Jump to content
Mark00

Rammumees..

Recommended Posts

Tere õhtust,kas rammumeestel on mingid erilised kavad? käin 3 korda nädalas jõusaalis ca 1.5 tundi,mingit kava mul pole,teen peaaegu kõiki jõu harjutusi 3x10 seeriat,rohkem panen rõhku õlgadele,biitsepsile,ühesõnaga tahan saavutada rammumeeste sarnast keha,kaalun 90kg,et massi mul jagub,nüüd oleks vaja korraliku kava,äkki keegi soovitab midagi,või teab kedagi kelle käest saab tellida kava,tänan kõiki kes viitsivad vastata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole paha,aga arvan et jääb väheks,seeriaid olen harjunud tegema 3x 10miinimum,kava võiks olla jaotatud kolmeks,võin eksida kuid arvan et rammumehed tehes mingit kava panevad rohkem rõhku ülakehale.aga tänan vastamast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu väide et paned rõhku õlgadele ja värki on natuke mööda.

Jalgadele tuleks rohkem rõhku panna ju.

rammumehel ei tohiks ühtegi nõrka kohta olla;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole paha,aga arvan et jääb väheks,seeriaid olen harjunud tegema 3x 10miinimum,kava võiks olla jaotatud kolmeks,võin eksida kuid arvan et rammumehed tehes mingit kava panevad rohkem rõhku ülakehale.aga tänan vastamast.

Sa ütled et seda jääb väheks mida sulle soovitati? ja et su miinimum on 3x 10 , aga äkki mõtled suurtemate raskustega teha:)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3x10 tehes sust rammumiist küll ei saa. Siin sulle väike näide, Zidrunas Zavickase treeningkava:

Monday;

1) BACK SQUAT – 1 SET OF 12 REPS, 1 SET OF 8, 1 SET OF 6, 1 SET OF 4, 2 SETS OF 3 WITH WEIGHT INCREASE EVERY WEEK.

2) FRONT SQUAT – 1 SET OF 8 REPS, 1 SET OF 6, 2 SETS OF 4.

3) CALFS – 4 SETS OF 15 REPS.

Tuesday;

1) BENCH PRESS - 1 SET OF 12, 1 SET OF 8, 1 SET OF 6, 2 SETS OF 4, 1 SET OF 2.

2) INCLINE BENCH PRESS - 1 SET OF 8, 1 SET OF 6, 2 SETS OF 4.

3) CLOSE GRIP BENCH PRESS – 4 SETS OF 5.

4) TRICEP PUSH DOWNS – 4 SETS OF 8.

Wednesday;

1) DEAD/LIFT – 1 SET OF 10, 1 SET OF 8, 1 SET OF 6, 3 SETS OF 3 GETTING HEAVIER EACH WEEK.

2) GOOD MORNINGS – 3 SETS OF 6.

3) MACHINE PULLDOWNS AND ROWS.

Thursday;

1) APOLLONS AXLE – 1 SET OF 10, 1 SET OF 8, 3 SETS OF 6.

2) SEATED PRESS – 4 SETS OF 5.

3) TRAPS – 4 SETS OF 6.

Friday;

1) MEDICINE BALL THROW FOR HEIGHT - 10 TO 15 THROWS.

2) CARDIO TRAINING FOR 30 MINS ON A EXERCISE BIKE OR CROSS TRAINER.

Saturday;

1) FARMERS WALK – 150KG EACH HAND FOR 40M, 2 RUNS.

Sunday;

REST DAY.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere õhtust,kas rammumeestel on mingid erilised kavad? käin 3 korda nädalas jõusaalis ca 1.5 tundi,mingit kava mul pole,teen peaaegu kõiki jõu harjutusi 3x10 seeriat,rohkem panen rõhku õlgadele,biitsepsile,ühesõnaga tahan saavutada rammumeeste sarnast keha,kaalun 90kg,et massi mul jagub,nüüd oleks vaja korraliku kava,äkki keegi soovitab midagi,või teab kedagi kelle käest saab tellida kava,tänan kõiki kes viitsivad vastata.

rammu neljaks jaotatud kavas on kahel päeval kükk ja kahel päeval tõmme üks kerge teine raske trenn suht ühekülgne pole hantitega nikerdamist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kust seda kava võiks saada? või teab keegi kes võiks anda personaaltreeningu?

Ma arvan, et sa peaks ühendust võtma mõne siin foorumis tegutseva rammumehega ja uurida nende käest mida ja kuidas :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×