Jump to content
Raigo Kuusnõmm

Rait Sagor talendijahis

Recommended Posts

Tänud kõigile kes pöialt hoidsid. Lootsin ise ka et võidab keegi teine talent, mitte sama mis eelmine aasta.

Enda esinemist korda läinuks ei pea. Tahtmine oli suur rahva ees tõmmata, aga absull ei tulnud välja. Aga noh vabandada pole midagi, tuleb trenni edasi teha :) Kuid publikule meeldisin väga, kästi isegi uuesti lavale kummarduma tulla ja kaasa elati täiega.

Jõudu nagu oli, kuna lava taga 290 proovisin ilma trikoota ja tõesõna kang oli kerge.

Vea tegin selles et trikooga ma ei teinud ühtegi katset lavataga ja seda oli 330 kg näha. Ma ei saand normaaselt alla ja jäin rippu ning tasakaal kadus, sellepärast see kang maha kohe kukkus, aga vähemalt teise korraga tuli üles.

355 ei olnd katse moodigi, ju siis seekord jäi jõust puudu.

Saade oli ise vägev, kuigi päris väsitav kuna hommiku 10 olime juba kohal ja sai veel mitu proovi tehtud ja muud jama tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rait oli tubli, tahe oli kõva, kuid tehnika lagunes, seda nägin isegi mina, kes ma nii suur spets ei ole selle ala peal. Kuid tegi head reklaami nii endale kui jõutõstjatele - rohkem sellist promo on jõutõstjatele vaja, eeskuju kõigile :)

Minule ja züriile sümpatiseeris akrobaat Olegi etteaste, lives kohapeal tuli kananahk ihule ja vana tegi ka nii proovis kui otse ilma ühegi väristamiseta.

Hull asi oli see karatemeeste oma - ma ei nänud, mis kokku lõigati, kuid teibad puruks ei läinud materdasid üksteist nagu koolipoisid ja siis veel potikild lendas näkku, kogu plats oli verd täis ja naised näost kamed - päris hull asi oli :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×