Jump to content
avripaad

dieet + trenn

Recommended Posts

Pikkus 162 cm

Kaal 54- 55 kg

Kui palju oleks maksimaalselt võimalik nädalas rasva ära kulutada?

Tahaksin saada 46 kg peale!

BAV on 1400 kcal

Plaan oleks selline, et päeval söön 1400 -1500 kcalorit

Trenni teen: hommikul umbes 3 km jooksmist ja õhtu samuti (Proovin TAKU HIIT tehnikat). Päeval rullitaks või sõidan jalgrattaga.

See küll üldine plaan. Oleneb ka paljust, mida süüa ja kui tihti jne. Aga oletame kui toitumine enamvähem korras. Siis kui palju ma trenni peaks veel tegema, et maksimaalselt rasva põletada. Kuskilt lugesin, et kui ülemäära trenni teha, kaotad ka lihast.

http://www.toidutare.ee/kaloriarvuti.php?show=burner

Sellelt leheküljelt saab vaadata kui palju kaloreid põletad, aga ei oska selle järgi arvutada, kui palju peaks kulutama.

Kui näiteks pooltundi rullitamist kulutab minu puhul 200 kcal, siis kuidas ma tean, kui palju rasva põletanud olen?

Ehk siis kui süüa 1400- 1500 kcal ja hommikul ning õhtul joosta 3 km (Taku hiit) ning päeval rullitada pool tundi. Kas siis ma põletan maksimaalselt rasva, või võin veel trenni teha või peaks söömist vähendama- suurendama?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk siis kui süüa 1400- 1500 kcal ja hommikul ning õhtul joosta 3 km (Taku hiit) ning päeval rullitada pool tundi. Kas siis ma põletan maksimaalselt rasva, või võin veel trenni teha või peaks söömist vähendama- suurendama?!

Ei, siis Sa ei põleta maksimaalselt rasva, vaid rikud tervist ja hakkad tõenäoliselt üsna varsti rasva hoopis koguma.

Kõigepealt söö rohkem, siis tee üks korralik hiit ära ja vaata, kas ikka jaksad päevas teise veel teha. Ning milleks Sa üldse peaksid kaks treni päevas tegema? Valmistud olümpiaks? Sellisel juhul on treener abiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasva põletad suhteliselt madala või keskmisel pulsil kuid pikema kestusega aeroobses trennis. Pool tundi rulli või 3km jooksu kasutab ennekõike lihas-glükogeeni varusid energiaks, aga rasvavarud jäävad alles. Asenda praegused päevapeale laiali jaotatud mitu lühemat trenni hoopis ühe pikema rahuliku aeroobse trenniga ja nii nt paaril päeval nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×