Jump to content
Beljo

Halb vereringe

Recommended Posts

Mul siis selline mure. Et vereringe on halvaks läinud. Kas suitsetamise pärast vms, aga suitsetamise jätsin maha nädal tagasi. Et siis käed, jalad jahedad koguaeg. Väljas olles käed lähevad lausa sinakaks. Kas keegi teab tegevusi, toiduaineid mis parandaksid vereringet? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul siis selline mure. Et vereringe on halvaks läinud. Kas suitsetamise pärast vms, aga suitsetamise jätsin maha nädal tagasi. Et siis käed, jalad jahedad koguaeg. Väljas olles käed lähevad lausa sinakaks. Kas keegi teab tegevusi, toiduaineid mis parandaksid vereringet? :)

Vereringet parandavad massaaž, sport, füüsiline töö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul siis selline mure. Et vereringe on halvaks läinud. Kas suitsetamise pärast vms, aga suitsetamise jätsin maha nädal tagasi. Et siis käed, jalad jahedad koguaeg. Väljas olles käed lähevad lausa sinakaks. Kas keegi teab tegevusi, toiduaineid mis parandaksid vereringet? :)

IRW... mul läks piim halvaks eelmine suvi... kui unustasin selle külmkappi panna.

äkki selgitad mismõttes halvaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
IRW... mul läks piim halvaks eelmine suvi... kui unustasin selle külmkappi panna.

äkki selgitad mismõttes halvaks?

*Halvemaks siis ütleme nii. Veri ei käi kehas nii hästi ringi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
*Halvemaks siis ütleme nii. Veri ei käi kehas nii hästi ringi.

Südame-veresoonkond ja selle töö.

Tugevda südamelihaseid (füüsiline töö, sport), laienda veresooni (ginko biloba ekstrakt, kakao), vedelda verd (omega-3), masseeri sõrmi ja varbaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Südame-veresoonkond ja selle töö.

Tugevda südamelihaseid (füüsiline töö, sport), laienda veresooni (ginko biloba ekstrakt, kakao), vedelda verd (omega-3), masseeri sõrmi ja varbaid.

Tänan informatsiooni eest. :) üritan siis omale Omega-3 tablette muretseda. Kakaod joon, jõutrenni teen, aeroobset vähe- peaks suurendama aer. trenni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kakaod joon

Millist täpsemalt? Nesquick jne ei ole eriti kakao moodi, need on pigem mingid suhkrulaadsed asjad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millist täpsemalt? Nesquick jne ei ole eriti kakao moodi, need on pigem mingid suhkrulaadsed asjad :D

"Meie mark" oli see. Ühe tassi kohta,(200 ml vist) lisan 1 kuhjaga tl. täis ja pool veel juurde. :) Kakaod joon tavaliselt piimaga, aga kas ka veega kakao on sama hea tervisele, või üldse. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jõutrenni teen, aeroobset vähe- peaks suurendama aer. trenni

Ma olen aeroobset treeningut põlanud. Eriti selle pärast, et see on rasva põletav ja massi on mul alati vähe olnud. Kuid reaalne süüdlane polnud mitte aeroobne treening, vaid vale toitumine. Kui kardad ka aeroobset selle pärast, siis suurenda kaloraaži ja tee aeroobsest mõnus tegevus. Näiteks mina panen klapid pähe ja kuulan muusikat rattaga sõites. Muidugi mina teen seda maakohas, kus on rahulik liiklus. Kuid sa võid ka muusikat kuulata joostes. Või siis üldse muusikat mitte kuulata ja loodust nautida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee aeroobset või kui ei viitsi siis tee intervalli.

Iga tund ja päev mis sa istud arvuti taga vastuseid otsides läheb veel hullemaks....

Täna on ilus ilm.. seega marss jooksma või rattaga sõitma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee aeroobset või kui ei viitsi siis tee intervalli.

Iga tund ja päev mis sa istud arvuti taga vastuseid otsides läheb veel hullemaks....

Täna on ilus ilm.. seega marss jooksma või rattaga sõitma.

Suured kilpkonnad ka ei jookse, ometi ei takista see neid elamast 200-aastaseks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suured kilpkonnad ka ei jookse, ometi ei takista see neid elamast 200-aastaseks. :)

Aga nad ujuvad näiteks. Ja neil ei ole stressi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga nad ujuvad näiteks. Ja neil ei ole stressi.

ja lapsepõlves oli neil toidusedel rikkalik ning saastamata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja lapsepõlves oli neil toidusedel rikkalik ning saastamata

... ja mänguasjad ei olnud ka rasked ning rauast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×