Jump to content
okmarika

Toitumine

Recommended Posts

Ausalt öeldes ei kujuta ette,et oleksid peale HIITi veel võimeline korralikuks jõutrenniks ..., :)

Mingi hommikuvõimlemise taoline on muidugi iseasi.

Ma ise algul arvasin ka, et ilmselt eriti ei jaksa, aga nüüd juba harjunud ja ei ütleks, et jõudu pärast HIIT'i väga palju vähem oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise algul arvasin ka, et ilmselt eriti ei jaksa, aga nüüd juba harjunud ja ei ütleks, et jõudu pärast HIIT'i väga palju vähem oleks.

Siis ma kahtlen, et sa korralikku HIIT'i teed..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
leidsin ka selle üles mis küsiti :)

Mingi Kopenhaageni ülikooli uuring, muidugi neid tehakse igalpool iseasi kas keegi usub või ei usu keegi enda asi :)

Osalenutel kes tegid enne jõutrenni ütleme siis jalga või nt siis kõhtu, suurenes treenitaha kehaosa(lihase) verevarustus ja rasva vallandumine nahaalustest rasvarakkudest. St et kui teed enne jõukat, vabastad sa töötavate lihaste piirkondades rasva ja kui selle järel kohe kardiotreeningut teed, siis põletatakse see vallandunud rasv energiaallikana ja see ei ladestu uuesti kehas.

eks igaüks ise otsustab kuda teha tahab see aint soovitus mitte käsk :D

Küsiti konkreetset allikat, mitte ümberjutustust sellest, mida sa kuskil kunagi kuulnud oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju on ka räägitud rasva põlemisest peale jõutreeningut, pidavat olema sama efektiivne, kui hommikuti jooksmine - eeldusel, et eelnev toitumine on korras ning hommikuks on lihaste varud suhteliselt tühjad :)

Hommikuks EI OLE lihaste glükogeenivarud tühjad, nad ei vähene magamisel mitte grammigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna suvi pm kohal, siis olen hakanud tegema tugevalt aeroobset ehk siis alustan oma trenni alati HIITiga ning pärast seda teen jõutrenni ja kõhulihaseid peale. Ehk siis vastupidi sinu teooriale, aga kas mõju võib siiski sama olla? Kuna HIIT ju nö põletab ka pärast seda rasva edasi mingi aja, kuigi enam tegelikult ei tee aeroobset.

jap see peaks olema nagu intervall, et hiljem põletab veel rasva edasi niipalju kui ma lugenud olen :) aga igalühel toimib üks või teine asi paremini suht katsetamise küsimus ma arvan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiti konkreetset allikat, mitte ümberjutustust sellest, mida sa kuskil kunagi kuulnud oled.

oiiii palun vabandust :)

M&F oli see mingi rasvapõletuse eri aga niipalju kui ma siin foorumeid lugend siis on mõni jutt kinnitust leid mõni tehakse jumala maha ühesõnaga üks räägib üht teine teist nagu alati spordis kõik ei saa ühtemoodi tugevaks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pakun, et vähe ja põhiliselt rasvast ning natuke ka maksa glükogeenivarudest.

aga kui keha magamise ajal energiat pm ei tarvita miks on mõeldud siis näiteks fastil promix ja maito90 (prode90) , et enne magamaminekut juua kui seda vaja ei lähe selles mõttes, et kui sööd korralikult või jood peale jõukat sheiki? või öösel ikkagi tarbib organism valku, et nö parandada lihaseid? loll küsimus aga küsisin ikkagi, keegi ei olegi õnneks öeld, et ma tark olen :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hr. Otter võiks nüüd ka sõna sekka öelda :)

Magamise ajal kulutatakse energiat 1kcal tunnis kehakaalu kg kohta ja saadakse nagu vähe intensiivsel tööl ikka organismi rasvavarudest ja rasvade oksüdatsiooniks vajalikud s/v maksast.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magamise ajal kulutatakse energiat 1kcal tunnis kehakaalu kg kohta ja saadakse nagu vähe intensiivsel tööl ikka organismi rasvavarudest ja rasvade oksüdatsiooniks vajalikud s/v maksast.

Hea, et vea ära parandasid. Ma juba hakkasin mõtlema, et keha kulutab 1g depoorasva ühe kehakaalu kg kohta. See tähendaks seda, et näiteks 75kg kaaluva mehe kulutused on 525 kcal tunnis. Tegelikud kulutused peaksid siis olema 75 kcal tunnis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×