Jump to content
Peyote

Musklis Naised

Recommended Posts

Ohh jah, antud teemat ja kommentaare on päris huvitab lugeda ;)

Ma tõsiselt austan musklis, lihastes, toonitud jne naisi (ka mehi), suurus ei ole oluline :)

Kui inimene tegeleb spordiga, siis juba see on suur pluss :)

Ise tahaks küll veel nats suuremaks saada, tegelt kui rasvaprotsendigi normaalselt alla saaks on tulemus palju parem ja lihas nähtavam; mis ongi hetkel eesmärk. Ja kui kõige selle juures veel säilitan naiselikkuse ja ilu ;) ...siis meeldin endale veelgi rohkem ;) irw.. nüüd läksin nats edevaks ;) irw

:)

Eelistan samuti vormi massile.

Massi tegemine on pigem n8 "m2ngimisperiood...muretu lapsep6li" :), vormi jaoks on vaja t88d teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldivad sellised naised/neiud, kelle puhul on aru saada,et lihased on siiski naha all olemas, samas pole suurt reljeefsust :)

Naised, kel veresooned väljas ja sixpack nagu radiaator- not my cup of tea :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldivad sellised naised/neiud, kelle puhul on aru saada,et lihased on siiski naha all olemas, samas pole suurt reljeefsust :)

Naised, kel veresooned väljas ja sixpack nagu radiaator- not my cup of tea :)

Fysioloogiliselt ei ole see ka hea variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fysioloogiliselt ei ole see ka hea variant.

Õige Aile :)

Sellist 6-back vormi on ka aastaringselt väga raske hoida ja tervislikkusest ma ei räägigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa pole märganud Aile, et aeg liigub iga aastaga ikka kiirmini. Kaugel see 50 enam. Üks silmapilk ja käes see ongi. Aga nu, ok naiskad on ses suhtes vist jah tundlikud.)) Ma olen 38 võite vabalt mulle neljakümnendates vanamees öelda.)

OT: Mida vanemaks saad, seda kiiremini liigub aeg suures lõikes (aastad lendavad), ent aeglasemalt hetke lõikes (päev venib õhtusse).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kahjuks aru ei saa, miks naised sellised välja näha tahavad? Loomulikult ma hindan nende sportlikke pingutusi, aga ma ei mõista tõesti, milleks? :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohh jah, antud teemat ja kommentaare on päris huvitab lugeda ;)

Ma tõsiselt austan musklis, lihastes, toonitud jne naisi (ka mehi), suurus ei ole oluline :angry:

Kui inimene tegeleb spordiga, siis juba see on suur pluss :(

Ise tahaks küll veel nats suuremaks saada, tegelt kui rasvaprotsendigi normaalselt alla saaks on tulemus palju parem ja lihas nähtavam; mis ongi hetkel eesmärk. Ja kui kõige selle juures veel säilitan naiselikkuse ja ilu ;) ...siis meeldin endale veelgi rohkem ;) irw.. nüüd läksin nats edevaks ;) irw

:(

Vabandage mu võhiklikkust, aga mis see rasvaprotsent olema peaks, et oleks põhjust rahul olla? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandage mu võhiklikkust, aga mis see rasvaprotsent olema peaks, et oleks põhjust rahul olla? :angry:

Naistel on 20 % harju keskmine.

Mulle meeldib 12-16 %, n8 sportlik vorm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastata v6iksid k6ik.

no ei ole .. ma teen köige selle eest et saaksin need omad tagasi :P

ja jumaldan , naisi kellel need on ..

loomulikult on neid erandeid ...liiga mis liig :)

Muudetud kasutaja ingrid81 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas teie arvates on musklites naised koledad ja eemalet6ukavad???

minu arust mitte,kui nad on suutnud ikkagi mingis mõttes naiselikus jääda - hääl,nägu ja kõnnak.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on suur austus treenivate naiste vastu, kuna nad punnitavad end tugevama ja ilusama keha poole. Muidugi on äärmusi nagu 90+kg naiskulturistid, aga nad samuti väärivad austust. Töö ja vaev, mida läbi elanud on ikka päris meeletu.

Kui naine tegeleb jõusaaliga(või muu raske trenniga) ja säilinud naiselikud jooned, siis on väga 5+ :P .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi on äärmusi nagu 90+kg naiskulturistid, aga nad samuti väärivad austust. Töö ja vaev, mida läbi elanud on ikka päris meeletu.

Kilplased on ka suure töö ja vaeva läbi elanud, neile siis ka pisikene saluut? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reljeefsed lihased meeldivad endalegi, ülakeha liga suureks kindlasti ei tohiks minna, tuharaga hoopis teine teema :P . Ideaalne sportiva naise keha on minuarust nii mõnelgi Body Pumpi treeneril. Aga loomulikult, kui naine tegeleb kulturismiga, siis peabki suur olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×