toidusedelit, kuid esmalt oskaksite ehk öelda, milliseid harjutusi peaksin tegema. Olgu öeldud siis veel kord, et jõuan ikka päris-päris palju teha ja algajate harjutusi pole mulle mõtet soovitada, ometi tahaksin lahti saada sellisest "kapi" kehakujust.

Suured tänud vastajatele:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 20-aastane neiu. Pool elu olen tegelenud intensiivselt spordiga (sõudmine). Olen päris pikka kasvu ja selline suuremat sorti. Nüüd, kui enam võistlusspordiga ei tegele, olen märganud, et hakkan rohkem rasva minema, kuigi kaalus olen pigem kaotanud. Lähen hästi kergesti lihasesse ning massi tuleb trenniga palju juurde. Mõtlesin, et peaksin alustama muude treeningutega ja mitte panustama jõusaalis niivõrd raskustele, kuivõrd harjutustele, mis minu kehale vormi annaksid. Ilmselt peaksin muutma ka toidusedelit, kuid esmalt oskaksite ehk öelda, milliseid harjutusi peaksin tegema. Olgu öeldud siis veel kord, et jõuan ikka päris-päris palju teha ja algajate harjutusi pole mulle mõtet soovitada, ometi tahaksin lahti saada sellisest "kapi" kehakujust.

Suured tänud vastajatele:)

Kui tahad lahti saada "kapi" kehakujust, siis ära tee midagi ja lihased taandarenevad, muidugi söö ka vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliseid "vormivaid" jõuharjutusi tegelikult ei ole. Vormimine käib siiski läbi rasvapolstri vähenemise :) Ja seda teeb kõige paremini aeroobne trenn. Kuidas seda on juba maitse asi. Võid teha jõusaalis mõne kardioseadme peal (sõudmismasinast ilmselt kopp ees? :) ). Kui ütled, et vorm on hea (juba mõne kuusest pausist piisab, et aeroobne vorm väga kõvasti langeks), siis peaksid jaksama seda aeroobset tegevust (olgu see siis jooksmine, ujumine, ratas, mõni kardioseade) piisavalt suures mahus teha, et liigne rasv ei tohiks probleem olla. Suuremate aeroobsete koormuste puhul ei tohiks isegi geneetiliste soodumustega inimesed liialt (üldse) lihasesse minna. Hoopis vastupidi.

Ja nagu juba öeldi: toitumine on võti. Mitte millegi tegemine (mida sa ju praegu teed?) ei ole vast hea mõte. Tahestahtmata muutub inimene siis pehmeks.

Muudetud kasutaja FrodoB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja nagu juba öeldi: toitumine on võti. Mitte millegi tegemine (mida sa ju praegu teed?) ei ole vast hea mõte. Tahestahtmata muutub inimene siis pehmeks.

Mis liigub, see kulub ja vanaduses annavad kulunud liigesed tunda, ja kuidas veel. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Su meilist jääb mulje nagu oleksid enda trennivalikud jõusaaliga piiranud. Või sain valesti aru?

Sinu poolt välja öeldud eesmärki toetaks ilmselt enim aeroobne trenn, mida FrodoB juba nimetas. Proovi erinevaid variante, miski kindlasti meeldib.

Jooga ja BodyBalance on ka head üldisele lihastoonusele (rasva ja lodevuse vastu) ilma, et nad üldse massi kasvataks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×