Jump to content
Beljo

Keha areng.

Recommended Posts

:) Et siis olen tegelenud jõusaaliga natuke üle poole aasta vist juba. Õlavarre (biitsa) ümbermõõtu on juurde tulnud ~0,5 cm. Kaal on mul sama olnud 71 kg piires. Suurust pole mul juurde tulnud, samas jõudu ja lihaskuju on paranenud "cut" vms :rolleyes: Treenin siis massi kava järgi ja toitun 4-5 korda päevas. Ja tahaks ka küsida, kas mulle oleks paras osta Kreatiini või valgupulbrit, et "ümbermõõtu" juurde saada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ei tule massi-musklit juurde,siis sa järelikult ei söö piisavalt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

matti räägib õiget juttu. Kui sulle on poole aastaga nii vähe juurde tulnud, siis vajad sa pigem positiivsemat kaloraaži kui toidulisandeid.

Head kaloraaži lisajad:

Hapukoor 20% rasvaga

Tatar

Riis

Kartulid

Jogurt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ei tule massi-musklit juurde,siis sa järelikult ei söö piisavalt :rolleyes:

ärgem unustagem ka treeningut(intensiivsus, sagedus, kestvus jne..)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ärgem unustagem ka treeningut(intensiivsus, sagedus, kestvus jne..)

Seda loomulikult. Tee rohkem baasharjutusi, baasharjutused( nt. jõutõmme) annavad palju rohkem lihasmassi ja jõudu,kui isoleeritud harjutused( nt. biitsepsitõste). Tee pigem lühemad,aga raskemad trennid :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trenn kestab mul umbes 2 h. Jõutõmmet olen juba 2 nädalat teinud. Nädalas 1 korra siis. :rolleyes: Põhi toiduained on siiski jh. Makaronid, kartul, spagetid, pasta ja vahel ka tatar. Hapukoort söön ka suhteliselt normaalselt :) Aga 10 % Põhijoogiks on keefir või piim. Keefirit kamajahuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitan 20% koort kasutada. Mul omal läheb 500g pakk päevas.

hapukoor 10 % (500 g):

- 590 Kcal, 50 g rasva, 15 g valgud, 20 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

hapukoor 20 % (500 g):

- 1020 Kcal, 100 g rasva, 15 g valgud, 15 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

Muidu keefiri ja piima jood söögi kõrvale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
trenn kestab mul umbes 2 h. Jõutõmmet olen juba 2 nädalat teinud. Nädalas 1 korra siis. :) Põhi toiduained on siiski jh. Makaronid, kartul, spagetid, pasta ja vahel ka tatar. Hapukoort söön ka suhteliselt normaalselt ;) Aga 10 % Põhijoogiks on keefir või piim. Keefirit kamajahuga.

Kõige kergem ongi kirja panna oma päevane toidukava - arvutada välja palju keskmiselt päevas tarbid ning siis lähtuda BAV + koefitsendist ning saad üsnagi täpselt vajamineva kaloraaži hulga, lisad sellele juurde ka vastavalt oma eesmärkidele piisava ülejäägi ja voilaa - kehakaal tõuseb

See kas kehakaal tõuseb nüüd rasva või lihaste arvelt on juba sinu enda teha(Mida sööd, palju ja kuidas treenid jne)..

Minu massikava on näiteks kergelt lahti seletatuna - vähemalt 65% päeva üldkaloraažist süsivesikud, kõige süsivesiku rikkamad toidukorrad on enne ja pärast trenni, söön päevas 4-5 korda - iga suurema toidukorra vahel on snäkk(~15g rasva, 35g valku, 60g süsivesikuid). Valku üritan saada 2-2.5g kehakaalu kg kohta(Usun et tegelikult pole tarvis nii palju kuid enamus piimatooteid on väga meeltmööda seega söön neid hea meelega :rolleyes:)

Trenni kohapealt teen 4 päeva peale jaotatud kava, igale lihasele on sisse toodud üks 5x5 harjutus(Kükk, jõutõmme, biitsepsile kangiga, rinnalt surumine, rinnalt surumine kitsalt jne) ning 2 lisaharjutust mida sooritan 2x8-10(Viimased kordused ilma varuta..).

