Jump to content
hardo1990

Toidukava

Recommended Posts

Mu argipäeva toidukava on järgmine:

7.20 Puder, mõned võileivad, vahest keedumuna ka, piim.

Pudruks on tavaliselt 4-viljapuder, kuigi üsna muutuv...tavaline sai vorsti ja/või juustuga

11.55 Koolitoit

Erinevatel päevadel eritoidud: E, K, R praad vms ja T, N supp. On liha, kartulit, erinevaid salateid, tatart,

kalapulki,morssi ja piima ning teed..leiba ka

13.30-14.50 Järgijäänud puder hommikust, juustuleivad, kohupiim, piim

16.00-18.00 TRENN

18.10 Päevapraad: Makaronid hakklihaga v kartulid hakklihaga, kohupiim mu lemmik toode - läheb jälle käiku, üldse ma söön sel kellaajal kõhu väga täis, kuigi kui koolis mingi hea praad v hea supp, siis ka vaid ühe portsjoni juurde ei jää.

19-20 I näljendamine - kõik mida kapis leidub

22-24 II näljendamine

Selline mu koolipäev välja näebki tavaliselt. L ja P näevad kusjuures ka üpriski taolised välja, kuigi siis ma trenni ei tee, vaid Laupäeval 10.00-12.00

Ma tean, et tuleks süüa ca 6x päevas kõiksugu häid tooteid. Kuigi kool on nüüd suht läbi saamas, siis ikkagist ma paluks spetsialistide ja muude huviliste abi päev toitvamaks teha.

Teine djeela on SUVI: Söömist ette ma veel ei ole planeerinud, aga võiks

päevas on tavaliselt 2 trenni 10.00 - 12.00 ja 16.00 - 18.00, Laupäev vaid 10st ja Pühapäeval polegi.

Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mu argipäeva toidukava on järgmine:

7.20 Puder, mõned võileivad, vahest keedumuna ka, piim.

Pudruks on tavaliselt 4-viljapuder, kuigi üsna muutuv...tavaline sai vorsti ja/või juustuga

11.55 Koolitoit

Erinevatel päevadel eritoidud: E, K, R praad vms ja T, N supp. On liha, kartulit, erinevaid salateid, tatart,

kalapulki,morssi ja piima ning teed..leiba ka

13.30-14.50 Järgijäänud puder hommikust, juustuleivad, kohupiim, piim

16.00-18.00 TRENN

18.10 Päevapraad: Makaronid hakklihaga v kartulid hakklihaga, kohupiim mu lemmik toode - läheb jälle käiku, üldse ma söön sel kellaajal kõhu väga täis, kuigi kui koolis mingi hea praad v hea supp, siis ka vaid ühe portsjoni juurde ei jää.

19-20 I näljendamine - kõik mida kapis leidub

22-24 II näljendamine

Selline mu koolipäev välja näebki tavaliselt. L ja P näevad kusjuures ka üpriski taolised välja, kuigi siis ma trenni ei tee, vaid Laupäeval 10.00-12.00

Ma tean, et tuleks süüa ca 6x päevas kõiksugu häid tooteid. Kuigi kool on nüüd suht läbi saamas, siis ikkagist ma paluks spetsialistide ja muude huviliste abi päev toitvamaks teha.

Teine djeela on SUVI: Söömist ette ma veel ei ole planeerinud, aga võiks

päevas on tavaliselt 2 trenni 10.00 - 12.00 ja 16.00 - 18.00, Laupäev vaid 10st ja Pühapäeval polegi.

Tänan.

oot ...

oraaklitel,ekstrasenssidel,ennustajatel etc on ilmselt omad foorumid.Pöördu nende poole.Nemad ilmselt oskavad öelda,mida sa tahad.

Või avalda oma vanus,kaal,kasv,eesmärgid - nagu siin juba öeldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli varem ka postitusi, aga ok. Kaalult 96 kg, pikkuselt 199,5 cm ja vanuselt 18,5 aastat. Spordiala - sõudmine.

Eesmärk oleks luua tervislik toitekava...ma arvan, et meil kõigil on siin samad eesmärgid..vb minupuhul siis see ainult, et rasvaprotsendi järgi ma ei toitu, st. kulturismi, kui sellisega ma ei tegele päris. Lihast, jõudu...ma ei oska muud öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×