Toimib täitsa hästi see süsteem, ~15kg olen endale üsnagi lühikese ajaga kaela riputanud ning üldpilt on ainult paremuse poole läinud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nujaah...Piima joon põhiliselt toidu kõrvale jah. Keefirit joon ma biolab muscle mass 3-ga + kamajahu. (250 ml keefirit, 1 sl. toidulis. + 2 tl. kamajahu)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) Et siis olen tegelenud jõusaaliga natuke üle poole aasta vist juba. Õlavarre (biitsa) ümbermõõtu on juurde tulnud ~0,5 cm. Kaal on mul sama olnud 71 kg piires. Suurust pole mul juurde tulnud, samas jõudu ja lihaskuju on paranenud "cut" vms :rolleyes: Treenin siis massi kava järgi ja toitun 4-5 korda päevas. Ja tahaks ka küsida, kas mulle oleks paras osta Kreatiini või valgupulbrit, et "ümbermõõtu" juurde saada ;)
Midagi pead sa valesti tegema. Minu kehakaal hüppas 92-lt 108-le 5 kuuga. Keha on täielikult muutunud. Biitsa ümbermõõt on 3-4cm suurem. Samas treenin ma ühte kehaosa 2-3 korda nädalas ja suure intensiivsusega. Päevane kaloraaž ulatub 5000-7000'i. Muudetud kasutaja goldenphoenix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Midagi pead sa valesti tegema. Minu kehakaal hüppas 92-lt 108-le 5 kuuga. Keha on täielikult muutunud. Biitsa ümbermõõt on 3-4cm suurem. Samas treenin ma ühte kehaosa 2-3 korda nädalas ja suure intensiivsusega. Päevane kaloraaž ulatub 5000-7000'i.

laxad roide vä? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma üritan siis rohkem sööma hakata.Koguseid tuleks suurendada. Toidukordi ma hästi juurde lisada ei saa kuna käin koolis ja söön siin ainult ühe korra. Kodus söön hommikul, peale kooli ja õhtul. Puhkepäevadel ka 6-7 ajal. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Midagi pead sa valesti tegema. Minu kehakaal hüppas 92-lt 108-le 5 kuuga. Keha on täielikult muutunud. Biitsa ümbermõõt on 3-4cm suurem. Samas treenin ma ühte kehaosa 2-3 korda nädalas ja suure intensiivsusega. Päevane kaloraaž ulatub 5000-7000'i.

Päris ulme!!! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ma üritan siis rohkem sööma hakata.Koguseid tuleks suurendada. Toidukordi ma hästi juurde lisada ei saa kuna käin koolis ja söön siin ainult ühe korra. Kodus söön hommikul, peale kooli ja õhtul. Puhkepäevadel ka 6-7 ajal. :rolleyes:

Siis katsu palju korraga süüa kui tihedamini süüa ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris ulme!!! :rolleyes:

Ei ole ta nii ulme midagi. Peale seda kui olin kuu aega teinud hakkasin ka 100% gold standardit sööma. Varem olin ma ma nii kondine, et sirgelt seistes võis vabalt kõik mu ribid üle lugeda. Huvitavaks teeb asjaolu see, et jalgu pole ma selle kuu aja jooksul kordagi teinud, sest olen aasta aega jalavigastuse tõttu kõndimisest eemal olnud. Täna võeti teist korda kips ära juba, eks näeb mis edasi saab. Kui hakkan jalgu otsa tegema ning kardio ka lisandub kas siis saan selle 120kg piiri kätte :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole ta nii ulme midagi. Peale seda kui olin kuu aega teinud hakkasin ka 100% gold standardit sööma. Varem olin ma ma nii kondine, et sirgelt seistes võis vabalt kõik mu ribid üle lugeda. Huvitavaks teeb asjaolu see, et jalgu pole ma selle kuu aja jooksul kordagi teinud, sest olen aasta aega jalavigastuse tõttu kõndimisest eemal olnud. Täna võeti teist korda kips ära juba, eks näeb mis edasi saab. Kui hakkan jalgu otsa tegema ning kardio ka lisandub kas siis saan selle 120kg piiri kätte :)

Kuidas rasvaga lood on? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas rasvaga lood on? :rolleyes:

See on kõikunud. Alustades oli 4% ja ühel hetkel 17%, nüüd peaks 10%-12% olema umbes. Teema ei ole kahjuks minust algupäraselt. Ei hakka pilte lisama :)

Muudetud kasutaja goldenphoenix poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tee NT .prantsuse surumist vastava raskusega, et 8-10s kordus tuleks suht raskelt juba. enne teed sooja muidugi kergema raskusega.

ja nii vaikselt lisad raskust juurde järgnevatel trennidel. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris ulme!!! :rolleyes:

Internetis ongi võimatu võimalik!

Juuakse päevas 8L piima, tõmmatakse 300kg, ja rasva% on 2.

Oluline, et lugeja oskaks sõkaldest eristada teri!

Seejuures las sõklaid ollab, see pole halb.

Söömise soblikkust tunnetab igaüks üsna kärmelt, kõhu ümbermõõt reageerib kiiresti toitumisele, ses soovitan jälgida oma keha söömise seadistamisel, kui see on siin teemaks.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Internetis ongi võimatu võimalik!

Juuakse päevas 8L piima, tõmmatakse 300kg, ja rasva% on 2.

Oluline, et lugeja oskaks sõkaldest eristada teri!

Seejuures las sõklaid ollab, see pole halb.

Söömise soblikkust tunnetab igaüks üsna kärmelt, kõhu ümbermõõt reageerib kiiresti toitumisele, ses soovitan jälgida oma keha söömise seadistamisel, kui see on siin teemaks.

Peab vist ikka pildil üles panema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×